Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Καλη σ μέρα ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! Έκανα χτες την σαλπιγγογραφία..Αν εξαιρεσεις οτι ειναι άβολη η ολη διαδικασια ο πονος ηταν στιγμιαιος.. πονοι περιοδου!!! Με τη βοηθεια του γιατρου και της νοσοκομας που ηταν διπλα μ το περασα οσο πιο ανωδυνα γινοταν! Ειχα παρει βεβαια και δυο buscopan.. ενα οταν ξυπνησα κ αλλο ενα μιση ωρα πριν την εξεταση!! Καμια σχεση με ολα αυτα π ειχα ακουσει .. Ισως φταιει βεβαια κ οτι ηταν πεντακαθαρες οι σαλπιγγες μ .. Συνηθως πονας λιγο παραπανω οταν ειναι βουλωμενες !! Οταν εφυγα απο κει λεω κοιτα τωρα τοσο αγχος για το τιποτα !!! Να πας χωρις δευτερη σκεψη  και ευχομαι να ειναι ολα τελεια !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις mary μου.. ελπίζω και οι δικές μου σάλπιγγες να είναι όπως οι δικές σου... :D 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Γεια σας κορίτσια.. Πως είστε?? :D  Κάναμε την επέμβαση κιρσοκήλης πριν 4 ημέρες και τώρα περιμένουμε με αγωνία να δούμε αν θα έχει αποτελέσματα!!!!! :) 

• Like 3

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Εύχομαι από εδώ και πέρα να είναι σύντομος ο δρόμος σας για να γίνετε γονείς. :)

Μακάρι Έλενα μου.. Σε ευχαριστούμε πολύ!!!!! :) 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Όλα γίνονται κορίτσια για κάποιο λόγο. Αλλά κορίτσια ήθελα να χαρώ λίγο πέρασα πάρα πολλά ένα χρόνο και ήθελα να αλλάξει κάτι αλλά μάλλον δεν θα αλλάξει.! Θα φανει στο μέλλον ας έρθει οπότε θέλει..! Δεν θα το κεινιγισω  άλλο αυτή την στιγμή..! Δεν εχω αντοχες και για αλλά..
    • @Scooby! κι εγω τα πιστευω πολυ κατι τετοια, αληθεια. Οτι ολα γινονται για συγκεκριμενο λογο κι οτι στο τελος θα λες "α γι αυτο καθυστερησε, για να μου διδαξει αυτο" ή "για να γίνει το άλλο".
    • @NikhNikh λοιπόν καταλαβενω απόλυτα πως μπορεί να είσαι αυτή τη στιγμή!! Αλλά δεν έχει τελειώσει τίποταααααα δεν σ έδωσε τελεσίδικο κανένας κ κάνεις δεν μπορεί να σ δώσει.. Μόνο ο Θεός ξέρει...! Γιαυτό λοιπον ψυχραιμία...!!! 😉 Θα γίνουν όλα μπορεί όλα να έγιναν για να έρθει μόνο του το ξέρεις? Δεν το ξερεις..!  Και δεν θα λες τέτοιες κουβέντες! 
    • Ναι έχω πάω είχα χάσει για 1 χρόνο την περίοδο μου μόνο με φάρμακα ειχα
    • Κοριτσια καλησπερα στην αυχενικη μπορουμε να δουμε το φυλλο του μωρου;;❤ 
  • Νέες συζητήσεις

Loading...
';