Μετάβαση σε περιεχόμενο

ψηφιακο τεστ εγκυμοσύνης


Ε.Γ.Α.

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια μου,έχετε εμπειρια από το ψηφιακό τεστ εγκυμοσυνης της clear blue?????

Καλημέρα! Εγώ αυτό είχα κάνει που δείχνει Κ τις εβδομάδες. Μου έδειξε αποτέλεσμα σε λιγότερο από 2 λεπτά και 3+ στις εβδομάδες... ήμουν 9 εβδομάδων όταν το πήρα χαμπάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου έδειξε θετικό και εβδομάδες 1-2 οπότε ήθελα να δω αν πέφτει μεσα. Νόμιζα πως θα έπρεπε να δείξει παραπάνω στις βδομαδες και ανησυχησα! Έχω ήδη 3 θετικά τεστακια. Τα δύο πριν την καθυστέρηση και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. ...αυτο με τις βδομάδες με μπέρδεψε. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εμένα μου έδειξε θετικό και εβδομάδες 1-2 οπότε ήθελα να δω αν πέφτει μεσα. Νόμιζα πως θα έπρεπε να δείξει παραπάνω στις βδομαδες και ανησυχησα! Έχω ήδη 3 θετικά τεστακια. Τα δύο πριν την καθυστέρηση και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. ...αυτο με τις βδομάδες με μπέρδεψε. ...

Με το καλό λοιπόν!!! Σου εύχομαι μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εμένα μου έδειξε θετικό και εβδομάδες 1-2 οπότε ήθελα να δω αν πέφτει μεσα. Νόμιζα πως θα έπρεπε να δείξει παραπάνω στις βδομαδες και ανησυχησα! Έχω ήδη 3 θετικά τεστακια. Τα δύο πριν την καθυστέρηση και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. ...αυτο με τις βδομάδες με μπέρδεψε. ...

Μπράβο ευχές για μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη  ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι, δηλαδη εισαι εγκυουλα?? Συγχαρητηρια!! Ουτε εγω καταλαβαινω τι 1-2 βδομαδες (αφου την την 1η βδομαδα δεν εχει γινει ακομα η συλληψη) αλλα ετσι κι αλλιως τις βδομαδες τις μετρας απο την τελευταια ημερα περιοδου..! Θα κανεις φανταζομαι κ χοριακη ετσι? καλα κ μεγααααλα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσι, δηλαδη εισαι εγκυουλα?? Συγχαρητηρια!! Ουτε εγω καταλαβαινω τι 1-2 βδομαδες (αφου την την 1η βδομαδα δεν εχει γινει ακομα η συλληψη) αλλα ετσι κι αλλιως τις βδομαδες τις μετρας απο την τελευταια ημερα περιοδου..! Θα κανεις φανταζομαι κ χοριακη ετσι? καλα κ μεγααααλα αποτελεσματα!!

Γράφει στις οδηγίες ότι μετράει από τη μέρα τις σύλληψης. Είμαι πολύ συγκρατημενη γιατί περίμενα να δείξει παραπάνω βδομάδες. ...εδώ είχα θετικό πριν καν την καθυστέρηση....μέσα στη βδομάδα θα κάνω χοριακη και εννοείται θα ενημερώσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου σου ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη....σου δειχνει απο.την.ημερα συλληψης...αλλα.την.εγκυμοσυνη την.μετρας απο τη τελευταια σου περιοδο....λογικα...4προς 5εβδομαδων.εισαι....το ιδιο ειχε δςιξει.κ.σε.μενα το clear blue

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Κοριτσι μου σου ευχομαι μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη....σου δειχνει απο.την.ημερα συλληψης...αλλα.την.εγκυμοσυνη την.μετρας απο τη τελευταια σου περιοδο....λογικα...4προς 5εβδομαδων.εισαι....το ιδιο ειχε δςιξει.κ.σε.μενα το clear blue

Είχε δείξει 1-2 ενώ εσύ ήσουν 4-5?και πήγαν όλα καλά? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι γιατι αν δε κανω λαθος λεει στις πδηγιες οτι μετραει απο τη μερα συλληψης σωσυα;;;;;; οταν πηρα το γιατρο μ.ειπε οτι μετραμε απο τη τελευταια περίοδο....που ουσιαστικα τοτε δεν εψςι γινει.ακομα συλληψη αλλα ετσι το μετρανε....μια χαρα ολα ...τωρα δυανυω  την 16 εβδομαδα...αυριο ομως πηγαινε κανε χοριακη για.να.σου εχει βγει μεχρι το απογευμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσαρες μου! !!!!!χοριακη θα κάνω μάλλον την πεμπτη και θα σας ενημερώσω για τα νεοτερα!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

 

Με 3 θετικά τεστ νομίζω ότι το αποτέλεσμα είναι αναμενόμενο!!! 

Να απολαύσεις τους όμορφους μήνες που έρχονται ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζί με εσένα περιμένουμε και εμείς...κοριτσάκι μου.Σου εύχομαι μια τερααααστια χοριακουλα και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κούκλα μου.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακης! !!!!!αγωνια! !!!!!!???

Καλημέρα Ε.Γ.Α.τι γινεται πηρες τη χοριακή?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,δε νομίζω ότι πάνε καλά τα πραγματα.η χοριακη μου είναι μόλις 83 μονάδες. Θα επρεπε να είναι αρκετά παραπάνω....έχω και αρκετά πονακια χαμηλά και η ψυχολογια στα πατώματα δυστυχώς. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια μου,δε νομίζω ότι πάνε καλά τα πραγματα.η χοριακη μου είναι μόλις 83 μονάδες. Θα επρεπε να είναι αρκετά παραπάνω....έχω και αρκετά πονακια χαμηλά και η ψυχολογια στα πατώματα δυστυχώς. ...

ειιιιιιι...... Γιατί είσαι απογοητευμένη ;;; Μίλησες με τον γιατρό σου και σου είπε οτι έπρεπε να είναι παραπάνω ;

Έχω ακούσει περιπτώσεις που ξεκίνησαν πολύ χαμηλότερα από το 83 και προχώρησαν μια χαρά! 

Το 83 είναι θετικότατο !!!!! :) Μην είσαι στα πατώματα !! 

Πότε θα την επαναλάβεις; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κορίτσια μου,δε νομίζω ότι πάνε καλά τα πραγματα.η χοριακη μου είναι μόλις 83 μονάδες. Θα επρεπε να είναι αρκετά παραπάνω....έχω και αρκετά πονακια χαμηλά και η ψυχολογια στα πατώματα δυστυχώς. ...

   Κοριτσι, σε ποια μερα καθυστερησης εισαι? Γιατι αλλο 83 1η μερα καθυστερησης, αλλο 10η... Οπως κ να εχει μιλησε με τον γιατρο σου... Μαλλον θα σου πει να την επαναλαβεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...