Μετάβαση σε περιεχόμενο
eleni687

ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Recommended Posts

Κορίτσια μου γειά σας!

Θα γεννήσω αρχές του νέου έτους τη μπουμπούκα μου στο πανεπιστημιακό Ιωαννίνων με τον κύριο Ζηκόπουλο. Θα ήθελα όσες γέννησαν πρόσφατα εκεί να μου πούνε την εμπειρία τους με το νοσοκομείο, τους γιατρούς, τις μαίες, αν γίνεται επισκληρίδιος στην καισαρική και γενικότερα τι πρέπει να ξέρω/να προσέξω ώστε να είμαι ενημερωμένη και κατάλληλα προετοιμασμένη. Ξέρω πως θα βοηθηθούν πολλές γυναίκες που βρίσκονται στη θέση μου γιαυτό και σας ζητάω να καταθέσετε τις εμπειρίες σας. Σας φιλώ και σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας με κάνατε να ηρεμήσω έπαθα ένα σοκ κάθε φορά που έχω περίοδο τρομάζω με πιάνει ένα απίστευτο άγχος και μια τρομάρα άλλο πράγμα... εύχομαι σε όλες μας να μην έρθει η κυρία με τα κόκκινα για πόλους μήνες...
    • Μόνοι μου δεν ξέρω θα ρωτήσω τον γυναικολόγο και βλέπουμε. 
    • @Rosemary με μπεταντιν το έκανα και συγκεκριμένα με το cetavlon που μου το έδωσε η Παιδιατρος. Σχετικά με αυτο ούτε εγω το ήξερα, ούτε για οινόπνευμα ούτε για μπεταντιν απλά οταν γέννησα μου είπε η Παιδιατρος πάρε αυτο για τον ομφάλιο.. οπότε μην ανησυχείς θα σου πει και εσένα ο/η Παιδιατρος τι πρεπει!!!!
    • Κοιτά η αλήθεια ειναι οτι αν ξέρεις τι σου κάνει και μονή σου το παίρνεις. Εγω πλέον απλά παω στο φαρμακείο και ζητάω λεγκοφερ. Απλά τα πληρώνω 6,5€ το κουτί ενώ αν τα έγραφα θα πλήρωνα 1-2€ αν δεν κάνω λαθος. Το ποιος γιατρος τα γραφει δεν γνωρίζω αν μπορεί και γυναικολόγος αλλα μπορεις να ρωτήσεις..
    • Το τεστ είναι θετικοτατο!!!!! Όσο για την βιοχημική γιατί τέτοιες αρνητικές σκέψεις? Είναι πολύ νωρίς γι αυτό κι είναι άχνη η γραμμή! Θετική σκέψη κι όλα θα πάνε καλά!!!!🌷🌷🌷
  • Νέες συζητήσεις