Μετάβαση σε περιεχόμενο

ψηφιακο τεστ εγκυμοσύνης


Ε.Γ.Α.

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η eriv είπε:

ειιιιιιι...... Γιατί είσαι απογοητευμένη ;;; Μίλησες με τον γιατρό σου και σου είπε οτι έπρεπε να είναι παραπάνω ;

Έχω ακούσει περιπτώσεις που ξεκίνησαν πολύ χαμηλότερα από το 83 και προχώρησαν μια χαρά! 

Το 83 είναι θετικότατο !!!!! :) Μην είσαι στα πατώματα !! 

Πότε θα την επαναλάβεις; 

 

Στην πρώτη μου κόρη η χοριακη ήταν πολύ χαμηλότερη 57 μονάδες αν θυμάμαι καλά....αλλά δε ξέρω. ...τότε ήμουν πολύ αισιοδοξη....ο γιατρος μου είπε να περιμένω,να είμαι ήρεμη και να επαναλάβω την χοριακη σε μερικές μέρες. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

   Κοριτσι, σε ποια μερα καθυστερησης εισαι? Γιατι αλλο 83 1η μερα καθυστερησης, αλλο 10η... Οπως κ να εχει μιλησε με τον γιατρο σου... Μαλλον θα σου πει να την επαναλαβεις...

Με πέντε μέρες καθυστέρηση την έκανα! Όντως μου είπε να την επαναλάβω....μάλλον δευτέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Με πέντε μέρες καθυστέρηση την έκανα! Όντως μου είπε να την επαναλάβω....μάλλον δευτέρα....

   Ευχομαι να εκτιναχθει...! Καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

   Ευχομαι να εκτιναχθει...! Καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου...

Σε ευχαριστω πολύ! !!!!εσύ θυμάσαι χοριακες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Στην πρώτη μου κόρη η χοριακη ήταν πολύ χαμηλότερη 57 μονάδες αν θυμάμαι καλά....αλλά δε ξέρω. ...τότε ήμουν πολύ αισιοδοξη....ο γιατρος μου είπε να περιμένω,να είμαι ήρεμη και να επαναλάβω την χοριακη σε μερικές μέρες. ..

Ορίστε!! είσαι και μόνη σου παράδειγμα οτι από χαμηλότερη τιμή μια χαρά προχώρησε ! Οπότε μην απογοητεύεσαι [smilie=blob7.gif] σε παρακαλώ !! Θετική σκέψη ! :x

Δευτέρα θα ξαναπάς και θα ναι σούπερ !! Μαζί θα πάμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Ορίστε!! είσαι και μόνη σου παράδειγμα οτι από χαμηλότερη τιμή μια χαρά προχώρησε ! Οπότε μην απογοητεύεσαι [smilie=blob7.gif] σε παρακαλώ !! Θετική σκέψη ! :x

Δευτέρα θα ξαναπάς και θα ναι σούπερ !! Μαζί θα πάμε... 

Έχεις δίκιο....δε ξέρω γιατί είμαι τόσο χάλια. ...περιμένεις κι εσύ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Αύριο θα είσαι καλύτερα και πιο θετική ! Είναι μια νέα μέρα :)(*)

Ναι περιμένω, εγώ είμαι από εξωσωματική. 

Αααααααα, τέλεια! !!!με το καλό! !!!σου εύχομαι ένα τεράστιο αποτέλεσμα! !!!!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Σε ευχαριστω πολύ! !!!!εσύ θυμάσαι χοριακες? 

   Ο,τι ειναι να γινει θα φανει... Εγω στην προυγουμενη που ειχα βιοχημικη ειχα 30, 3η ημερα (γι αυτο καταλαβαινω το αγχος σου) αλλα σ'αυτην που παει καλα ειχα την ιδια μερα πανω απο 1000. Παντως μην συγκρινεις χοριακες με αλλες γυναικες... Πραγματικα θα τρελαθεις... ουτε καν με προηγουμενες κυησεις σου μην συγκρινεις... Δε θελω να σου χαιδεψω τ'αυτια, ειναι καπως χαμηλη η χοριακη σου αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που κ με τετοια χοριακη παει καλα η κυηση... Δεν μπορεις να κανεις κατι τωρα.. Μεινε οσο γινεται ηρεμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 ημέρες επιβεβαιωμένης καθυστέρησης με τεστ ωορρηξίας κ λίγο αίμα είχα χοριακη 78 μονάδες. Την επανέλαβα μετά από 5 μέρες κ είχε πάει 1370. Τώρα έχω μια μπέμπα 2.5 μηνών.

Δεν έχει σημασία με τι μονάδες ξεκινάς άλλα αν αυξάνεται. Μια θετική χοριακη είναι πάντα καλύτερη από μια μηδενική! 

Ότι καλύτερο εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Καλε τωρα ειδα το αλλο σου μηνυμα!! Οριστε, εισαι παραδειγμα μιας τετοιας γυναικες... Ηρεμησε λοιπον..!!

Το ξέρω! Αυτό πρέπει να κάνω. ...έτσι κι αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!πολύ χαίρομαι να μιλάω με εγγυουλες! !!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

4 ημέρες επιβεβαιωμένης καθυστέρησης με τεστ ωορρηξίας κ λίγο αίμα είχα χοριακη 78 μονάδες. Την επανέλαβα μετά από 5 μέρες κ είχε πάει 1370. Τώρα έχω μια μπέμπα 2.5 μηνών.

Δεν έχει σημασία με τι μονάδες ξεκινάς άλλα αν αυξάνεται. Μια θετική χοριακη είναι πάντα καλύτερη από μια μηδενική! 

Ότι καλύτερο εύχομαι.

Σε ευχαριστώ πολύ! !!να σου ζησει το μπουμπουκι σου!!!!ήδη έχω ηρεμήσει κάπως! Έτσι κι αλλιώς όπως έχω γράψει και σε άλλο ποστ η φύση ξέρει καλύτερα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αααααααα, τέλεια! !!!με το καλό! !!!σου εύχομαι ένα τεράστιο αποτέλεσμα! !!!!!!!!!????

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ !! ;;)

Το ίδιο εύχομαι και σε σένα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Ε.Γ.Α και eriv εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας πείτε τη Δευτέρα ευχάριστα νέα!!!!

Καλημέρα @Sofia35 ! Σε ευχαριστώ πολύ ! 

Μακάρι... (γιατί όσο φτάνει η μέρα δε ξέρω φοβάμαι, δεν είμαι αισιόδοξη...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Σας ενημερώνω απλά ότι τη χοριακη δε θα την κάνω δευτέρα αλλά πεμπτη οπότε αναμονή και πάλι! Εννοείται θα σας πω τα αποτελέσματα είτε είναι θετικά είτε όχι. ...!!!!

@eriv , τη Δευτέρα περιμένουμε !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. να σήμερα δεν είμαι εγώ αισιόδοξη που σου έλεγα εσένα χτες ... Δε θέλω να έρθει η Δευτέρα ! :blush:

@Νινα85 Μακάρι, το προσπαθώ! Σε ευχαριστώ πολύ !! ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 , σε ευχαριστώ πολύ! !!μου ανεβάζετε τη διάθεση! !!!σου εύχομαι τα καλύτερα! !!!

@eriv , μην πέφτεις ψυχολογικά! !!!!σκέψου θετικά! Αυτό προσπαθώ να κάνω κι εγώ! !!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. δυστυχώς όχι καλό. Είναι χαμηλή η τιμή 4,6. Ο μικροβιολόγος είπε ότι έκανα νωρίς την εξέταση αλλά τώρα μου είχε πει ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...