Μετάβαση σε περιεχόμενο

Xamhlh xoriakh


Margo84

Recommended Posts

Geia sas koritsia. Eisai nea sto forum kai arketa agxwmenh.Syggnwmi pou grafw greeklish alla den yparxei allh dynatothta. Hthela na rwthsw th gnwmh sas gia  times xoriakhs.Prwth metrhsh thn 11h mera embryometaforas 15.9 , deyterh metrhsh 28.2 kai truth metrhsh 54.2 .Anhsyxw dioti  thewrw oti einai xamhlh. Ti lete eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gabry είπε:

Καλημέρα Margo! 

Το 15,9 11Η μέρα είναι μια χαρά. Η χοριακη πρέπει να υπερδιπλασιαζεται κάθε 2-3 μέρες. Πόσες μέρες μεσολάβησαν μεταξύ των δικών σου επόμενων μετρήσεων;

Σε ευχαριστώ πολύ Gabry.Έκανα τις χοριακες μέρα παρά μέρα αλλά διαβάζοντας στο ιντερνετ βλέπω κάτι νούμερα 300/400/500 και σκέφτομαι "πού πάω εγώ με το 56?" 

Μακάρι να τα καταφέρουν τα σποράκια μου γιατί το ιέλουμε τόσο πολύ με τον άντρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margo84 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Gabry.Έκανα τις χοριακες μέρα παρά μέρα αλλά διαβάζοντας στο ιντερνετ βλέπω κάτι νούμερα 300/400/500 και σκέφτομαι "πού πάω εγώ με το 56?" 

Μακάρι να τα καταφέρουν τα σποράκια μου γιατί το ιέλουμε τόσο πολύ με τον άντρα μου.

Το @Lisaki 80 είχε νομίζω χοριακή 50 την πρωτη μερα καθυστερησης... οπότε νομίζω ότι είναι καλή η χοριακή σου!!!!!!!!! :) Με το καλό να το δεις και να το ακουσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Το @Lisaki 80 είχε νομίζω χοριακή 50 την πρωτη μερα καθυστερησης... οπότε νομίζω ότι είναι καλή η χοριακή σου!!!!!!!!! :) Με το καλό να το δεις και να το ακουσεις!

Ευχαριστώ peacock.Έκανα εμβρυομεταφοράα 16/9 και περίμενα χθες κάτι πιο υψηλό.Ο γιατρός μου δεν έδειξε ανήσυχος αλλά μπορεί να μην θέλει να με αγχώσει.Μακάρι να μας πάνε όλα καλά κορίτσια κ να ζήσουμε το όνειρό μας. Μήπως ξέρει καμία αν μπορώ με κάποιο τρόπο να βοηθήσω κι εγώ να ανέβει η χοριακή μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Margo84 είπε:

Geia sas koritsia. Eisai nea sto forum kai arketa agxwmenh.Syggnwmi pou grafw greeklish alla den yparxei allh dynatothta. Hthela na rwthsw th gnwmh sas gia  times xoriakhs.Prwth metrhsh thn 11h mera embryometaforas 15.9 , deyterh metrhsh 28.2 kai truth metrhsh 54.2 .Anhsyxw dioti  thewrw oti einai xamhlh. Ti lete eseis?

Το θεμα ειναι να αυξανεταιιι!!αφου αυξανεται εισαι οκ!μην ανησυχεις!!!σε καταλαβαινω εγω χοριακη ειχα κανει την 12η μερα μετα την εβρυομεταφορα κ ειχα το αντιθετο σε σημειο που νομιζα οτι ηταν διδυμα χαζομαρες!!καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!φιλη μου με καθυστερησγ κ ειχε τις τιμες σου και ολα καλα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Krinoula είπε:

Το θεμα ειναι να αυξανεταιιι!!αφου αυξανεται εισαι οκ!μην ανησυχεις!!!σε καταλαβαινω εγω χοριακη ειχα κανει την 12η μερα μετα την εβρυομεταφορα κ ειχα το αντιθετο σε σημειο που νομιζα οτι ηταν διδυμα χαζομαρες!!καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!φιλη μου με καθυστερησγ κ ειχε τις τιμες σου και ολα καλα!!?

Ασε που παρολο που αυξανοταν μου κανανε κ μενα 3 επαναληπτικες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Μην ανχονεσε εφοσον ανεβαινει ολα καλα πανε !!αυτο ξερω και εγω συμμασια εχει να διπλασιαζετε!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ μια χαρά είναι η χοριακη σου.

Την 4η μέρα καθυστέρησης με εξακριβωμένη ωορρηξία η χοριακη μ ήταν μόλις 78 μονάδες! Κ επειδή είχα καφέ νόμιζα πως κάτι πήγε να γίνει αλλά τ αποβάλλει ο οργανισμός. Ο γιατρός μ μ είπε να την επαναλάβω σε 5 μέρες γτ πιο πριν πάλι μικρός θα ήταν ο αριθμός. Τον άκουσα κ κρατήθηκα. Μετά από 5 μέρες χοριακη 1377 μονάδες!

Μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι κ ένα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η peacock είπε:

Το @Lisaki 80 είχε νομίζω χοριακή 50 την πρωτη μερα καθυστερησης... οπότε νομίζω ότι είναι καλή η χοριακή σου!!!!!!!!! :) Με το καλό να το δεις και να το ακουσεις!

Καλά τα λέει το αγαπημένο μου peacockaki! πρωτη μερα καθυστέρησης είχα 50.. μου ειχε πει ο γιατρός μου μια χαρά χοριακή είναι αυτή για τέτοια μέρα.. (28η μερα ηταν) με κύκλο γυρω στις 27 ημέρες.. Η κολλητή μου την ίδια μέρα με μένα (28η) είχε χοριακή 506.. Η χοριακή δεν έχει μία μοναδική τιμή αλλά το θέμα είναι να ανεβαίνει. Ο κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός και παράγει μικρότερη ή μεγαλύτερη ποσότητα.. όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα κοριτσια!!επειδη κ γω ειμαι αγχωμενη βλεπω τις αναρτησεις σας μπας κ παρω δυναμη? εγω πηγα την δευτερα με( 3 ημερες καθυστερησης) για την 1η μου χοριακη κ βγηκε 22.5 πηγα την τεταρτη βγηκε 35 κ την παρασκευη 65..η τελευταια μ περιοδιος ηταν στις 22 σεμπτεμβριου..μηπως να ανησυχω γτ βλεπω πολυ υψηλοτερες τιμες απο αλλες κοπελες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Bbkk είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!επειδη κ γω ειμαι αγχωμενη βλεπω τις αναρτησεις σας μπας κ παρω δυναμη? εγω πηγα την δευτερα με( 3 ημερες καθυστερησης) για την 1η μου χοριακη κ βγηκε 22.5 πηγα την τεταρτη βγηκε 35 κ την παρασκευη 65..η τελευταια μ περιοδιος ηταν στις 22 σεμπτεμβριου..μηπως να ανησυχω γτ βλεπω πολυ υψηλοτερες τιμες απο αλλες κοπελες!!

Γεια σου κοπελα μου... περνας μια αγχωτικη κατασταση αυτη την στιγμη.. σιγουρα θα χρειαστει κ αλλη μετρηση για να δειτε πως παει.. φανταζομαι θα σου το ειπε κ ο γιατρος σου.. ελπιζω δευτερα να δεις μια πολυ καλη ανοδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Γεια σου κοπελα μου... περνας μια αγχωτικη κατασταση αυτη την στιγμη.. σιγουρα θα χρειαστει κ αλλη μετρηση για να δειτε πως παει.. φανταζομαι θα σου το ειπε κ ο γιατρος σου.. ελπιζω δευτερα να δεις μια πολυ καλη ανοδο!!

Ευχαριστω για την απαντηση ??? μ ειπε να παω την τριτη ξανα κ θελουμε να εχει παει 250!!ευχαριστω πολυ κ παλι..αλλα ειναι οντως χαμηλα;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bbkk είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!επειδη κ γω ειμαι αγχωμενη βλεπω τις αναρτησεις σας μπας κ παρω δυναμη? εγω πηγα την δευτερα με( 3 ημερες καθυστερησης) για την 1η μου χοριακη κ βγηκε 22.5 πηγα την τεταρτη βγηκε 35 κ την παρασκευη 65..η τελευταια μ περιοδιος ηταν στις 22 σεμπτεμβριου..μηπως να ανησυχω γτ βλεπω πολυ υψηλοτερες τιμες απο αλλες κοπελες!!

Μπορεί να έγινε αργά ή συλληψη!ανεβαίνει αργά αλλά σταθερα η χοριακη σου!θα κανεις κι άλλη φαντάζομαι? Εγώ θα ξανακάνω τη Πέμπτη γιατί ούτε η δικιά μου δεν ηταν τόσο ψηλή όσο περίμενα. .  ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μπορεί να έγινε αργά ή συλληψη!ανεβαίνει αργά αλλά σταθερα η χοριακη σου!θα κανεις κι άλλη φαντάζομαι? Εγώ θα ξανακάνω τη Πέμπτη γιατί ούτε η δικιά μου δεν ηταν τόσο ψηλή όσο περίμενα. .  ...

Μπορει να ειναι κ ετσι!ναι θα ξαναπαω την τριτη...για να δουμε☺ καλη επιτυχια κ σε σενα ..μακαρι να ειναι ολα καλα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Bbkk είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση ??? μ ειπε να παω την τριτη ξανα κ θελουμε να εχει παει 250!!ευχαριστω πολυ κ παλι..αλλα ειναι οντως χαμηλα;; ?

   Ειναι οντως χαμηλη αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις παιρνει φορα!! Μη δενεις τιποτα σχοινι κορδονι προς το παρον. Εννοειται πρεπει να κρατησεις κ την πισινη σου αλλα κανε υπομονη μεχρι τριτη που θα ξεκαθαρισει το τοπιο. Η πρωτη σου συλληψη ειναι?? Αν ναι, ειναι ηδη θετικο οτι εγινε συλληψη-κρατα αυτο προς το παρον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

   Ειναι οντως χαμηλη αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις παιρνει φορα!! Μη δενεις τιποτα σχοινι κορδονι προς το παρον. Εννοειται πρεπει να κρατησεις κ την πισινη σου αλλα κανε υπομονη μεχρι τριτη που θα ξεκαθαρησει το τοπιο. Η πρωτη σου συλληψη ειναι?? Αν ναι, ειναι ηδη θετικο οτι εγινε συλληψη-κρατα αυτο προς το παρον!

Ναι ειναι η πρωτη μ συλληψη ?? ευχαριστω για την συμβουλη σ κ π μ απαντησες !!υπομονη λοιπον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...