Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η karen είπε:

Αντε με το καλό να δούμε τι θα σου πει. Ξέρω ότι απογοητεύτηκες  αλλά θέλω να σαι δυνατή και να στηρίζετε ο ένας τον άλλο Δύσκολο για έναν άνδρα να το δεχτεί μέσα σου να σαι δίπλα του και να τον προσέχεις .😻😻Ελπίζω να υπάρχει λύση και να μην χρειαστεί να μπείτε σε άλλες διαδικασίες. 

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ και σε σας εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι που θα σας αποζημιώσει για όλη την ταλαιπωρία! Το απόγευμα θα έχω νέα απτο γιατρό και θα σας ξαναπω.......

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Λοιπόν μόλις γύρισα από γυναικολόγο! Μου είπε ότι αρμόδιος είναι ουρολόγος-ανδρολόγος. Όπως και το ήξερα και έχω κλείσει ραντεβού γιαυριο το απόγευμα. Ωστόσο μου είπε κάποια πράγματα......Αρχικά θα δούμε αν αντιμετωπίζεται φαρμακευτικά το θέμα αν και λιγο δύσκολο. Ύστερα μου είπε ότι πρέπει να απευθυνθούμε σε κάποιο ειδικό κέντρο για σπερματέγχυση. Μου είπε ότι κατά τη γνώμη της πρέπει να την κάνω Αθήνα ανεπιφύλακτα γιατί είμαι από επαρχία!

στις πριν 9 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Λοιπόν μόλις γύρισα από γυναικολόγο! Μου είπε ότι αρμόδιος είναι ουρολόγος-ανδρολόγος. Όπως και το ήξερα και έχω κλείσει ραντεβού γιαυριο το απόγευμα. Ωστόσο μου είπε κάποια πράγματα......Αρχικά θα δούμε αν αντιμετωπίζεται φαρμακευτικά το θέμα αν και λιγο δύσκολο. Ύστερα μου είπε ότι πρέπει να απευθυνθούμε σε κάποιο ειδικό κέντρο για σπερματέγχυση. Μου είπε ότι κατά τη γνώμη της πρέπει να την κάνω Αθήνα ανεπιφύλακτα γιατί είμαι από επαρχία!

Για εμένα προσωπικά μην μπεις καθόλου σε διαδικασία σπερματεγχυσης να πας κατευθείαν σε εξωσωματική  αν δεν υπάρχει φυσικά αποτέλεσμα από μόνοι σας. Θεωρώ χάσιμο χρόνου και άδικα λεφτά και με ελάχιστα ποσοστά επιτυχίας και στην τελική ποια διαφορά από το να κάνεις επαφές μόνοι σας μόνο η επεξεργασία σπέρματος. Θα περιμένω νέα σου από ουρολόγο αύριο τα φιλιά μου και μην αγχώνεσαι όλα θα γίνουν. 

• Like 2

Θα πάμε σήμερα τελικά σε ουρολόγο το απόγευμα. Δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω ειλικρινα......Σευχαριστώ πάντως.......Θα σας ενημερωσω το απογευμα

στις On 24/10/2017 at 7:25 ΜΜ, ο/η OLY10 είπε:

Κορίτσια πήραμε το σπερμοδιάγραμμα..........όγκος 0,4ml με φ.τ.2,5ml. Όλα τα υπόλοιπα πολύ καλά και κινητικότητα και όλα......κλαψ!

Καλησπέρα κορίτσι μου. Πιστεύω ότι η ποσότητα στο κάθε σπερμοδιάγραμμα δεν είναι η ίδια. Εμένα ο άντρας μου στο πρώτο του σπερμοδιάγραμμα είχε ποσότητα 3,2 ml και στο δεύτερο 0,8 ml... Οπότε μην απογοητεύεσαι. Όλοι περνάμε το δικό μας πρόβλημα. Και εμείς προσπαθούμε εδώ και δυο χρόνια και τίποτα ακόμα. 

• Like 1

Λοιπον κοριτσια μου μολις γυρισαμε απο ουρολογο. Αυτος μας τα ειπε καλυτερα. Πολλά νερά για 3 μηνες, πολλά λαχανικά και φρουτα και μετα αν δεν,profertil. Ξέρει καμια σας γιαυτό?

• Like 1

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Λοιπον κοριτσια μου μολις γυρισαμε απο ουρολογο. Αυτος μας τα ειπε καλυτερα. Πολλά νερά για 3 μηνες, πολλά λαχανικά και φρουτα και μετα αν δεν,profertil. Ξέρει καμια σας γιαυτό?

Βοηθάει στη γονιμοποίηση και ικανότητα σπέρματος μετά από τρίμηνη χρήση 

στις πριν 11 ώρες, ο/η karen είπε:

Βοηθάει στη γονιμοποίηση και ικανότητα σπέρματος μετά από τρίμηνη χρήση 

Καλημέρα! Αυτό μας είπε κι αυτός για 3 μήνες να το παίρνει αλλά πρώτα να προσπαθήσουμε λίγους μήνες με διατροφή κλπ

στις πριν 4 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Αυτό μας είπε κι αυτός για 3 μήνες να το παίρνει αλλά πρώτα να προσπαθήσουμε λίγους μήνες με διατροφή κλπ

Ενισχύει η διατροφή βοηθάει αλλά καλύτερα θα ταν να τα ξεκινήσει και παράλληλα να κάνει την διατροφή. 

στις On 27/10/2017 at 1:46 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ενισχύει η διατροφή βοηθάει αλλά καλύτερα θα ταν να τα ξεκινήσει και παράλληλα να κάνει την διατροφή. 

Καλημερα ναι κι εγω  αυτο πιστευω απλα ειπα να τον αφησω αυτο το μηνα να ηρεμησει και να ξεαγχωθει λιγο.......

στις πριν 2 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημερα ναι κι εγω  αυτο πιστευω απλα ειπα να τον αφησω αυτο το μηνα να ηρεμησει και να ξεαγχωθει λιγο.......

Καλημέρα.. Εννοείτε θέλει και η ψυχολογία τον χρόνο της και το άγχος. Μόλις νιώσετε έτοιμοι ξεκινάτε μην πιέζετε τους εαυτούς σας. Όλα καλά να σας πάνε και με ευχάριστα αποτελεσματα

στις πριν 5 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Σευχαριστώ πάρα πολύ. Εσύ πώς τα πας?

Δυστυχώς δεν μου παν καθόλου καλά. Εγώ χθες αδιαθετησα πέμπτη έχω ραντεβού με γιατρούς και θα συνεχίσω με δανεικά ωάρια 

στις πριν 17 ώρες, ο/η karen είπε:

Δυστυχώς δεν μου παν καθόλου καλά. Εγώ χθες αδιαθετησα πέμπτη έχω ραντεβού με γιατρούς και θα συνεχίσω με δανεικά ωάρια 

Καλημέρα κοπέλα μου, καλά κάνεις και προχωράς μ'αυτόν τον τρόπο. Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα να έρθει αυτό για το οποίο παλεύεις.........

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Να σε ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται...γιατι αργησες να κανεις την εξωσωματική;προέκυψε κατι άλλο;
    • @NikhNikh @babybaby Ναι τα τραπέζια ίσως επειδή δεν είμαι σίγουρη για τα φαγητά μου... Χααχα όλη μέρα έκανα δουλειές κορίτσια βαρέθηκα! Καληνύχτα φιλιά πολλά.. Νωρίς νωρίς αύριο Κυριακή έχουμε κουσκούς χαχαχ 
    • γεια σου μαμα16...δε το ηξερα για τι φυσικοθεραπειες..λες να θεωρηθουν απαραιτητες?δηλ. αν καποιο παιδακι δε τις κανει απλα θα αργησει ακομα παραπανω να περπατησει η να σηκωθει ετσι?υα τη ρωτησω οπωσδηποτε να δω τι εχει να μου πει κ η ιδια...
    • γεια σου Ρενα..στα παντα εχει ορεξη κ στο φαι κ στην ομιλια κ πολλα γελια γενικα ανταποκρινεται σε ολα..το μονο που με εχει προβληματισει ειναι το οτι "τεμπελιαζει "ισως στο να σηκωθει..ναι θα τη ρωτησω πολυ αναλυτικα οταν βρεθουμε για το εμβολιο...
    • καλησπερα Κωνσταντια..σημερα φαντασου εκανε 2 βηματα παροτι κ βαρυ το παπουτσακι του..το προσπαθησε πολυ,αναμενω μπας κ θελησει να σηκωθει.η αληθεια ειναι οτι το προσπαθει πολυ,αλλα αν δει οτι δε μπορει επαναπαυεται..ελπιζω να μην ειναι κατι σημαντικο,μακαρι να ειναι απλα μια τεμπελια..εσενα ο δικος σου αν του πεις που ειναι πχ το αυτοκινητακι θα στο δειξει/?εγω τωρα ξεκιναω να σου πω την αληθεια να τον μαθαινω πραγματακια..τα πιανει γρηγορα αυτα δε μπορω να πω..κ απο ομιλια ειμαστε φουλ..δε βαζει γλωσσα μεσα του ανακαταμενα τα λεει ολα εκτος απο μπαμπα μαμα γιαγια κ καποια ονοματα ολα τ αλλα ειναι αχταρμας αλλα γενικα μιλαει..απο πολυ νωρις θα ελεγα..20 ημερων ειπε αγκου φαντασου..
  • Νέες συζητήσεις