Μετάβαση σε περιεχόμενο
Reni26

Περίοδος μετά απο απόξεση. Ποσο καιρο μετά;

Recommended Posts

Καλημέρα. Εκανα αποξεση λογω πσλινδρομης κύησης στις12/8 κ απο τοτε δεν εχω  δει περιοδο. Στις 27/9 πηγα γυναικολόγο μου έκανε  υπερηχω ολα καλα κ μου ειπε οτι σε 10 μερες θα μου ερχόταν. Εντέλει δεν ηρθε πηρα πριμολουτ κ περιμενα αλλες δεκα μερες κ πάλι  δεν ηρθε. Μου ειπε, να κάμω μια β χοριακη αν κ δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης (οσες φορες ειχαμε επαφη καναμε χρηση προφυλακτικού).αλλιως μου ειπε ειναι ορμονικό λογω του θυροειδους. (Τις πρωτες εβδομάδες εγκυμοσύνης ειχε, ανεβει στο 19 κ μετα την αποξεση μηδενιστηκε). Έχει καμια σας παρόμοια εμπειρία  εχω αγχωθεί. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ευχομαι θετικα αποτεεσματα σε αυτες που αναμενουν παντως ναι μην απαγοητευομαστε γιατι οι μισες περιμενουν χριστουγεννα και οι αλλες μισες δευτερα αρα εχουμε ακομη εγω 22η μερα σημερα και εχω μπερδευτει λιγο αλλα θα δειξει και οχι τιποτα αλλο εγω δε δουλευω λειπει και ο μικρος δεν εχω κατι να με απασχολει
    • Καλημερα κοριτσια μου..χθες ειχαμε γιατρο.ο τραχηλος ειναι σταθερος στο 2.5 οποτε ολα οκ.απλα μου πε να ξεκουράζομαι..τα νινακια ειναι το ενα σχεδον 2κιλα και το αλλο 2200..οποτε κ σ αυτο το κομματι οκ..αν περάσει κ αυτη η βδομαδα δεν θα χουμε αναγκη ουτε τις ενεσεις ..το επομενο σαββατο εχω ραντεβου  για υπερηχο σ αυτον που μου κανε κ ντοπλερ και μετα λογικα αναχωρουμε για γιαννενα..οι υπολοιπες πως τα πατε;
    • @bebe2 μου λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ  Θα περάσει κι αυτό όμως όπως τόσα άλλα που έχουν περάσει και κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε όλες!
    • Καλημέρα κορίτσια! @KONSTANTIA μου σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή! Περιμένω με αγωνία τα νέα σου, να κάνουμε την αρχή! Φτάσαμε στη μέση του Δεκέμβρη, πρέπει να ξεκινήσουμε τα θετικά νέα! Εγώ τα ίδια, στην αναμονή. Δεν έκανα άλλο τεστ, δεν βρήκα χρόνο. Προς το παρόν, ησυχία.
    • Καλημέρα.εμενα το τεστακι εχθές μου χαμογέλασε.ηρθαμε σε επαφή εχθές κ προχθές.αααααντε να δούμε.εγω γύρω στις 25 θα κάνω ένα τεστ.ευχομαι ο Δεκέμβρης να είναι για όλες ο καλύτερος μήνας
  • Νέες συζητήσεις