Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Σου την έταξα τη νύφη κορίτσι. Και κρατάω το λόγο μου. Και μη νομίζεις θα είναι και γλυκιά, στα ώπα - ώπα  θα τον έχει το γιόκα σου (θα πάρει από τη μαμά) και θα έχει και την προικούλα της. Μόνο άμα μου κάνεις δύο γαμπρούς να πάρουμε τον πιο ψηλό; Έχουμε προδιαγραφές βλέπεις για ύψος. (και κοπελάρα θα πάρετε). @Eleni73 για την άλλη νύφη ή το γαμπρό δέχομαι προσφορές. Προλάβετε να κλείσετε. Θα έχουν και αυτά τα ίδια προσόντα.  @Λίτσα 88, κάνε υπομονή, σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Όλες περιμένουμε μαζί σου τα ευχάριστα!  @satya καλή επιτυχία. Είπαμε το Νοέμβρη θα γίνει ΧΑΜΟΣ ! Θα πάρουμε το αίμα των κοριτσιών πίσω.
    • Γεια σου κ εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι.λοιπον τα χαρτιά που απαιτούνται ειναι σαλπιγγογραφια τελευταίας πενταετίας ή έκθεση λαπαροσκοπησης,δυο σπερμοδιαγραμματος που να απέχουν μεταξύ τους 75 ημέρες(όμως σε περίπτωση πλήρους απόφραξης σαλπίγγων νομίζω μπορείς και ένα).ένα υπερηχογράφημα μήτρας κ ωοθηκών από ακτινολογος ή από γυναικολόγο με άδεια κεσυ.ορμονονολογοκες εξετάσεις τελευταίου εξαμηνου,εξετασεις και των δύο για HIV,ηπατιτιδα κ σύφιλη,μ θα β χοριακη των τελευταίων 15 ημερων,ληξιαρχικη πράξη γάμου και παλαιότερα βιβλιάρια υγείας αν είχες.ελπιζω να μη ξέχασα κάτι.ευχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν.
    • Κορίτσια μην αγχώνεστε, από 2-3 η καθεμιά θα έχουμε πολλές επιλογές! 
    • Κι εγώ το ίδιο, κι είμαι στην 10η μέρα που σίγουρα είναι νωρίς.. Νομίζω όμως πως τα υγρά προηγούνται του πόνου καμία 3 μέρες. 
    • Νομίζω αυτό είναι το καλύτερο πρωτόκολλο! τέλεια...! άντε με το καλό!
  • Νέες συζητήσεις