Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματική πρώτη προσπάθεια


papou

Recommended Posts

καλησπέρα! είμαι 37 χρονών και με την προίκα μιας εξωσωματικής...δεν περίμενα ποτέ ότι θα συμμετείχα σε φόρουμ...αλλλά είνα παρήγορο ότι πολλές γυναίκες κάνουμε  προσπάθεια για να κρατήσουμε σταα χερια μας ένα μωράκι...!!!έκανα εμβρυομεταφορά την Πέμπτη 12 Νοεμβρίου, δύο έμβρυα 3 ημερών...είχα θετική ενέργεια και σχετική αισιοδοξία (δε φημίζομαι εξάλλου γι' αυτό...)σήμερα δεν άντεξα άλλο την αναμονή και αγόρασα ένα τεστ εμπορίου που ανιχνεύει το αποτελεσμα 6 μέρες πριν την καθυστέρηση...Α Ρ Ν Η Τ Ι Κ Ο ...!!! έχω απογοητευτεί  τόσο πολύ!!!παρόμοια εμπειρία κάποια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η papou είπε:

καλησπέρα! είμαι 37 χρονών και με την προίκα μιας εξωσωματικής...δεν περίμενα ποτέ ότι θα συμμετείχα σε φόρουμ...αλλλά είνα παρήγορο ότι πολλές γυναίκες κάνουμε  προσπάθεια για να κρατήσουμε σταα χερια μας ένα μωράκι...!!!έκανα εμβρυομεταφορά την Πέμπτη 12 Νοεμβρίου, δύο έμβρυα 3 ημερών...είχα θετική ενέργεια και σχετική αισιοδοξία (δε φημίζομαι εξάλλου γι' αυτό...)σήμερα δεν άντεξα άλλο την αναμονή και αγόρασα ένα τεστ εμπορίου που ανιχνεύει το αποτελεσμα 6 μέρες πριν την καθυστέρηση...Α Ρ Ν Η Τ Ι Κ Ο ...!!! έχω απογοητευτεί  τόσο πολύ!!!παρόμοια εμπειρία κάποια;

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες. Αχ βρε κορίτσι μου γιατί μπαίνεις σε τέτοιες διαδικασίες με τα τα τεστ και αγχώνεσαι χαλάρωσε όσο μπορείς και ηρεμία και περίμενε την χοριακη σου ..Σου εύχομαι ότι καλύτερο αισιοδοξία ελπίδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε είναι να κάνεις χοριακή? Εννοώ πόσες μέρες πριν την χοριακή είσαι και ποιο τεστ πήρες.

Καταλαβαίνω πως νιώθεις . Ξυπνάς το πρωί και δεν μπορεί να ξεκολλήσει το μυαλό από το τεστ στο ντουλάπι του μπάνιου. Το έχω κάνει 2 φορές .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανα εμβρυομεταφορά στις 12 Νοεμβρίου και μου είπαν να κάνω χοριακή σε 15 μέρες.το τεστ το έκανα χθες...ξενέρωσα τελείως!άσε που νομίζω ότι αδιαθετώ από λεπτό σε λεπτό!!!και πρήστηκα ξαφνικά!!!πήρα το τεστ που ανιχνεύει μέχρι και 6 μέρες πριν...περίμενα να βγει ψευδώς θετικό...ούτε καν αυτό...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...