Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος υπερηχος..


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Μπορεις να μου πεις σε ποιο κέντρο πήγες ;γιατί και εγώ απο θεσσαλονικη είμαι..προλαβαίνω να το αλλάξω!

Και εγώ με καισαρική θα πάω μάλλον γιατί έχω ένα θεματακι με τον τραχηλο..Μέχρι 28 Μαρτίου μου δίνουν αλλά όπως και εσύ Κατερίνα μου είπαν θα μου το πάρουν νωρίτερα αν καταλήξουμε σίγουρα για καισαρική..Θα δούμε! Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας με όποιον τρόπο και να τα φέρουμε στη ζωή! 

μ τ καλο ν ερθουν...κ ν ειναι πανω απο ολα γερα....

γ τ κεντρο δν μπορω ν σ βοηθησω γτ εγω εξυπηρετουμαι απο την Αθηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Lini Μπορεις να μου πεις σε ποιο κέντρο πήγες ;γιατί και εγώ απο θεσσαλονικη είμαι..προλαβαίνω να το αλλάξω!

Και εγώ με καισαρική θα πάω μάλλον γιατί έχω ένα θεματακι με τον τραχηλο..Μέχρι 28 Μαρτίου μου δίνουν αλλά όπως και εσύ Κατερίνα μου είπαν θα μου το πάρουν νωρίτερα αν καταλήξουμε σίγουρα για καισαρική..Θα δούμε! Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας με όποιον τρόπο και να τα φέρουμε στη ζωή! 

Δε μπορώ να πω το όνομα του γιατρού. Δεν είναι σωστό.  Απλά είναι το πιο παλιό από τα 3 πιο γνωστά.  Και τονίζω ότι ο γιατρός είναι επαγγελματίας.... Αλλά με ταλαιπώρησε παρά πολύ! Αυτό.  Κάποιες μπορεί να μη τις ενοχλεί.  Εμένα με ενόχλησε... Δλδ με ενοχλούσε που πατούσε τόσο την κοιλιά μου για να γυρίσει το μωρό... Επειδή έχουν ραντεβού ανα ώρα ας πούμε είναι υποχρεωμένο το έμβρυο να γυρίσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...