Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλό Μήνα!Με ευχάριστα νέα και πολλες εγκυούλες!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

@ditaki τι κανεις? ολα υπο ελεγχο?

Καλά είμαι γλυκιά μου....κουρασμένη φουλ αλλά καλά....

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!! ΜΕ 2 ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΑ!!!!

Συγχαρητήρια γλυκιά μου....μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...

Κοριτσάκι μου γλυκό....πολύ λυπάμαι! Δεν ξέρω αν πρέπει να κάνεις απόξεση, αλλά θέλω να σου πω ότι σε σκέφτομαι πολύ από εχθές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gabry είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!

Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!! ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @ditaki @joy2 @Finally εχω κανει ολες τις εξετασεις κ για καθ'εξιν και βεβαια μετανιωσα γιατι δεν μου βρηκαν τιποτα κ εκανα τοσο τρελο κοπο, λεφτα κ ψυχολογικο!!ασε που δεν με αφηναν να προσπαθησω κ μου πηρα ενα χρονο την τριτη φορα να συλλαβω κατι που οικτρα μετανιωσα!!! κ το θεμα της αποστασης για να ανεβαινω αθηνα,,,,,,,χρωμοσωμιακες μαλλον ....ετσι επελεξα χαπια κ ελπιζω να παει καλα να μην θελω αποξεση...οποτε δεν υπαρχουν ξεσματα για εξεταση.......τι νοημα εχει......δεν πασχω απο κατι...την πρωτη ηταν οκ ο καρυτυπος..ισως εφταιγε που δεν εκανα ενεσεις...την δευτερη χρωμοσωμιακες......δεν ξαναψαχνω κατι τωρα ....μονο κουραζομαι κ στενοχωριεμαι.....θα προχωρησω μαλλον σε εξωσωματικη με προεμφυτευτικο .......σας παρακαλω αν καποια ξερει καλο γιατρο στην αθηνα να μου στειλει μνμ..........ευχαριστω για την στηριξη σας,,,,,,απλα θα παρακαλουσα οχι κριτικες...την εμπειρια σας γιατι ειμαι πολυ ψαγμενη σαν οργανισμος αλλα θελω να μαθω περισσοτερα διοτι ισως κατι κερδισω.......δεν ειμαι ξερολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ditaki είπε:

@geozak μου εγώ δεν ξέρω γιατρό στην Αθήνα, αλλά πραγματικά θα ήθελα πολύ να είμαι εκεί τώρα, να κάτσουμε παρέα!

σε ευχαριστω πολυ.............δεν μου βγαινουν αλλα λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η geozak είπε:

 @ditaki @joy2 @Finally εχω κανει ολες τις εξετασεις κ για καθ'εξιν και βεβαια μετανιωσα γιατι δεν μου βρηκαν τιποτα κ εκανα τοσο τρελο κοπο, λεφτα κ ψυχολογικο!!ασε που δεν με αφηναν να προσπαθησω κ μου πηρα ενα χρονο την τριτη φορα να συλλαβω κατι που οικτρα μετανιωσα!!! κ το θεμα της αποστασης για να ανεβαινω αθηνα,,,,,,,χρωμοσωμιακες μαλλον ....ετσι επελεξα χαπια κ ελπιζω να παει καλα να μην θελω αποξεση...οποτε δεν υπαρχουν ξεσματα για εξεταση.......τι νοημα εχει......δεν πασχω απο κατι...την πρωτη ηταν οκ ο καρυτυπος..ισως εφταιγε που δεν εκανα ενεσεις...την δευτερη χρωμοσωμιακες......δεν ξαναψαχνω κατι τωρα ....μονο κουραζομαι κ στενοχωριεμαι.....θα προχωρησω μαλλον σε εξωσωματικη με προεμφυτευτικο .......σας παρακαλω αν καποια ξερει καλο γιατρο στην αθηνα να μου στειλει μνμ..........ευχαριστω για την στηριξη σας,,,,,,απλα θα παρακαλουσα οχι κριτικες...την εμπειρια σας γιατι ειμαι πολυ ψαγμενη σαν οργανισμος αλλα θελω να μαθω περισσοτερα διοτι ισως κατι κερδισω.......δεν ειμαι ξερολας

   Κοριτσι μου... Μολις διαβασα τα νεα σου.. Λυπαμαι παρα πολυ... Να κανεις αυτο που λεει η καρδια σου... Κουραγιο, δεν εχω αλλα λογια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2017 at 1:09 ΜΜ, ο/η geozak είπε:

κοριτσια μου μολις γυρισα απο το γιατρο...δυστυχως παλι παλινδρομησε...η 3η φορα μου....δεν ξερω τι να κανω.......οενας γιατρος λεει χαπια για να αποβαλλω χωρις αποξεση....ο δευτερος να περιμενω μια εβδομαδα μηπως απορροφηθει απο μονο του...ο τριτος να κανω χοριακη κ αν ειναι κατω απο 400 τοτε δεν θελω τιποτα...εσεις εχετε αποψη???///

Λυπάμαι κορίτσι μου.Στη δική μου περίπτωση είχα χοριακή από 18000 σε 5000.Αίμα δεν είδα ποτέ.Επέλεξα την αναρρόφηση γιατί με τα κολπικά υπόθετα φοβήθηκα ότι θα πονούσα πολύ,δεν ήξερα αν θα καθάριζα τελείως.Γιατί μου είπαν θα σου βάλω υπόθετα και θα ρθείς μετά για υπέρηχο.Αν δεν καθαρίσεις δεν πειράζει θα καθαρίσει μετά με την περίοδο.Σκέψου και συζήτα το με τον γιατρό που εμπιστεύεσαι πιο πολύ.Μια χοριακή θα ήταν καλά να επαναλάβεις.Εχεις αίμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου.Στη δική μου περίπτωση είχα χοριακή από 18000 σε 5000.Αίμα δεν είδα ποτέ.Επέλεξα την αναρρόφηση γιατί με τα κολπικά υπόθετα φοβήθηκα ότι θα πονούσα πολύ,δεν ήξερα αν θα καθάριζα τελείως.Γιατί μου είπαν θα σου βάλω υπόθετα και θα ρθείς μετά για υπέρηχο.Αν δεν καθαρίσεις δεν πειράζει θα καθαρίσει μετά με την περίοδο.Σκέψου και συζήτα το με τον γιατρό που εμπιστεύεσαι πιο πολύ.Μια χοριακή θα ήταν καλά να επαναλάβεις.Εχεις αίμα?

oxi λιγο......πηρα σημερα το χαπι κ σε δυο μερες τα υπολοιπα...παντως χθες που εκανα χοριακη ηταν 650

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geozak είπε:

oxi λιγο......πηρα σημερα το χαπι κ σε δυο μερες τα υπολοιπα...παντως χθες που εκανα χοριακη ηταν 650

Η χοριακή σου είναι καλή.Πιστευώ ότι όντως καλύτερα που δεν κάνεις απόξεση.Η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.Σίγουρα θέλει επανάληψη χοριακής.Δεν πέφτει εύκολα.Εγώ μετά την αναρρόφηση είχα 100 και μετά 14 όπου σταμάτησα και τις χοριακές.Ενδεχομένως από το χάπι να αυξηθεί η ροή.Ολα να πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

@Λιτσούλι καλά είμαι! Εδώ στα άγχη μου ? Εσυ; 

Χαχα κ εγω  μια από τα ίδια... Από συμπτώματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λιτσούλι Τίποτα! Την κλασική υπνηλία, αυξημένη όρεξη για φαγητό και κάποιες μέρες πόνος στο στήθος. Αυτά... 

εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Λευτέρης είπε:

@Λιτσούλι Τίποτα! Την κλασική υπνηλία, αυξημένη όρεξη για φαγητό και κάποιες μέρες πόνος στο στήθος. Αυτά... 

εσυ; 

Ευτυχώς ξεπέρασα εμετους και ναυτιες... Υπνηλία κ εγω κ κάποια βράδυα έχω φουσκωμαρα κ δε μπορώ να φαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2017 at 3:40 ΜΜ, ο/η geozak είπε:

oxi λιγο......πηρα σημερα το χαπι κ σε δυο μερες τα υπολοιπα...παντως χθες που εκανα χοριακη ηταν 650

@geozak μου μόλις είδα τα νέα σου...πολύ λυπάμαι κορίτσι μου. Μην το βάλεις κάτω, εύχομαι μέσα απο κάθε δυσκολία σου να βγαίνεις πιο δυνατή & πιο πεισματάρα πως την επόμενη θα είναι η σειρά σου και θα πάνε όλα κατέυχήν!!!

 

@ditaki ως είσαι κοπέλα μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2017 at 3:40 ΜΜ, ο/η geozak είπε:

oxi λιγο......πηρα σημερα το χαπι κ σε δυο μερες τα υπολοιπα...παντως χθες που εκανα χοριακη ηταν 650

Γεια σου  καλη μου geozak!

Διαβασα κ εγω τα δκυσαρεστα κ στνα εναχωρηθηκα...φανταζομαι εσυ....ευχομαι ν ανακτησεις τις δυναμεις σου εν καιρο ,να κανεις απαραιτητες εξετασεις να το ψαξεις πιο καλα γιατι συμβαινει και συντομα να μπεις παλι σε αυτο το ταξιδι με ομορφο τελος!!!κουραγιο και καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέραααααααααα! Πώς είστε? Εγώ αύριο περιμένω περίοδο. Το θέμα είναι ότι είμαι χάλια από χτες. Ψυχολογικά εννοώ.....Είμαι σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω το νιώθω για πρώτη φορά έντονα από την αρχή της εβδομάδας με πόνους στην κοιλιά. Μετά από 2μιση χρόνια προσπάθειας είναι η πρώτη φορά που είμαι έτσι. Είμαι το πλέον αισιόδοξο άτομο, αλλά με πήρε από κάτω. Πολύ όμως. Θέλω να βάλω τα κλάματα. Αυτό νιώθω από χτες......Το δικαιούμαι λέτε?ΧΑΧΑΑΧΧΑ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτρέπετε να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς!

Και να έρθει δεν πειράζει, είπαμε δεν είναι αυτός ο μήνας...ε θα είναι ένας επόμενος.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι έλεγα κι εγώ αλλά αυτό το μήνα δεν άντεξα! Θα προχωρήσω σε άλλες μεθόδους από τον επόμενο μήνα το αποφάσισα. Να επαναλάβουμε κάτι εξετάσεις κι εγώ κι ο άντρας μου αυτό το μήνα και θα πάω παρακάτω. Δε θέλω να πέσω εγώ ψυχολογικά γιατί μετά πάει αλυσίδα και με τον άντρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Έτσι έλεγα κι εγώ αλλά αυτό το μήνα δεν άντεξα! Θα προχωρήσω σε άλλες μεθόδους από τον επόμενο μήνα το αποφάσισα. Να επαναλάβουμε κάτι εξετάσεις κι εγώ κι ο άντρας μου αυτό το μήνα και θα πάω παρακάτω. Δε θέλω να πέσω εγώ ψυχολογικά γιατί μετά πάει αλυσίδα και με τον άντρα μου....

Να κάνεις, ότι πιστεύεις εσύ ότι είναι καλύτερο. Κάντε τις εξετάσεις σας και μιλήστε με τον γιατρό σας. Μακάρι σύντομα η αναμονή σου να τελειώσει και να μην απογοητευτείς ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ πολύ κι εύχομαι και για σένα γρήγορα τα ευχάριστα! Ελπίζω με τα τεστάκια hometest να έχεις γρήγορα αποτέλεσμα! Εγώ νιώθω συνέχεια ότι μούρχεται περίοδος κι όλο πάω τουαλέτα γιατί νιώθω υγρά αλλά είναι λευκά. Άντε νάρθει να πάμε παρακάτω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...