Μετάβαση σε περιεχόμενο

Vasclor -καφέ χρώμα


Margo84

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια και καλή κυριακή να έχετε.Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει συμβεί σε καμία μετά από εμβρυομεταφορά κ θετική χοριακή ,να χρησιμοποιεί vasclor-κολπική γέλη και να παρατήρησε ότι τα κομμάτια που βγαίνουν κάποιες φορές είναι άσπρα με λίφο καφέ .Θα μιλήσω κ με το γιατρό αλλά θα ήθελα κ τη γνώμη σας.Είναι φυσιολογικό?

Ετχαριστώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τη χρησιμοποίησα στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν είχα κάποια τέτοια καφέ αλλά είχα ακούσει ότι μπορεί να συμβεί από αυτή την κρέμα. Μην ανησυχείς απλά ρώτησε το γιατρό σου. Εγώ είχα πολλες ανακατωσουρες στο στομαχι και μου είχε πει ο γιατρος ότι είναι απο την κρέμα και θα σταματήσουν όταν την τελειώσω. Έτσι κι έγινε. Σου εύχομαι να είσαι καλά :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Margo84 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια και καλή κυριακή να έχετε.Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει συμβεί σε καμία μετά από εμβρυομεταφορά κ θετική χοριακή ,να χρησιμοποιεί vasclor-κολπική γέλη και να παρατήρησε ότι τα κομμάτια που βγαίνουν κάποιες φορές είναι άσπρα με λίφο καφέ .Θα μιλήσω κ με το γιατρό αλλά θα ήθελα κ τη γνώμη σας.Είναι φυσιολογικό?

Ετχαριστώ!!!!

Καλησπέρα  κορίτσι μου.ομορφο βράδυ είχα και εγω μην αγχώνεσαι και μην κάνεις  αρνητικές σκέψεις ευχές για μια τε ράστια χοριακη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...