Μετάβαση σε περιεχόμενο
Margo84

Ανησυχώ για την χοριακή μου

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.Δευτέρα έκανα χοριακή και ήταν 450 κ σήμερα Παρασκευή 793.Δεν αυξήθηκε όσο θα θέλαμε από ότι καταλαβαίνω και η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ παρόλο που είπε ο γιατρός μου ότι δεν πρέπει διότι ακόμη αυξάνεται.Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία κ να ήταν όλα φυσιολογικά?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπέρα! Εγώ στην πρώτη μου κόρη είχα την πρώτη χοριακη 50 και τη δεύτερη 70. Η μικροβιολόγος μου είχε πει να μην ελπίζω και τώρα η κόρη μου είναι 8 χρόνων! Οπότε να είσαι αισιοδοξη!η φύση ξέρει καλά τι κάνει! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλησπέρα! Εγώ στην πρώτη μου κόρη είχα την πρώτη χοριακη 50 και τη δεύτερη 70. Η μικροβιολόγος μου είχε πει να μην ελπίζω και τώρα η κόρη μου είναι 8 χρόνων! Οπότε να είσαι αισιοδοξη!η φύση ξέρει καλά τι κάνει! 

Μακάρι όλα να πάνε καλά γιατί έχω κάνει εμβρυομεταφορά και έχω περάσει από πολλά στάδια.Ελπίζω για το καλύτερο κ ελπίζω τώρα που έχω άδεια από τη δουλειά να είμαι πιο χαλαρή κ να πάνε όλα καλά.

Να σου ζήσει η κοράκλα.Να την αγαπάς κ να της το δείχνεις κάθε μέρα.

στις πριν 20 ώρες, ο/η Margo84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.Δευτέρα έκανα χοριακή και ήταν 450 κ σήμερα Παρασκευή 793.Δεν αυξήθηκε όσο θα θέλαμε από ότι καταλαβαίνω και η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ παρόλο που είπε ο γιατρός μου ότι δεν πρέπει διότι ακόμη αυξάνεται.Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία κ να ήταν όλα φυσιολογικά?

Καλημερα. Στο ιδιο εργαστηριο εκανες τις μετρησεις?

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lila..! είπε:

Καλημερα. Στο ιδιο εργαστηριο εκανες τις μετρησεις?

Kalispera.dystyxws oxi alla ayth th  deytera tha paw sto idio me tin prohgoumeni

apla anisixw poly giati perasa poly dyskola auti tin ebdomada me poly agxos k treksimo sth douleia 

στις On Friday, October 13, 2017 at 7:49 ΜΜ, ο/η Margo84 είπε:

Μακάρι όλα να πάνε καλά γιατί έχω κάνει εμβρυομεταφορά και έχω περάσει από πολλά στάδια.Ελπίζω για το καλύτερο κ ελπίζω τώρα που έχω άδεια από τη δουλειά να είμαι πιο χαλαρή κ να πάνε όλα καλά.

Να σου ζήσει η κοράκλα.Να την αγαπάς κ να της το δείχνεις κάθε μέρα.

Ευχαριστώ πολύ! !!!δύο κοριτσακια έχω και είμαστε στη σκέψη για τρίτο! !!!να δεις που η επόμενη χοριακη σου θα είναι πάνω από 1000!!!!προφανώς επειδή την έκανες σε διαφορετικά εργαστήρια είχες αυτό το αποτέλεσμα! !!!περιμένουμε τα νέα σου από Δευτέρα! !!!☺☺☺

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @babybaby τι περιλάμβανε ο προγγενιτικος? Στον έγραψε να φανταστώ? 
    • Εγώ έκανα υστεροσκόπηση τον περασμένο μήνα για ένα πολύποδα στη μήτρα, στην οποία μου είπε ότι είδε τη μήτρα μου μια χαρά και φαινόντουσαν και οι σάλπιγγες ανοιχτές. Επίσης έχω κάνει πλήρη προγεννητικό έλεγχο. Κάτι πιο εξειδικευμένο δεν έχω κάνει, εφόσον ξεκινήσαμε τώρα θα περιμένω λίγους μήνες και μετά...
    • @babybaby Νίκη μου π κάνατε το σπερμοδιαγραμμα αν επιτρέπεται?  Babybaby μου εσύ έχεις κάνει καθόλου εξετάσεις?
    • @Scooby! μην ανησυχείς, έχω διαβάσει αυτό που λέει και η @NikhNikh ότι όσα χρειάζονται παραμένουν. Εξ' άλλου το να μη βγαίνουν δε σημαίνει πως δεν είναι πολλά, αντιθέτως μπορεί να είναι καλό - ότι μένουν ακόμα περισσότερα μέσα!
    • @babybaby γενικά αντιμετωπίζουμε ένα θέματακι γιαυτό κ με ανχοσε λίγο! Και τώρα ακόμη περισσότερο
  • Νέες συζητήσεις