Μετάβαση σε περιεχόμενο
Anastacia32

Συπτωματα περιοδου μετα απο εμβρυομεταφορα

Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι σε τρομερο αγχος. Ειμαι στη  7η ημερα μετα την εμβρυομεταφορα και εχω ολα τα συπτωματα περιοδου απο χθες. Πρισμενο στηθος που εχω καθε μηνα που μου ρχεται η περιοδος και πονο απο κατω. Εχω τρελλαθει. Στη πρωτη μου εξωσωματικη που ηταν θετικο αλλα εξωμητριο δεν ειχα κανενα συπτωμα αλλα ουτε και στην 2η μου εγκυσυνη που εγινε φυσιολογικα, ειχα συπτωμα περιοδου. Ειμαι πολυ αγχωμενη γιατι σε 2 μερες ειναι η μερα που θα μου ερθει η περιοδος. Εχει καποια κοπελα συπτωματα περιοδου μετα απο εμβρυομεταφορα που τελικα ηταν θετικη η χοριακη?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Αναστασία μου εγώ ξεκινάω εξωσωματική τωρα.Όμως ξέρω και από συζητήσεις με κορίτσια από εδώ και με τον γιατρό μου πως τα συμπτώματα περιοδου και εγκυμοσύνης είναι τα ίδια. Οποτε ναι,μπορείς να ελπιζεις.Σου εύχομαι να είσαι κορίτσι μου και με μια μεγάλη χοριακη.

στις πριν 15 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Αναστασία μου εγώ ξεκινάω εξωσωματική τωρα.Όμως ξέρω και από συζητήσεις με κορίτσια από εδώ και με τον γιατρό μου πως τα συμπτώματα περιοδου και εγκυμοσύνης είναι τα ίδια. Οποτε ναι,μπορείς να ελπιζεις.Σου εύχομαι να είσαι κορίτσι μου και με μια μεγάλη χοριακη.

Σε'μενα παντως (με φυσικη συλληψη) τα συμπτωματα  ηταν ΟΛΟΙΔΙΑ! Αφου φορουσα κ σερβιατα γιατι ημουν σιγουρη οτι οπου να'ναι κατεβαινει ο κοκκινος στρατος!!

Καλη επιτυχια κ χαρες!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Συγγνώμη που απάντησα εγώ στην @Scooby!ενώ ρωτήσε την @babybaby..
    • @Scooby! σπερμστοδοσγραμμα και καλιεργιες στο Ρέα απλά να ξέρεις ότι της καλιεργιες της πληρώνεις και ας είναι γραμμένες..  Προγεννετικο έκανα κι εγώ τώρα αυτά περιλαμβάνει βαριόμουν να τα γράψω πολλά αυτά αχαχα  Πιστεύω να φαίνονται. 
    • Πολύ ωραία τα περιγράφεις!!Να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!!:) Βλέπω ότι όντως βιάζεται να μεγαλώσει, κιόλας δοντάκια το θηρίο!!!:)Εμείς πριν 20 μέρες που πήγαμε στη γιατρό είχαμε 68εκ. ύψος αλλά μόνο 7200 γρ. βάρος. Δεν είναι βέβαια αδύνατος. Εμάς ξεκίνησε πολύ ζωηρό παιδάκι, μας γέλασε από τη 10η μέρα νεογνό και γέλαγε με την καρδιά του πολύ νωρίς. Όμως δεν κάνει τόσες κινήσεις όσο το δικό σου μωράκι. Στέκεται μπρούμυτα για αρκετή ώρα και κάνει προσπάθειες μπουσουλήματος. Επίσης στον πωπό του κάθεται άλλες φορές και άλλες πέφτει μπροστά.  Ήθελα να σε ρωτήσω επίσης, φάγατε καθόλου ρυζάλευρο? Παρατηρώ μια δυσκολία στα κακά από εκείνη τη μέρα που ξεκινήσαμε.... Δηλαδή κάνει ανά 3 μέρες κακά και όχι κάθε μέρα όπως έκανε. Είχατε κάποιο τέτοιο πρόβλημα κι εσείς; Από βδομάδα θα ξεκινήσουμε λαχανικά, ελπίζω να στρώσει το εντεράκι.:)
    • @babybaby τι περιλάμβανε ο προγγενιτικος? Στον έγραψε να φανταστώ? 
    • Εγώ έκανα υστεροσκόπηση τον περασμένο μήνα για ένα πολύποδα στη μήτρα, στην οποία μου είπε ότι είδε τη μήτρα μου μια χαρά και φαινόντουσαν και οι σάλπιγγες ανοιχτές. Επίσης έχω κάνει πλήρη προγεννητικό έλεγχο. Κάτι πιο εξειδικευμένο δεν έχω κάνει, εφόσον ξεκινήσαμε τώρα θα περιμένω λίγους μήνες και μετά...
  • Νέες συζητήσεις