Μετάβαση σε περιεχόμενο
elena 2

Ποσοστά επιτυχιας εξωσωματικής?

Recommended Posts

Είστε τρελοκομεία όλες...Τέλος. 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τον κακό του τον καιρό 41.6  😬😠😡😣😬😬😬ούτε 99.9το ρημάδι δεν μας έβγαλε χαχα δεν ζητήσαμε 💯💯💯

Κλαίω σε συ....

στις πριν 23 λεπτά, ο/η peacock είπε:

45,52% στο πρωτο κυκλο μου εβγαλε... οοοοτι να ΄ναι!

Ααααααααααα μας έφαγε όλες η @peacock. Κορίτσια. 

• Haha 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σκατουλες.... χαχαχα Ανήκω στο υπόλοιπο 54,48% στο πρωτο κυκλο όπως αποδείχτηκε...

• Haha 1

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Είστε τρελοκομεία όλες...Τέλος. 

Κλαίω σε συ....

Ααααααααααα μας έφαγε όλες η @peacock. Κορίτσια. 

Νηστικιά καμιά βδομάδα  θα ταν.  🍖🍕🍝🍟🍯🍔🍳🍜🍞😂😂😂🙌😂

• Haha 1

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ναι σκατουλες.... χαχαχα Ανήκω στο υπόλοιπο 54,48% στο πρωτο κυκλο όπως αποδείχτηκε...

💩💩💩💩💩

Κορίτσια μου εμένα μου έβγαλε 47,31% για τον πρώτο κύκλο και απο όσο βλέπω γύρω στο 70% για τον δεύτερο... Όχι και άσχημα.. Χαχαχα

@peacock μου όταν λέει κύκλο εξωσωματικής το τονίζει οτι εννοεί εξάντληση όλων των εμβρύων που δημιουργήθηκαν απο μια διέγερση... Επομένως βρίσκεσαι ακόμα στον 1ο κύκλο!!! 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Nαι, φυσικά, εννοείται ότι μετράνε και οι απαντήσεις.
    • @nikona μου έκανε διαστολή έσω τραχηλικου στομιου κ πέρασε ένα εργαλείο ίσα ίσα από το στόμιο μόνο για δούνε ότι διαπερνάει εύκολα.αυτο που ζητούσε ο γιατρός δεν γινόταν να το κάνουμε χωρίς αναισθησία κ δεν καταλαβαίνουμε κ το λόγο που το ζήτησε ενώ μπορεί να το δει στην ωοληψία.εγω θα την κάνω σε πανεπιστημιακό όπως καταλαβαίνεις δύο φορές θα τον δω αλλά όταν πάω για την ωοληψία θα του πω να το κάνει δεν έχω να χάσω κάτι.τωρα έχω κάτι πονακια περιόδου κ φοβάμαι μήπως είχε συμβεί τίποτα.
    • Γεια σου Starrr  μου, να σου πω την αλήθεια σε αυτό το θέμα δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά γενικά είναι λίγο παχυρευστο, όχι όμως με σβωλους. 
    • Γεια σας κι απο εμενα κορίτσια! @Bloublou85!!! Τι σου ειπε γι αυτο που κανατε? Σου εκανε διαστολή τραχήλου ή δεν χρειαζόταν??? Οσο γι αυτο που ειπες για την προβα στην ωοληψια νομιζω ειναι ό,τι καλύτερο. Ήθελα να στο πω κιόλας, σν κ νομιζω οτι στο ειπα κάποια στιγμη. Κι εμενα η γιατρος τωρα στην ωοληψια εκανε προβα κ ηξερε μετα ακριβώς την διαδρομη που θα επρεπε να ακολουθησει καθώς ειναι δυσκολη η θεση της μητρας μου. Πες το εσυ στον γιατρο αν μπορεσεις.  @Magaiver λιγες μερουλες εμειναν!!!  Φιλακια σε ολες!!! 
    • Δεν υπαρχει ουτε ενας γιατρος στην Αθηνα που να σε αναλαβει και να μην ζητησει χρηματα; 
  • Νέες συζητήσεις