Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπογονιμότητα


Voulitsa94

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Καλη σ μέρα ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! Έκανα χτες την σαλπιγγογραφία..Αν εξαιρεσεις οτι ειναι άβολη η ολη διαδικασια ο πονος ηταν στιγμιαιος.. πονοι περιοδου!!! Με τη βοηθεια του γιατρου και της νοσοκομας που ηταν διπλα μ το περασα οσο πιο ανωδυνα γινοταν! Ειχα παρει βεβαια και δυο buscopan.. ενα οταν ξυπνησα κ αλλο ενα μιση ωρα πριν την εξεταση!! Καμια σχεση με ολα αυτα π ειχα ακουσει .. Ισως φταιει βεβαια κ οτι ηταν πεντακαθαρες οι σαλπιγγες μ .. Συνηθως πονας λιγο παραπανω οταν ειναι βουλωμενες !! Οταν εφυγα απο κει λεω κοιτα τωρα τοσο αγχος για το τιποτα !!! Να πας χωρις δευτερη σκεψη  και ευχομαι να ειναι ολα τελεια !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις mary μου.. ελπίζω και οι δικές μου σάλπιγγες να είναι όπως οι δικές σου... :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας κορίτσια.. Πως είστε?? :D  Κάναμε την επέμβαση κιρσοκήλης πριν 4 ημέρες και τώρα περιμένουμε με αγωνία να δούμε αν θα έχει αποτελέσματα!!!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Εύχομαι από εδώ και πέρα να είναι σύντομος ο δρόμος σας για να γίνετε γονείς. :)

Μακάρι Έλενα μου.. Σε ευχαριστούμε πολύ!!!!! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...