Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπθεια για νινι


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα !! εχω μια απορια ειμαστε στον τριτο μηνα προσπαθειον με τον αντρα μου για νινι μετα την επαφη καθομαι μια ωρα ξαπλωμενη κ μετα σηκονομαι ομως καθε φορα τρεχει κ βγενει ολλο..συγνωμη κ ολλας πρωι πρωι.κ λεω παει τσαμπα η προσπαθια?μενει τιποτα μεσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα τα υγρα δεν είναι σπερματοζωαρια... τα σπερματοζωαρια απελευθερωνονται από αυτα τα υγρα και τραβανε το δρόμο τους προς τα πανω μόνα! :) Οπότε μην τραλαίνεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Όχι καλέ δεν πάει τσάμπα! Πολύ καλά το πας! Έτσι πρέπει να γίνεται :) καλή επιτυχία! 

αχ ευχαριστω μου εφυγε ενα βαρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτα τα υγρα δεν είναι σπερματοζωαρια... τα σπερματοζωαρια απελευθερωνονται από αυτα τα υγρα και τραβανε το δρόμο τους προς τα πανω μόνα! :) Οπότε μην τραλαίνεσαι!!!!

οκ να μου φυγει απο το μιαλο γιατι εχω ζαλιση κ τον αντρα μου οτι πειγαν τσαμπα χαχαχα..ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/10/2017 at 11:08 ΠΜ, ο/η swtia είπε:

οκ να μου φυγει απο το μιαλο γιατι εχω ζαλιση κ τον αντρα μου οτι πειγαν τσαμπα χαχαχα..ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!

Καλησπέρα  την ίδια ιδέα είχα και εγώ παλιότερα να σαι καλά και σύντομα μανούλα  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2017 at 8:21 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα  την ίδια ιδέα είχα και εγώ παλιότερα να σαι καλά και σύντομα μανούλα  ?

ναι αποτι φενεται δεν επρεπε να την γραψω εδω μεσα γιατι στα κοριτσια φενετε πολυ αστεια η απορια μου λες κ αυτες οταν προσπαθουσαν για μωρο δεν το ειχαν σκευτει! σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   Μαλλον, δεν εχεις κ πολυ καλη αισθηση του χιουμορ κ αυτο φανηκε κ απο την απαντηση στο αλλο αρθρο που ανοιξες...  Το οτι ξοδεψαμε χρονο για να ασχολειθουμε με την ερωτηση σου κ να να σου λυσουμε εν τελη την απορρια σου, δειχνει οτι κανενας δε σε υποτιμησε!! Με γλυκο τροπο γελασαμε-ηταν ωραια απορρια, πώς να στο θεσω για να το καταλαβεις κ να μην ξαναπαρεξηγηθεις...? Μαλλον εμεις δεν επρεπε ν'απαντησουμε... Η αναρτηση σου (οπως κ αυτη στο αλλο σου αρθρο) ειναι τουλαχιστον προσβλητικη για μενα κ λυπαμαι ειλικρινα που ασχοληθηκα κ σου απαντησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

   Μαλλον, δεν εχεις κ πολυ καλη αισθηση του χιουμορ κ αυτο φανηκε κ απο την απαντηση στο αλλο αρθρο που ανοιξες...  Το οτι ξοδεψαμε χρονο για να ασχολειθουμε με την ερωτηση σου κ να να σου λυσουμε εν τελη την απορρια σου, δειχνει οτι κανενας δε σε υποτιμησε!! Με γλυκο τροπο γελασαμε-ηταν ωραια απορρια, πώς να στο θεσω για να το καταλαβεις κ να μην ξαναπαρεξηγηθεις...? Μαλλον εμεις δεν επρεπε ν'απαντησουμε... Η αναρτηση σου (οπως κ αυτη στο αλλο σου αρθρο) ειναι τουλαχιστον προσβλητικη για μενα κ λυπαμαι ειλικρινα που ασχοληθηκα κ σου απαντησα...

Mαλλον για το ditaki το λεει κ οχι για σενα.  οπως κ να εχει μην το παιρνεις προσωπικα κ εσυ swtia μη τσιμπας με το παραμικρο. κ εγω χιουμοριστικα τα διαβασα τα σχολια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lila..! είπε:

Mαλλον για το ditaki το λεει κ οχι για σενα.  οπως κ να εχει μην το παιρνεις προσωπικα κ εσυ swtia μη τσιμπας με το παραμικρο. κ εγω χιουμοριστικα τα διαβασα τα σχολια

   Δεν ξερω Lila μου αν μιλαει κ για το ditaki, παντως μιλαει κ για 'μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που σας διαβάζω καταλαβα ότι καλοπροαίρετα μιλήσαν τα κορίτσια.Δεν είναι κακό και λίγο χιούμορ.Δεν χρειάζεται να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά.Ειδικά στον γραπτό λόγο εύκολα γίνονται παρεξηγήσεις.Πάντως και γω το είχα απορία στην αρχή αν μένει κάτι μέσα εν τέλη χαχχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εγώ που σας διαβάζω καταλαβα ότι καλοπροαίρετα μιλήσαν τα κορίτσια.Δεν είναι κακό και λίγο χιούμορ.Δεν χρειάζεται να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά.Ειδικά στον γραπτό λόγο εύκολα γίνονται παρεξηγήσεις.Πάντως και γω το είχα απορία στην αρχή αν μένει κάτι μέσα εν τέλη χαχχα!!

   Κι εγω την ειχα Μαριλλια μου!! κ γελουσα με τον εαυτο μου οπως γελουσα οταν καταλαβα πως για χρονια λαθος νομιζα πως το παιδι ειναι το σπερματοζωαριο που μεγαλωνει κ γινεται εμβρυο!! Τι να κανουμε?? Δε γεννηθηκαμε παντογνωστες αλλα κ λιγος αυτοσαρκασμος δε βλαπτει!! Εγω οσες φορες πεταω μια βλακεια κ γαλαει καποιος, γελαω κ εγω μαζι του μολις το καταλαβαινω γιατι ευτυχως τετοιες ανασφαλειες δεν εχω!! Η Swtia ανεβασε αυτο το σχολιο μετα απο μια απαντηση που της εκανα λιγο νωριτερα στο τοπικ "συμπτωμα εγκυμοσυνης"...Εγω βεβαια οταν απαντουσα χαμογελουσα κ ηθελα απλα να την πειραξω κ ουτε που φανταστηκα πως θα μου ελεγε "ελεος" κ τετοια, ποσο μαλλον οτι θα κατεφευγε σε παλαιοτερο τοπικ για να βγαλει κι εκει το παραπονο της... Συγγνωμη κιολας, αλλα πλεον γελαω με αλλο τροπο... Ημαρτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κι εγω την ειχα Μαριλλια μου!! κ γελουσα με τον εαυτο μου οπως γελουσα οταν καταλαβα πως για χρονια λαθος νομιζα πως το παιδι ειναι το σπερματοζωαριο που μεγαλωνει κ γινεται εμβρυο!! Τι να κανουμε?? Δε γεννηθηκαμε παντογνωστες αλλα κ λιγος αυτοσαρκασμος δε βλαπτει!! Εγω οσες φορες πεταω μια βλακεια κ γαλαει καποιος, γελαω κ εγω μαζι του μολις το καταλαβαινω γιατι ευτυχως τετοιες ανασφαλειες δεν εχω!! Η Swtia ανεβασε αυτο το σχολιο μετα απο μια απαντηση που της εκανα λιγο νωριτερα στο τοπικ "συμπτωμα εγκυμοσυνης"...Εγω βεβαια οταν απαντουσα χαμογελουσα κ ηθελα απλα να την πειραξω κ ουτε που φανταστηκα πως θα μου ελεγε "ελεος" κ τετοια, ποσο μαλλον οτι θα κατεφευγε σε παλαιοτερο τοπικ για να βγαλει κι εκει το παραπονο της... Συγγνωμη κιολας, αλλα πλεον γελαω με αλλο τροπο... Ημαρτον.

Γενικά  εγω αυτοσαρκάζομαι!!Και μου αρέσει όταν συζητάμε κάτι να το γυρνάμε και λίγο στην πλάκα!!Δεν θα με πείραζε τέτοιο σχόλιο.Αυτό με το παλαιότερο τόπικ τι εννοείς?

Εχω μάθει τόσα πράγματα εδώ.Επίσης όταν μαθαίνουμε τόσα προσωπικά θέματα η μια για την άλλη λογικό είναι να υπάρχει οικειότητα.Ειδικά αν ρωτάμε τέτοιες λεπτομέρειες.Είμαστε σαν φίλες ετών.

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ...αν είναι δυνατόν. Δεν γέλασα γιατί μου φάνηκε χαζή η ερώτηση σου. Αλλά όπως το διάβασα μου φάνηκε αστείο. Δεν είχα σκοπό να προσβάλω κανέναν. Είναι φυσικό να σκεφτόμαστε διάφορα όταν προσπαθούμε για κάτι και δεν ξέρουμε τα πάντα γύρω από αυτό. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να παρεξηγηθούμε.

Συγγνώμη αν σε στεναχώρησα ή σε πρόσβαλα....δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνώμη που μπαίνω έτσι στην συζήτηση. Όλες είμαστε εδώ για κάποιο λόγο η κάθε μία με την δικιά της απορία αλλά δεν είναι λόγος να γίνουν παρεξηγήσεις Ναι καμία φορά μπορεί ο γραπτός λόγος να φέρνετε κάπως αλλά καμία μας δεν έχουμε σκοπό να γίνουν παρεξηγήσεις γιατί πιο πολλές έχουμε περίεργες ερωτήσεις. 

ΦΥΣΙΚΆ λέω την γνώμη μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2017 at 12:18 ΜΜ, ο/η swtia είπε:

ναι αποτι φενεται δεν επρεπε να την γραψω εδω μεσα γιατι στα κοριτσια φενετε πολυ αστεια η απορια μου λες κ αυτες οταν προσπαθουσαν για μωρο δεν το ειχαν σκευτει! σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου να εισαι καλα!!

Δεν θέλω να σκέφτεσαι έτσι ότι θέλεις θα γράφεις θα ρωτάς. Μην θυμώνεις και μην παρεξηγεισαι ξέρω ενοχλήθηκες από τα μηνύματα αλλά να ξέρεις και ότι δεν είχαν τέτοιο σκοπό καμιά τους... Καλημέρα  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Συγγνώμη που μπαίνω έτσι στην συζήτηση. Όλες είμαστε εδώ για κάποιο λόγο η κάθε μία με την δικιά της απορία αλλά δεν είναι λόγος να γίνουν παρεξηγήσεις Ναι καμία φορά μπορεί ο γραπτός λόγος να φέρνετε κάπως αλλά καμία μας δεν έχουμε σκοπό να γίνουν παρεξηγήσεις γιατί πιο πολλές έχουμε περίεργες ερωτήσεις. 

ΦΥΣΙΚΆ λέω την γνώμη μου..!

Μη ζητάς συγνώμη. Έτσι είναι Νίκη μου δεν είμαστε εδώ για να  κοντραριζομαστε εντάξει ο καθένας με το χαρακτήρα του αλλά ολες μας είμαστε εδώ για ένα κοινό λόγο ???Ας είμαστε πιο επιφυλακτικες στο τρόπο γραφής μας σε νέα μέλη οι γυναίκες που δεν έχουμε κάνει συζητήσεις διότι η καθεμιά εκλαμβάνει διαφορετικά την αίσθηση χιούμορ η είναι πιο ευαίσθητη για να μην έχουμε παρεξηγήσεις σας γενικά μιλάω μην αρχίσετε τα σχόλια.. Να είμαστε καλά και να περνάμε όμορφα μέσα στο φόρουμ δίχως δημιουργία θεμάτων.  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Σωστη @karen μου γιατί αλλιώς θα εμφανίζεται το γνωστό γατί... χαχαχαχαCat-Picture-Crazy-Cat-Cats-4.jpg.686ae1c84ac5167e26164c71297ccb9d.jpg

Επανακυκλοφορησαν τα γατιά ??Να σαι καλά γέλασα πάλι με αυτή την φώτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Ρε τι γατόνι είναι αυτό?? Χαχαχαχ....θεϊκή φάτσα!

Ναι είναι το γατονι του mamyland της Γωγως  εγώ όποτε εμφανίζεται πάντως όλο γελάω έχει πολύ πλάκα  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...