Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Μισο να ριξω τα χαρτια
    • Δεν ειναι ολα τα σπερματα οπτικα ιδια! Ακομα και του αντρα σου αλλιως θα ειναι αν εχει κιορο να τελειωσει και αλλιως αμα τελειωνει καθε μερα
    • Συγγνωμη αλλα αυτο ειναι οτι πιο αγχωτικο εχω διαβασει και ειναι κριμα να το διαβασει μια εγκυουλα που μολις εμαθε οτι το παιδακι της εχει αυτο το προβλημα. Αναστασια μην διαβασεις τιποτε απο το ιντερνετ. Παρε κ δευτερη γνωμη. Ευχομαι υγεια στο παιδι σου  
    • Καλά εγώ είχα μπλέξει με μεγάλο φρούτο πριν δεν ήθελε τίποτα ούτε εξετάσεις ουτε τίποτα έκοβε με το μάτι του τι έχεις χαχαχα.γυρισα όλο το σπίτι σήμερα μηπως κ έρθει γιατι τις άλλες φορές με το που σηκωνα τα έπιπλα ερχόταν.
    • Συμφωνω με την παραπανω φιλη!  Μα καλα, ποσο ευκολα σου λεει ενας γιατρος να κανεις διακοπη χωρις καν να δει τις εξετασεις σου..? Εκτος βεβαια αν συνυπαρχουν κ αλλα εβρυματα.. Η υρδρονεφρωση μπορει να ειναι κατι σοβαρο, συνηθως ομως ξεπερνιεται πριν καν γεννηθει το παιδι. Κ ακομα κ να μην ξεπεραστει, γινεται θεραπεια.. Δεν ειναι κατι σπανιο.. Εχω διαβασει οτι ζηταν να γινει κ αμνιο.. Ευχομαι στον επομενο υπερηχο, τα νεφρακια του μωρου σου να ειναι τελεια!!
  • Νέες συζητήσεις