Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!!Έχω σταθερό κύκλο 27 με 28 ημέρες....τον προηγούμενο μήνα ήρθε "η ακατανομαστη" 12 Σεπτέμβρη....επρεπε μέχρι κ την τρίτη 10 Οκτώβρη το πολυ να έχω αδιαθετησει αυτόν τον μήνα!!!!Αλλά πουθενά!!!συμπτωματα???πρησμένο στήθος σαν της περιόδου κ ευαισθησία πολυυυυ στις θηλές κ πόνοι απίστευτοι στη μέση μου...λες κ ανοίγει ένα πράγμα....!!!χθες κ προχθές τεστ αλλα  αρνητικά....βεβαια το ένα το έκανα βράδυ κ το άλλο Όχι με πρωινά ουρά!!!!λέτε να έχουμε τίποτα  βρε κορίτσια????

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλημέρα Baby loading! Αρχικά σου εύχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα. Ναι έχω ακούσει μέσα από το φόρουμ εδώ ότι τα τεστ δε δείχνουν πάντα. Εγώ έχω δει πολλά αρνητικά τεστ και όντως δεν ήμουν έγκυος. Πάντως η χοριακή δείχνει σίγουρα. Αν έχεις σταθερό κύκλο και ήρθατε σε επαφή τις γόνιμες, τότε γιατί όχι? Στο εύχομαι!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Χαχα στον εαυτο μου οχι!!!!!μην ανχονεσε ολα καλα θα πανε!!!
    • xamogelo!!!!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!Μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!
    • Στον γιατρό μου έχω τυφλή εμπιστοσύνη....στον εαυτό μου πάλι όχι. Νομίζω με δουλεύει και παίζει με τα νεύρα μου και τις αντοχές μου.Πφφφφ😥😥😥 Αντε τώρα να δούμε τι θα γίνει σε κάνα εξαημερο παλι.
    • Καλημέρα σε όλες, 14 μήνες προσπαθειων για εμάς, εξετάσεις όλες καλές, σπερμοδιαγραμμα μέτριο που όμως μπορει να γονιμοποιήσει. Ή εγκυμοσύνη δεν μας έχει τύχει ακόμη με ότι συνεπάγεται αυτό στο συναισθηματικό κομμάτι.. Νομίζω όλες με καταλαβαίνετε.. Μετά από 3 μήνες που χρησιμοποιώ τεστ ωορηξιας κατάλαβα ότι  η ωορηξια μου ενώ έχω αρκετά σταθερό κύκλο δεν συμβαίνει την 14η μέρα όπως νόμιζα. Την πρώτη φορά που τα χρησιμοποίησα η ωορηξια έγινε την 15η μέρα, τη δεύτερη φορά την 12η και την τελευταία που ειμαι τώρα την 11η..!αυτή η τελευταία επιβεβαιωμένη και με υπέρηχο. Οπότε ήθελα να πω ότι η ωορηξια μπορεί να γίνει οποιαδήποτε μέρα στα μέσα του κύκλου. Ο γιατρός μου με είχε από την αρχή συμβουλεύσει να ερχόμαστε σε επαφές από την 10η έως την 18η μέρα κάθε δύο μέρες.  Στον επόμενο κύκλο ξεκιναω κομιλφαινη με παρακολούθηση με υπερήχους για 3 κύκλους μήπως έχουμε αποτέλεσμα έτσι..
  • Νέες συζητήσεις