Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!!Έχω σταθερό κύκλο 27 με 28 ημέρες....τον προηγούμενο μήνα ήρθε "η ακατανομαστη" 12 Σεπτέμβρη....επρεπε μέχρι κ την τρίτη 10 Οκτώβρη το πολυ να έχω αδιαθετησει αυτόν τον μήνα!!!!Αλλά πουθενά!!!συμπτωματα???πρησμένο στήθος σαν της περιόδου κ ευαισθησία πολυυυυ στις θηλές κ πόνοι απίστευτοι στη μέση μου...λες κ ανοίγει ένα πράγμα....!!!χθες κ προχθές τεστ αλλα  αρνητικά....βεβαια το ένα το έκανα βράδυ κ το άλλο Όχι με πρωινά ουρά!!!!λέτε να έχουμε τίποτα  βρε κορίτσια????

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλημέρα Baby loading! Αρχικά σου εύχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα. Ναι έχω ακούσει μέσα από το φόρουμ εδώ ότι τα τεστ δε δείχνουν πάντα. Εγώ έχω δει πολλά αρνητικά τεστ και όντως δεν ήμουν έγκυος. Πάντως η χοριακή δείχνει σίγουρα. Αν έχεις σταθερό κύκλο και ήρθατε σε επαφή τις γόνιμες, τότε γιατί όχι? Στο εύχομαι!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Αχου τ λουκουμακι μ!!! εμεις μαλλον 28 τ μηνα θ παμε..τοτε θ ειμαι 30+2.. φανταζομαι πως θ ειμαστε γυρω στα 1300γρ... 25+6 ημασταν 824γρ.. εγω κοριτσια τλκ πηγα σ διαφορους γιατρους κ ευτυχως βρηκα εναν π μ τ εξηγησε ολα μα ολα..κ τ υπερ κ τ κατα κ ολα...κ αποφασισαμε πως δν υπερχει περιπτωση ν βαλουμε πικτειλ..φοβαται γ προωρο τοκετο.. θ τ παρακολουθουμε πολυ στενα κ θ αποφασισουμε στην χειριστη ν κανουμε διαδερματικη νεφροστομια αλλα πιστευει πως δν θ φτασουμε μεχρι εκει... τ μπεμπακι μ κλωτσαει φουλ κ μερικες φορες οπως κουνιεται η κοιλια μ ειναι ολα τ λεφτα..γελαω μονη μ... αχ ανυπομονω ν φτασει 6φεβρουαριου,ν μπω στο μηνα μ κ ας γεννησω κ στις 7...
    • Καλημέρα κοριτσακια! Χθες είχα ραντεβου με το γιατρό για το μηνιαίο υπέρηχο και κάναμε και το ντομπλερ. Η μπέμπα μου είναι μια χαρά απλα έχουμε λιγο θέμα με τα κιλά..ειμαι στη 30η βδομάδα και είναι ηδη 1680. Θηριακι μου ειπε.. Εγώ αυτό το μήνα πήρα αλλά 4! Από 59 που ξεκίνησα είμαι 71. Στα 12 κιλά δηλαδή. Μου είπε να προσέξω πολύ γιατί αυτα τα κιλα επρεπε να τα παρω σε ολη την εγκυμοσύνη κ τωρα κινδυνεύω να περασω τα 20.. στεναχωρηθηκα λιγο αλλα απο σημερα ξεκινησα μια διατροφη που ειπε..και τα γλυκα κομμενα. Η αληθεια ειναι πως ετρωγα συνεχως..μου ειπε οτι αν το παιδι παει πάνω απο 4 κιλά θα πάω για καισαρική γιατι μπορει να παθει ζημιά στη γεννα. Για να δουμε πως θα περασω γιορτες χωρις μελομακάρονα.. τι να κάνουμε υπομονη για να είναι γερα τα μωρακια μας.
    • Κορίτσι μ ανάλογα π θα πας. Εγώ π ειμαι από επαρχία κ πάω σε συγκεκριμένο μικροβιολογικο ο άνθρωπος μ την έβγαλε μέσα σε 3 ώρες. Αν πας στο απογευματινό άνοιγμα κ τους παρακαλέσεις Ίσως σ την βγάλουν μέχρι τ κλείσιμο. 
    • Καλημέρα @Σουσαμακι! Περιμένουμε τα καλά σου νέα.
    • @babybaby Με το καλό! Ανυπομονώ για τα καλά σου νέα, και με τη βούλα! 
  • Νέες συζητήσεις