Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβρυομεταφορα και αναμονη


Stavroula☺☺

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lovely είπε:

@love30 γεια σου!!πως εισαι?????

Θελω να σε ρωτησω εμβρυομεταφορα σου εκαναν με βλαστοκυστες?

????

Βλαστοκυστες.... ειμαι καλα.. σημερα δεν εχω πονους... και παλι ανησυχω... ενταξει μαλλον εχω τρελαθει...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lovely μου ειμαι γνωστος "φοβιτσουλας" του φορουμ και εχω να σ πω οτι ετρεμα την ωοληψια... Με κοιμησαν και ξυπνησα χωρις να εχω παρει γραμμη τπτ σε ενα κρεβατακι σκεπασμενη με κουβερτουλα...πολυ πολυ γλυκος υπνος οπως μου ελεγε και η @Athena D... 

Ολα θα πανε καλα! Σου στελνω μια μεγααααααλη αγκαλια...με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια δεν θυμαμε πως πηγα με τα ποδια στο κρεββατι ειδα μωλις ξυπνησα μια κοπελα που ηταν ναρκωμενη και την πηγενανε με τα ποδια στο δηπλα δωματιο και λεω ετσι ηρθα και εγω??? Ααχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εγω κοριτσια δεν θυμαμε πως πηγα με τα ποδια στο κρεββατι ειδα μωλις ξυπνησα μια κοπελα που ηταν ναρκωμενη και την πηγενανε με τα ποδια στο δηπλα δωματιο και λεω ετσι ηρθα και εγω??? Ααχχαχαχαχ

Κοριτσάκια μου,με φορείο μας μεταφερουν!Εχω βρεθει 3 φορες να κανω μεθη και εχω δει τριγυρω πως μεταφερουν τα κορίτσια!Τωρα αν καποια πηγε στο περπατητο...θα τους ελειπε φαινεται το φορειο!Τα φιλια μου!Σας σκεφτομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τις αλλες τρεις φορες ναι μεβφορειο αυτη τη φιρα οχι με τα ποδια πηγεναμε γιατι ηταν και ποιο λιγη η μεθη και ξυπνησα και ποιο καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/10/2017 at 7:20 ΠΜ, ο/η love30 είπε:

Η πρωτη ηταν 388.4 ....αρα θα κανεις 12η μερα σωστα? Βλαστοκυστες εχεις? Καλη επυτυχια ολα να πανε καλα περιμενουμε να μας πεις ευχαριστα!!!????

Ααααα.... ναι βλαστοκυστες...αχ μακαρι να εχω ευχαριστα να σας πω... το θελω τοσο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lovely είπε:

@love30 εγω σημερα πηγα για υπερηχογράφημα και την Δευτερα παω για οωληψια!

Γελαω μονη μου οταν εκφραζομαι με την λεξη ξατεψυγμενα!

Τελος παντων!!

Κατ αλλα μια χαρα!!αλλα εμενα με φοβιζει πολυ η μεθη.αλλα τι να κανω??θα βγαλω τον σκασμο κ θα 

 

με το καλο κοριτσάραμου!! Να πάρετε πολλά και ανθεκτικα αυγουλάκια!! Κι εγω έτρεμα στην ιδέα της ναρκωσης-μέθης.. Τελικά είναι τόσο σύντομη διαδικασία και τόσο ελαφριά η νάρκωση που ξυπνάς και νιώθεις μια χαρά!! Να φανταστείς ξεκινησαμε στο χειρουργείο και όσο μου εβαζαν το betadine για απολύμανση  λέω στον αναισθησιολόγο, εγω ποτε θα κοιμηθώ?? Και μου λέει ΤΩΡΑ. Το επόμενο που θυμάμαι ειναι: Τελειώσαμε ολα πήγαν καταπληκτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η jazz είπε:

με το καλο κοριτσάραμου!! Να πάρετε πολλά και ανθεκτικα αυγουλάκια!! Κι εγω έτρεμα στην ιδέα της ναρκωσης-μέθης.. Τελικά είναι τόσο σύντομη διαδικασία και τόσο ελαφριά η νάρκωση που ξυπνάς και νιώθεις μια χαρά!! Να φανταστείς ξεκινησαμε στο χειρουργείο και όσο μου εβαζαν το betadine για απολύμανση  λέω στον αναισθησιολόγο, εγω ποτε θα κοιμηθώ?? Και μου λέει ΤΩΡΑ. Το επόμενο που θυμάμαι ειναι: Τελειώσαμε ολα πήγαν καταπληκτικά!

Σε υπερ ευχαριστω!ξερεις παρ ολο που την εχω κανει αλλες 2 φορες μια στην 1η εμβρυομεταφορα και αλλη μια στην υστεροσκοπηση παρ ολα αυτα με φοβιζει.

Τι να κανωωω ομως !ο σκοπος ειναι ιερος!κανω τσιμουδια και προχωραω!

Εσυ?σε τι φαση εισαι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Στην εμβρυομεταφορα δεν κανεις μεθη μονο στην ωολυψια Καλη επυτυχια ολα καλα θα πανε?

Ναι ναι το ξερω!εννουσα στην οωληψια της 1ης εξωσωματικης!!αλκα νταλλα!!

Παναγια μου!!αλλα θελω να πω αλλα λεωω!!

Οτι να ναι!!!??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...