Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανησυχώ για την χοριακή μου


Margo84

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.Δευτέρα έκανα χοριακή και ήταν 450 κ σήμερα Παρασκευή 793.Δεν αυξήθηκε όσο θα θέλαμε από ότι καταλαβαίνω και η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ παρόλο που είπε ο γιατρός μου ότι δεν πρέπει διότι ακόμη αυξάνεται.Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία κ να ήταν όλα φυσιολογικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Εγώ στην πρώτη μου κόρη είχα την πρώτη χοριακη 50 και τη δεύτερη 70. Η μικροβιολόγος μου είχε πει να μην ελπίζω και τώρα η κόρη μου είναι 8 χρόνων! Οπότε να είσαι αισιοδοξη!η φύση ξέρει καλά τι κάνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλησπέρα! Εγώ στην πρώτη μου κόρη είχα την πρώτη χοριακη 50 και τη δεύτερη 70. Η μικροβιολόγος μου είχε πει να μην ελπίζω και τώρα η κόρη μου είναι 8 χρόνων! Οπότε να είσαι αισιοδοξη!η φύση ξέρει καλά τι κάνει! 

Μακάρι όλα να πάνε καλά γιατί έχω κάνει εμβρυομεταφορά και έχω περάσει από πολλά στάδια.Ελπίζω για το καλύτερο κ ελπίζω τώρα που έχω άδεια από τη δουλειά να είμαι πιο χαλαρή κ να πάνε όλα καλά.

Να σου ζήσει η κοράκλα.Να την αγαπάς κ να της το δείχνεις κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Margo84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.Δευτέρα έκανα χοριακή και ήταν 450 κ σήμερα Παρασκευή 793.Δεν αυξήθηκε όσο θα θέλαμε από ότι καταλαβαίνω και η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ παρόλο που είπε ο γιατρός μου ότι δεν πρέπει διότι ακόμη αυξάνεται.Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία κ να ήταν όλα φυσιολογικά?

Καλημερα. Στο ιδιο εργαστηριο εκανες τις μετρησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lila..! είπε:

Καλημερα. Στο ιδιο εργαστηριο εκανες τις μετρησεις?

Kalispera.dystyxws oxi alla ayth th  deytera tha paw sto idio me tin prohgoumeni

apla anisixw poly giati perasa poly dyskola auti tin ebdomada me poly agxos k treksimo sth douleia 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Friday, October 13, 2017 at 7:49 ΜΜ, ο/η Margo84 είπε:

Μακάρι όλα να πάνε καλά γιατί έχω κάνει εμβρυομεταφορά και έχω περάσει από πολλά στάδια.Ελπίζω για το καλύτερο κ ελπίζω τώρα που έχω άδεια από τη δουλειά να είμαι πιο χαλαρή κ να πάνε όλα καλά.

Να σου ζήσει η κοράκλα.Να την αγαπάς κ να της το δείχνεις κάθε μέρα.

Ευχαριστώ πολύ! !!!δύο κοριτσακια έχω και είμαστε στη σκέψη για τρίτο! !!!να δεις που η επόμενη χοριακη σου θα είναι πάνω από 1000!!!!προφανώς επειδή την έκανες σε διαφορετικά εργαστήρια είχες αυτό το αποτέλεσμα! !!!περιμένουμε τα νέα σου από Δευτέρα! !!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...