Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΑΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!


Recommended Posts

Μακάρι, μακάρι να έγινε η ωορρηξία κανονικά, και μακάρι να μην σου έρθει σήμερα και αύριο να έχεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η STIRELLA είπε:

κοριτσια καλημερα ακομα δεν εχει ερθει η καταραμενη. θα περιμενω κ σημερα και αυριο θα κανω τεστ.

@Krinoula λες απο το πολυ αγχος να μην μου ερχεται? εσενα μετα απο ποσες μερες σου ηρθε μετα την ενεση?

Θυμαμαι 5 μερες αρχισα να χω κατι καφε κ μετα κοιτα ομως εγω ειχα και προβλημα με τον κυκλο μου!Εσυ μπορει να σαι εγκυος!!πηγαινε αυριο για τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Krinoula είπε:

Θυμαμαι 5 μερες αρχισα να χω κατι καφε κ μετα κοιτα ομως εγω ειχα και προβλημα με τον κυκλο μου!Εσυ μπορει να σαι εγκυος!!πηγαινε αυριο για τεστ!

@Krinoula εσυ ειχες κανει την ενεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι.

Εγω εκανα ενεση ακριβως τα μεσανυχτα 1/7 προς 2/7...35 ωρες μετα το πρωι της 3/7 εκανα σπερματεγχυση και 17/7 εκανα χοριακη η οποια ηταν 108!!!!

Δεν ειχα αιμα εμφυτευσης,ειχα πονο που νομιζα οτι ειναι απο την επερχομενη περιοδο και υγρα λευκα που κι αυτα παντα τα ειχα στο δευτερο μισο του κυκλου.

Οποτε πηγα για χοριακη τυπικα,θεωροντας οτι θα ειναι αρνητικη....αλλα η μπεμπα μου ειχε διαφορετικη γνωμη!!!

Αντι για τεστ μπορεις να κανεις χοριακη που ειναι πιο αξιοπιστη.

Πιστευω οτι αυριο μια χαρα θα δειξει,χωρις να αλλειωνεται τ αποτελεσμα απο την ενεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki και στα υπολοιπα κοριτσια κοριτσια καλημερα.

Δυστυχως αδιαθετησα σημερα το πρωι. Μεγαλη η απογοητευση και η στενοχωρια και σε μενα και στον αντρα μου παρολο που προσπαθουσε να το κρυψει.

Τωρα ξανα σερπαφαρ και ovitrelle και ξανα μανα τα ιδια.

σημερα κατα συμπτωση εκανε κ ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα

Εσεις πως ειστε?:-q

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@STIRELLA θέλω να βλέπω ηθικόν ακμαίοτατον και πλήρη προετοιμασία για τον επόμενο κύκλο!!!  Δεν κολλάμε πουθενά δεν μας ρίχνει τίποτα!!! Τα καλύτερα τα έχουμε μπροστά μας, όχι πίσω μας, οπότε για να βλέπω καλή διάθεση......!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Fainareti σε ευχαριστω πολυ δυστυχως το ηθικο δεν ειναι ακμαιο!!!!!!!!! ευτυχως που μπαινω εδω μεσα γιατι σε ολους τους αλλους παιζω θεατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί δεν είναι ακμαίο stirella μου γλυκιά;;; Λοιπόν εαν δεν είχα μείνει έγκυος το καλοκαίρι και προσπαθούσα αυτή την περίοδο θα σου πω τι θα έκανα τώρα. Θα είχα γραφτεί φίλη μου σε ενα γυμναστήριο, θα χτύπαγα μια ωραία βαφούλα τα μαλλιά, θα έκανα ενα διαφορετικό κούρεμα και γενικώς θα προσπαθούσα λίγο να αποβάλλω την σκέψη και να ανανεωθώ. Να πάρω απο εκει το μυαλό μου με κάθε τρόπο. Προσπαθείτε καιρό;;; Κοιτα να έχεις πολύ καλή διάθεση, μην πεφτεις και μην έχετε την σκέψη αυτή στο μυαλό σας. Ευχαριστηθείτε αγαπούλες ΟΠΟΤΕ εσεις θέλετε, ανανεωθείτε και θα έρθει και το μπεμπάκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

Γιατί δεν είναι ακμαίο stirella μου γλυκιά;;; Λοιπόν εαν δεν είχα μείνει έγκυος το καλοκαίρι και προσπαθούσα αυτή την περίοδο θα σου πω τι θα έκανα τώρα. Θα είχα γραφτεί φίλη μου σε ενα γυμναστήριο, θα χτύπαγα μια ωραία βαφούλα τα μαλλιά, θα έκανα ενα διαφορετικό κούρεμα και γενικώς θα προσπαθούσα λίγο να αποβάλλω την σκέψη και να ανανεωθώ. Να πάρω απο εκει το μυαλό μου με κάθε τρόπο. Προσπαθείτε καιρό;;; Κοιτα να έχεις πολύ καλή διάθεση, μην πεφτεις και μην έχετε την σκέψη αυτή στο μυαλό σας. Ευχαριστηθείτε αγαπούλες ΟΠΟΤΕ εσεις θέλετε, ανανεωθείτε και θα έρθει και το μπεμπάκι σας.

ειχα μια παλλινδρομη το φλεβαρη  οποτε αφησα να περασει το 3μηνο.δεν προσπαθω καιρο . ουσιαστικα 2 μηνας προσπαθειασ ειναι.

σας ειπα το φυλο του μωρου χθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε όλες καλημέρα!

Καταλαβαίνω πως νοιώθεις...δεν πειράζει να νοιώθεις έτσι αλλά μέχρι να τελειώσει η περίοδος.

Μετά θετική σκέψη, καλή διάθεση και πολλές αγκαλιές. Δεν ήταν αυτό τον μήνα, θα είναι ένας από τους επόμενους....ήμαστε πολλές εδώ να στηρίζουμε η μια την άλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

ειχα μια παλλινδρομη το φλεβαρη  οποτε αφησα να περασει το 3μηνο.δεν προσπαθω καιρο . ουσιαστικα 2 μηνας προσπαθειασ ειναι.

σας ειπα το φυλο του μωρου χθες?

Οχι δεν μας το είπαν. Στον επόμενο υπέρηχο θα μπορέσουμε να το δούμε μάλλον. 

Και δεν είσαι μεγάλη μια χαρά είσαι.Εγω είμαι 32 και αμα όλα πανε καλά και γεννήσω θα είμαι 33.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

@ditaki και στα υπολοιπα κοριτσια κοριτσια καλημερα.

Δυστυχως αδιαθετησα σημερα το πρωι. Μεγαλη η απογοητευση και η στενοχωρια και σε μενα και στον αντρα μου παρολο που προσπαθουσε να το κρυψει.

Τωρα ξανα σερπαφαρ και ovitrelle και ξανα μανα τα ιδια.

σημερα κατα συμπτωση εκανε κ ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα

Εσεις πως ειστε?:-q

 

Εγω επαιρνα σερπαφαρ γιατι ειχα απλα ενα θεμα με τον κυκλο μου πολλυκυστικες.Ενω λοιπον εκανα ωορηξια αλλα τπτ!ειχα κανει και σαλμπιγγογραφια τπτ ειχα κανει κ υστεροσκοπηση τπτ!τελικα ειχαμε θεμα με το σπερμα!γι αυτο κοριτσια πρεπει να κοιταζεται πρωτα ο αντρας που στο κατω κατω η εξεταση σου ειναι μια διαδικασια πως να το πω ευχαριστη κ μετα να κανουμε εμεις επωδυνες τσαμπα εξςτασεις!τωρα αυτο ασχετο αλλα το λεω γιατι εκανα 4 κυκλους σερπαφαρ τσαμπα!Δεν πειραζει ομως !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Krinoula είπε:

Εγω επαιρνα σερπαφαρ γιατι ειχα απλα ενα θεμα με τον κυκλο μου πολλυκυστικες.Ενω λοιπον εκανα ωορηξια αλλα τπτ!ειχα κανει και σαλμπιγγογραφια τπτ ειχα κανει κ υστεροσκοπηση τπτ!τελικα ειχαμε θεμα με το σπερμα!γι αυτο κοριτσια πρεπει να κοιταζεται πρωτα ο αντρας που στο κατω κατω η εξεταση σου ειναι μια διαδικασια πως να το πω ευχαριστη κ μετα να κανουμε εμεις επωδυνες τσαμπα εξςτασεις!τωρα αυτο ασχετο αλλα το λεω γιατι εκανα 4 κυκλους σερπαφαρ τσαμπα!Δεν πειραζει ομως !

Καλε αφου ειχες ξαναμεινει εγκυος τι αγχωνεσαι;;;;;;συνηθως για αγνωστο λογο μπορει η πρωτη εγκυμοσυνη να μην παει καλα μια φιλη ετσι ηταν κ μετα εμεινε εγκυος!!!κ προσπαθεια 2 μηνων;τωρα το δα!!!!Βρε ξεαγχωσου κ απολαυσε το!!Ξερεις τι εννοω!!!τιποτα δεν εχετε!!!!συντομα θα σαι εγκυος!κ μην ξαναπεις για ηλικια αλλες μανουλες κανουν παιδακια στα 45!!!!Το ατιμο το αγχος σου εχεις!!!Κοιταξε τον εαυτο σου!εγω περιποιομουν τον εαυτο μου πηγαινα στη δουλιτσα μου εβγαινα για καφε με τις φιλες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Krinoula είπε:

Εγω επαιρνα σερπαφαρ γιατι ειχα απλα ενα θεμα με τον κυκλο μου πολλυκυστικες.Ενω λοιπον εκανα ωορηξια αλλα τπτ!ειχα κανει και σαλμπιγγογραφια τπτ ειχα κανει κ υστεροσκοπηση τπτ!τελικα ειχαμε θεμα με το σπερμα!γι αυτο κοριτσια πρεπει να κοιταζεται πρωτα ο αντρας που στο κατω κατω η εξεταση σου ειναι μια διαδικασια πως να το πω ευχαριστη κ μετα να κανουμε εμεις επωδυνες τσαμπα εξςτασεις!τωρα αυτο ασχετο αλλα το λεω γιατι εκανα 4 κυκλους σερπαφαρ τσαμπα!Δεν πειραζει ομως !

και τελικα @krinoula εμεινε εγκυος χωρις βοηθεια φαρμακευτικη? την παρασκευη θα ειναι ετοιμε τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα. εγω εχω 2 παιδια απο τον πρωτο μου γαμο και το φλεβαρη παλλινδρομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

και τελικα @krinoula εμεινε εγκυος χωρις βοηθεια φαρμακευτικη? την παρασκευη θα ειναι ετοιμε τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα. εγω εχω 2 παιδια απο τον πρωτο μου γαμο και το φλεβαρη παλλινδρομη.

Εμεις ειχαμε θεμα με σπερμα εκανα εξωσωματικη!αφου πρωτα εκανα σπερματεγχυση!Μην μπλεκεις ομως εμενα με εσενα!εσυ εχεις ηδη 2 παιδια ειχες μια αποτυχια τωρα αρα πολυ πιθανο να μην εχει ουτε ο αντρας σου θεμα!!!κ να μεινεις εγκυος κ τον επομενο μηνα!!!εγω δεν εμενα καθολου!κ προσπαθουσα πριν 6 μηνες και ενω εσυ τωρα 2!!!πολυ αγχωνεσαι κοριτσι μου χωρις λογο!!!ολα καλα θα πανε καλα εκανε με το σπερμοδιαγραμμα επωδυνη εξεταση δεν ειναι κ θα σας φυγει κ το αγχος τελειως!!!δε νομιζω οτι υπαρχει προβλημα!!πιστευω οτι κ ο γιατρος σου τα ιδια θα λεει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

και τελικα @krinoula εμεινε εγκυος χωρις βοηθεια φαρμακευτικη? την παρασκευη θα ειναι ετοιμε τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγραμμα. εγω εχω 2 παιδια απο τον πρωτο μου γαμο και το φλεβαρη παλλινδρομη.

Έλα ρε θηρίο, έχεις δύο παιδιά και πας για τρίτο...μπράβο! Και γω θέλω πολλά παιδιά να κάνω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Έλα ρε θηρίο, έχεις δύο παιδιά και πας για τρίτο...μπράβο! Και γω θέλω πολλά παιδιά να κάνω! 

αν δεν χαλουσε οι οικογενεια μου @ditaki θα ειχα κ αλλα παιδακια. Αλλα δυστυχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Έλα ρε θηρίο, έχεις δύο παιδιά και πας για τρίτο...μπράβο! Και γω θέλω πολλά παιδιά να κάνω! 

Ελα ντε μια χαρουλα ειναι εγω που εκανα 1 με τοσα φαρμακα κ δεν ξερω αν θα κανω και 2ο;;;βρε με 4 θα καταληξει σας το λεω εγω εκει που δεν το περιμενει χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Krinoula είπε:

Εγω επαιρνα σερπαφαρ γιατι ειχα απλα ενα θεμα με τον κυκλο μου πολλυκυστικες.Ενω λοιπον εκανα ωορηξια αλλα τπτ!ειχα κανει και σαλμπιγγογραφια τπτ ειχα κανει κ υστεροσκοπηση τπτ!τελικα ειχαμε θεμα με το σπερμα!γι αυτο κοριτσια πρεπει να κοιταζεται πρωτα ο αντρας που στο κατω κατω η εξεταση σου ειναι μια διαδικασια πως να το πω ευχαριστη κ μετα να κανουμε εμεις επωδυνες τσαμπα εξςτασεις!τωρα αυτο ασχετο αλλα το λεω γιατι εκανα 4 κυκλους σερπαφαρ τσαμπα!Δεν πειραζει ομως !

Καλησπερα!θα ηταν καλυτερο να γινοντε εξετασεις και απο τους δυο ναι αρχικα πρωτα απο τον αντρα αλλα και την γυναικα γιατι κατι μπορει να υπαρχει εμεις ειχαμε κανει εξετασεις πρωτα σπερμοδιαγραμμα και λεμε οκ δεν υποαρχει αλλο προβλημα δεν μου ειπανε να κανω και εγω μια σαλπιγγογραφια με αποτελεσμα να κανω τρεις προσπαθιες εξωσωματικης αποτυχημενες γιατι ειχα διαφραγμα αρα!ασκοπο τρεξιμο και ανχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα!θα ηταν καλυτερο να γινοντε εξετασεις και απο τους δυο ναι αρχικα πρωτα απο τον αντρα αλλα και την γυναικα γιατι κατι μπορει να υπαρχει εμεις ειχαμε κανει εξετασεις πρωτα σπερμοδιαγραμμα και λεμε οκ δεν υποαρχει αλλο προβλημα δεν μου ειπανε να κανω και εγω μια σαλπιγγογραφια με αποτελεσμα να κανω τρεις προσπαθιες εξωσωματικης αποτυχημενες γιατι ειχα διαφραγμα αρα!ασκοπο τρεξιμο και ανχος!

Αγαπητη Οταν παμε για εξωσωματικη κανουμε υποχρεωτικα σαλμπιγγογραφια κ μετα εξωσωματικη!!!!ποτε δεν προχωραμε ετσι!!!Αλλιως δεν περνας κ επιτροπη;;αν περασες επιτροπη πως περασες;κ αν δεν περασες επιτροπη κ αγορασες τα φαρμακα πως ο γιατρος σου σε προχωρησε 3 φορες σε εξωσωματικη!!!3 φορες κιολας!!!μου ερχεται να τραβηξω τα μαλλια μου!!!πως το κανε αυτο!εμενα με μια αποτυχημενη κ μου κανε μετα κ υστεροσκοπηση!!αληθεια που τα εκανες αυτα;;;εκτος αν εννοεις σπερματεγχυση!εγω αυτο το πα σε απλα πραγματα πχ στα σερπαφαρ η κοπελα εχει μεινει ηδη εγκυος αρα πρωτα πρεπει ο ανδρας να κοιταχτει!Ποιος κανει εξωσωματικη χωρις πληρη ελεγχο πριν;;;Εγω στο λητω εκανα οτι επρεπε για να δουν οι ανθρωποι και να προχωρησουν!υπαρχει καποια που εκανε εξωσωματικη χωρις σαλμπιγγογραφια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Krinoula είπε:

Αγαπητη Οταν παμε για εξωσωματικη κανουμε υποχρεωτικα σαλμπιγγογραφια κ μετα εξωσωματικη!!!!ποτε δεν προχωραμε ετσι!!!Αλλιως δεν περνας κ επιτροπη;;αν περασες επιτροπη πως περασες;κ αν δεν περασες επιτροπη κ αγορασες τα φαρμακα πως ο γιατρος σου σε προχωρησε 3 φορες σε εξωσωματικη!!!3 φορες κιολας!!!μου ερχεται να τραβηξω τα μαλλια μου!!!πως το κανε αυτο!εμενα με μια αποτυχημενη κ μου κανε μετα κ υστεροσκοπηση!!αληθεια που τα εκανες αυτα;;;εκτος αν εννοεις σπερματεγχυση!εγω αυτο το πα σε απλα πραγματα πχ στα σερπαφαρ η κοπελα εχει μεινει ηδη εγκυος αρα πρωτα πρεπει ο ανδρας να κοιταχτει!Ποιος κανει εξωσωματικη χωρις πληρη ελεγχο πριν;;;Εγω στο λητω εκανα οτι επρεπε για να δουν οι ανθρωποι και να προχωρησουν!υπαρχει καποια που εκανε εξωσωματικη χωρις σαλμπιγγογραφια;;

Αν εκανε λεει ο παρασχος τον ξερεις εε αυτος χωρις σαλπιγγογραφια τρεις φορες εξωσωματικη οχι σπερματεγχυση!!!! Και κανονικα επιτροπη μας περασανε γιατι τοτε ειχαν κλεισει τα Τεμπη και μας πρασανε για να μην ταλεπωρουμαστε !!!αν το ηξερα θα την εκανα αλλα δυστηχως!!!! Εβγαλα και την σαλπιγγα εκανα και υστεροσκοπηση και μετα απο καποια χρονια ειδε η γιατρος μου που εχω τωρα πως εχω διαφραγμα δεν περναγε τιποτα!!!!!!!!εκανα επεμβαση και τωρα παω σε τεταρτη εξωσωματικη σε αλλο εξωσωματικο και ειναι πολη καλος!!!! Α πηγα και στον παντο αυτος ειπε να βγαλω την σαλπιγγα γιατι δηθεν ηταν υδροσαλπιγγα αλλα οταν πηγα να ξανακανω σαλπιγγογραφια για το μετεγχηριτικο κομματι με θυμοταν και μου ειπε δεν ηταν γιατι την εβγαλες απλα ηταν αδιαβατη!!!!!συγνωμη κοπελα μου σε κουρασα αλλα ετσι ειναι η ιστορια μου χοντρα χοντρα ειναι πολλα που και μονο που τα θυμαμε θελω να ουρλιαξω!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...