Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• καλά είμαι.. ετοιμάζομαι για Ελλάδα κ τρέχω 😂την Πέμπτη πετάω κ πετάω στα σύννεφα (κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά χάχα)  κατά τα άλλα μόλις τελείωσε η περίοδος κ γόνιμες πέφτουν 21-22-23!   20 πετάω εγώ κ 24 ο άντρας μου. χάνουμε όλες τις γόνιμες! επαφές αν έχουμε 20+24 έχει νόημα; δε ξέρω. χαμένος μήνας είναι.. οπότε από Ιανουάριο τώρα! 
    • Απο το κινητό δεν φαίνεται κάτι, μάλλον πρέπει να το δω από τον υπολογιστή... Μακάρι το επόμενο να είναι τόσο κόκκινο που να μην επιδέχεται αμφισβήτησης!
    • Σε τι στάδιο βρίσκεσαι εσύ??? Τι κάνεις.? 
    • γειά σας κοριτσια μου! ελπίζω να είστε όλες καλά! σας έχασα κ τώρα δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω! τρέχω πολύ τις τελευταίες μέρες. @KONSTANTIA πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! το πιο τέλειο Χριστούγεννιατικο δώρο χάρισες στο παιδάκι σου.... ένα αδερφάκι!! @lactaki εγώ γιατί βλέπω καθαρά μια δεύτερη γραμμή ρε κορίτσια; άντε εσύ έχεις την αγωνία σου; εγώ; λακτακι κ εγώ την βλέπω... ναι είναι αχνη αλλά την βλέπω! στη θέση σου θα έπαιρνα αμέσως ένα καλό πρόωρης ανίχνευσης... θα έκανα ένα τώρα κ ένα το πρωί. εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα! και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν. μακάρι να είναι ο πιο τυχερός μήνας!   
  • Νέες συζητήσεις