Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλό Μήνα!Με ευχάριστα νέα και πολλες εγκυούλες!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Κορίτσια καλημέραααααααααα! Πώς είστε? Εγώ αύριο περιμένω περίοδο. Το θέμα είναι ότι είμαι χάλια από χτες. Ψυχολογικά εννοώ.....Είμαι σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω το νιώθω για πρώτη φορά έντονα από την αρχή της εβδομάδας με πόνους στην κοιλιά. Μετά από 2μιση χρόνια προσπάθειας είναι η πρώτη φορά που είμαι έτσι. Είμαι το πλέον αισιόδοξο άτομο, αλλά με πήρε από κάτω. Πολύ όμως. Θέλω να βάλω τα κλάματα. Αυτό νιώθω από χτες......Το δικαιούμαι λέτε?ΧΑΧΑΑΧΧΑ

 

Φυσικα και εχεις καθε δικαιωμα να βιώνεις ολη τη γκάμα των συναισθηματων!Μην νιωθεις ασχημα γ αυτο!Παμε για τον επομενο μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Περίμενα περίοδο χτες ή σήμερα(βασει υπερήχου είχα ωορρηξία 28 με 29/9). Ακόμα δεν έχω αδιαθετήσει ούτε νιώθω κάτι. Δεν έχω καλό προαίσθημα ωστόσω όλο έτσι λέω κι όλο κρυφοελπίζω κι ας μην έχω κανένα σύμπτωμα καθαρά εγκυμοσύνης. Ψυχολογικά καλύτερα από χτες πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΜΠΕΖ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΚΑΤΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΠΑΝΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ. ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 2Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ. ΛΕΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΡΟΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥΡΘΕΙ ΚΙ ΟΛΟ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥΡΘΕΙ ΚΙ ΟΛΟ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

Τι εγινεεεεεε? Εχουμε κανενα νεο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πήγα για χοριακή μου είπε 11 θα έχει δείξει αν είναι θετικό να τον πάρω τηλ να μου πει........Αίμα δεν έχω ακόμα. Λίγα πονάκια κοιλιά μέση. Συνεχίζω να μη νιώθω καθόλου έγκυος...Και νιώθω και γελοία που τραβιέμαι για χοριακές και τέτοια.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και να σας πω ότι εκτός από τον άντρα μου δεν ξέρει κανείς τίποτα. Μόνο εσείς! Θα με άγχωνε εξαιρετικά να το έλεγα στους δικούς μου και να με ρωτάνε όλη την ώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Α και να σας πω ότι εκτός από τον άντρα μου δεν ξέρει κανείς τίποτα. Μόνο εσείς! Θα με άγχωνε εξαιρετικά να το έλεγα στους δικούς μου και να με ρωτάνε όλη την ώρα.....

Καλα, αυτο εννοειται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ Athena D. σε όλες μας το εύχομαι ολόψυχα! Ε.Γ.Α. ήρθε χτες το βράδυ....Επιτέλους γιατί δεν άντεχα άλλο. Νέος κύκλος δικός μου.....Νέος κύκλος εξετάσεων......Νέες ελπίδες που πρέπει να ξαναγεννηθούν απτο μηδέν όπως καταλαβαίνετε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια ψιλοχαζή ερώτηση :Πόσες μερες πριν την ωορρηξία αρχίζει να ανεβαίνει η θερμοκρασία μας;;Δεν εχω ξανα ασχοληθει με θερμοκρασίες και λεω να το κοιτάξω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...