Μετάβαση σε περιεχόμενο
elena 2

Ποσοστά επιτυχιας εξωσωματικής?

Recommended Posts

Pick Store

Τον κακό του τον καιρό 41.6  😬😠😡😣😬😬😬ούτε 99.9το ρημάδι δεν μας έβγαλε χαχα δεν ζητήσαμε 💯💯💯

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η peacock είπε:

χαχαχαχα! Ενταξει! Πόσο καμένες πια! Πόσο? χαχαχα

Που ναι η τρέλα τι γέλιο θα κάναμε τώρα, δεν θα την προλάβαιναμε με τίποτα σκονηηηηη

Είστε τρελοκομεία όλες...Τέλος. 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τον κακό του τον καιρό 41.6  😬😠😡😣😬😬😬ούτε 99.9το ρημάδι δεν μας έβγαλε χαχα δεν ζητήσαμε 💯💯💯

Κλαίω σε συ....

στις πριν 23 λεπτά, ο/η peacock είπε:

45,52% στο πρωτο κυκλο μου εβγαλε... οοοοτι να ΄ναι!

Ααααααααααα μας έφαγε όλες η @peacock. Κορίτσια. 

• Haha 1

Ναι σκατουλες.... χαχαχα Ανήκω στο υπόλοιπο 54,48% στο πρωτο κυκλο όπως αποδείχτηκε...

• Haha 1

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Είστε τρελοκομεία όλες...Τέλος. 

Κλαίω σε συ....

Ααααααααααα μας έφαγε όλες η @peacock. Κορίτσια. 

Νηστικιά καμιά βδομάδα  θα ταν.  🍖🍕🍝🍟🍯🍔🍳🍜🍞😂😂😂🙌😂

• Haha 1

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι σκατουλες.... χαχαχα Ανήκω στο υπόλοιπο 54,48% στο πρωτο κυκλο όπως αποδείχτηκε...

💩💩💩💩💩

Κορίτσια μου εμένα μου έβγαλε 47,31% για τον πρώτο κύκλο και απο όσο βλέπω γύρω στο 70% για τον δεύτερο... Όχι και άσχημα.. Χαχαχα

@peacock μου όταν λέει κύκλο εξωσωματικής το τονίζει οτι εννοεί εξάντληση όλων των εμβρύων που δημιουργήθηκαν απο μια διέγερση... Επομένως βρίσκεσαι ακόμα στον 1ο κύκλο!!! 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
    • Καλησπέρα κορίτσια στην κορη μου δεν είχα τίποτα τώρα στη 12η εβδ ...2η εγκυμοσυνη είχα καφέ αλλά με την καθυστέρηση και πήρα προγεστερόνη ..πριν τη καθυστέρηση όχι δεν είχα τουλάχιστον εγώ.
    • Καλησπερα! ειμαι νεο μελος. εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ παροτι δεν ηταν στα αμεσα σχεδια μας χαρηκαμε πολυ! αλλα οσο περνα ο καιρος και γινεται ολο κ πιο πολυ αληθινο ολο αυτο φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω!!!!  να σημειωσω οτι ειμαι στον 1ο μηνα ειναι ακομα αρκετα νωρις 
  • Νέες συζητήσεις