Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Πραγματικά είναι κάτι που δεν το καταλαβαίνω ούτε κι εγώ. Εμένα η απόκλιση ήτανε μεγάλη καθώς και των κοριτσιών που σου προανέφερα. Πραγματικά ο καθένας γιατρός έχει την δική του εξήγηση και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι θα τρελαθούμε στο τέλος με τόσες διαφορετικές πληροφορίες. Εγώ απλά έχω αφήσει τα πράγματα στην τύχη και την θετική ψυχολογία και διάθεση! Εαν θες σου στέλνω και τις εξετάσεις μου και τις 2 από ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ να τις δεις!   Επίσης το 3, κατι δεν ανήκει στα υψηλά ποσοστά γονιμότητας
    • Σε ευχαριστώ πολύ που με πληροφορείς. Κι εγω την εχω κανει σε διαφορετικες μερες του κυκλου στο ιδιο εργαστηριο και μου εχει βγει ο ιδιος ακριβως αριθμος. Εσενα σου βγηκε τόσο διαφορετικος ο αριθμος που αλλαζε τα δεδομενα σου? Δηλαδη σε εβγαλε μία στην υψηλη κ μία στην χαμηλη γονιμοτητα?  Επισης, αν ηταν αποδεδειγμενο οτι η μερα του κυκλου επηρεαζει το αλοτελεσμα της μετρησης γιατι τοτε να μην μας λενε να την κανουμε συγκεκριμενη ημερα οπως κανουμε την fsh, lh κλπ?  
    • Βγες έξω με τον αντρούλη σου και πηγαίνετε κάπου όμορφα να φάτε και να πιείτε ένα κρασάκι. Ηρεμήστε και πιο μετά σκέφτεστε το επόμενο βήμα.
    • Εγώ πάντως που κάνω ομοιοπαθητική 3 μήνες τώρα για την βελτίωση ποιότητας των ωαρίων έχουν δει διαφορά και στην ποιότητα και στην ποσότητα, απλά μένω Αθήνα και δεν ξέρω κάποιον Θεσσαλονίκη
    • Αν άφηνα τον εαυτό μου ελεύθερη θα κατέληγα κι εγώ με χάπια λόγω άγχους. Από φοβίες έχω κι εγώ. Δεν θέλω να καταλήξω σε χάπια όχι γιατί το θεωρώ κακό ή ντροπή, αλλά όσο μπορώ προσπαθώ να το ξεπερνάω μόνη μου. Πόσο θα αντέξω σε στρες και ψυχική ένταση δεν ξέρω. Όσο γίνεται περισσότερο εύχομαι.
  • Νέες συζητήσεις