Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Μανουλες καλησπερα,

Δυανυω την 15η εβδομαδα κυησης στο τριτο μου παιδακι και εχω πολυ εντονες συσπασεις-πετρωματα μητρας..Ο γιατρος μου συνεστησε ξεκουραση και 4 trofocart ημερησιως

Φοβαμαι πολυ την αποβολη σ αυτη τη φαση,εχει καποια αναλογη εμπειρια;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Κι εγώ για το τρίτο ετοιμάζομαι!!!με ξεκούραση όλα οκ θα πάνε! Τώρα βέβαια με άλλα 2 παιδάκια πόσο μπορείς να ξεκουραστεις άραγε? ????

Ολα καλα θα πανε!! Δεν ειδες καμια διαφορα με το μαγνησιο?? Επισης, ειναι σιγουρο οτι ηταν συσπασεις? Στο λεω γιατι εγω την 17η νομιζω βδμαδα ειχα παρα πολυ εντονα πετρωματα που κρατουσαν πολυ ωρα κ τελικα ηταν απο το εντερο.  Βεβαια επαιρνα απο την την αρχη της κυησης buscopan που ειναι σπασμολυτικο.. πιστευω οτι ολα θα σου παν καλα.. εσυ να ξεκουραζεσαι πολυ, να εισαι ηρεμη κ χαλαρη κ να τρως ελαφρια!!

Για τόσο νωρίς δεν έχω ξανακούσει κάτι. Μαγνήσιο παίρνεις από ότι διάβασα, άρα μόνο ξεκούραση όσο μπορείς.

Καλησπέρα διανυω κι εγω την 15 εβδομαδα και νιώθω εδω και δυο μερες περιπου κατι σαν σφίξιμο στην μητρα..τι μπορει να ειναι; ο γιατρος μου ειπε να ξεκινησω μαγνησιο και αν συνεχισει να κανω τοκογραφο... ειναι φυσιολογικό;ξερει κανεις; 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις

Loading...
';