Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλησπέρα είμαι και εγώ εδώ που και που...Γιατί με έχει ζορισει  αρκετά η Δεύτερη αποτυχία....! Σας στέλνω τις ευχές μου για ένα έτος...γεμάτο χαρές! Εάν φτιάξετε νέα ομάδα θα ήθελα να με συμπεριλάβετε...Γιατί χάνω αρκετές αναρτήσεις.....! Το παν είναι να μην το βάζουμε κάτω....(τα λόγια είναι εύκολα....) Και να στηρίζουμε η μια την άλλη.....
    • Τις παρήγγειλα.. μόλις έρθει σταματάω στο φιλικό κ ξεκινάω αυτό ε?? 30ταμπλετες είναι για ένα μήνα..
    • @Rinaki88 καλή επιτυχία! Εύχομαι μία τριψήφια χοριακή! @sansa, @Eleni73 Καλή επιτυχία στην προσπάθεια κορίτσια μου.  @Πλατανακη Δεσποινα μην απογοητεύεσαι. Στην επόμενη προσπάθεια θα πάνε καλύτερα τα πράγματα. Τώρα τουλάχιστον ξέρετε πως ανταποκρίνεσαι και θα δοκιμάσετε κάτι άλλο με επιτυχία.  @Zeta., Ζετάκι περαστικά σου. 
    • Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!πάντα παρακολουθώ τις συζητήσεις σας και ας μην συμμετέχω!σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη και τη θέληση σας..είστε ένα υπέροχο παρεάκι,μπράβο σας.ευχομαι όλες μας να τα καταφέρουμε.. @Rinaki88 είσαι και στο parents cafe και ξέρω την ιστοριούλα σου.όλα καλά θα πάνε,και την Παρασκευη θα έχεις μια τέλεια χοριακή!επειδή είδα οτι κάνεις την prolutex και εσυ,ήθελα να σε ρωτησω αν και εσενα σου πονάει το σημείο μετα για αρκετες ώρες???σαν μελανια ποναω..εγω εχω εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα την Τεταρτη και εκτως απο utrogestan και cyclacur κανω και μια prolutex καθε πρωι.και μετα για σχεδον ολη τη μερα ποναει το σημειο..λογικα ειναι απ το φάρμακο,απλως ηθελα να μάθω αν ειναι φυσιολογικο να ποναει τοσες ωρες..
  • Νέες συζητήσεις