Μετάβαση σε περιεχόμενο
admin

Νέα Μέλη - Περιορισμοί για αποφυγή spam

Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Ναι, το κατάλαβα. Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

Τίποτα κοπέλα μου

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ένα πρόβλημα. Όταν διαβάζω σε ένα θέμα τις απαντήσεις και θέλω να μεταβώ στην επόμενη σελίδα πατώντας πάνω στον αριθμό της σελίδας γράφει κάτω Loading και περιμένω να φορτώσει και να εμφανιστεί αλλά δεν εμφανίζεται. Μήπως δεν περιμένω αρκετή ώρα;

στις πριν 40 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Έχω ένα πρόβλημα. Όταν διαβάζω σε ένα θέμα τις απαντήσεις και θέλω να μεταβώ στην επόμενη σελίδα πατώντας πάνω στον αριθμό της σελίδας γράφει κάτω Loading και περιμένω να φορτώσει και να εμφανιστεί αλλά δεν εμφανίζεται. Μήπως δεν περιμένω αρκετή ώρα;

Όταν αλλάζεις σελίδα δεν φορτώνει κάνεις απλά ανανέωση την σελίδα και σου εμφανίζετε 

• Thanks 1

@paradisebird και εγω εχω το ιδιο πρόβλημα αλλα μονο οταν μπαινω απο το tablet , στον υπολογιστη δεν μου το έχει κανει καθολου. Τελικα οταν μπαινω απο το tablet κ δεν φορτωνει κανω ανανεωση στη σελιδα κ μπαινει κανονικα διαφορετικα θα εγραφε loading για παντα !! απο που μπαινεις εσυ? Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η σελιδα δεν ειναι για tablet Ουτε κ κινητο...μονο για pc ! μηπως να κανανε καποια αναβαθμιση οι συντονιστες ?? @adminαφου πλεον σε ολες μας ειναι πιο ευκολο το κινητο η το tablet απο το να καθομαστε κ να ανοιγουμε pc .

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

@paradisebird και εγω εχω το ιδιο πρόβλημα αλλα μονο οταν μπαινω απο το tablet , στον υπολογιστη δεν μου το έχει κανει καθολου. Τελικα οταν μπαινω απο το tablet κ δεν φορτωνει κανω ανανεωση στη σελιδα κ μπαινει κανονικα διαφορετικα θα εγραφε loading για παντα !! απο που μπαινεις εσυ? Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η σελιδα δεν ειναι για tablet Ουτε κ κινητο...μονο για pc ! μηπως να κανανε καποια αναβαθμιση οι συντονιστες ?? @adminαφου πλεον σε ολες μας ειναι πιο ευκολο το κινητο η το tablet απο το να καθομαστε κ να ανοιγουμε pc .

Από το λάπτοπ μπαίνω.

στις πριν 35 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όταν αλλάζεις σελίδα δεν φορτώνει κάνεις απλά ανανέωση την σελίδα και σου εμφανίζετε 

Το δοκίμασα και ''έπιασε''. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου....

Εγώ πάντα από το κινητό και δεν έχω θέμα μόνο αυτό που δεν φορτίζει κάνω ανανέωση και κομπλέ 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ πάντα από το κινητό και δεν έχω θέμα μόνο αυτό που δεν φορτίζει κάνω ανανέωση και κομπλέ  

Δεν ειναι πως δεν τα βλεπουμε κ απο το κινητο αλλα η σελιδα φαινεται πως δεν ειναι προσαρμοσμενη για κινητα , δεν ξερω αν καταλαβαινεις, αν διαβασεις παντως πολλες κοπελες εχουν θεμα οταν μπαινουν απο το κινητο κ ειναι κριμα γιατι το κινητο ειναι πιο ευκολο για ολες μας.

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

Δεν ειναι πως δεν τα βλεπουμε κ απο το κινητο αλλα η σελιδα φαινεται πως δεν ειναι προσαρμοσμενη για κινητα , δεν ξερω αν καταλαβαινεις, αν διαβασεις παντως πολλες κοπελες εχουν θεμα οταν μπαινουν απο το κινητο κ ειναι κριμα γιατι το κινητο ειναι πιο ευκολο για ολες μας.

Δεν ξέρω πώς είναι σε εσάς και φυσικά καταλαβενω. Δεν ξέρω αν μπορώ να στείλω φωτο να δεις πως είναι για τα κινητά. 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Αχ δεν ξερω..παντως εμεις εχουμε ολες τις βαλιτσες έτοιμες για καθε ενδεχομενο..εγω ομως ακομα ειμαι στην 34η.εσυ;
    • @misofeggaro τον εν λόγω γιατρό τον επισκέφτηκα και εγώ για το διάφραγμα που είχε πλέον υποχωρήσει μετά τον τοκετό. Κάτσε καλά γιατρός, ήρεμος και πράος και στα εξηγεί όλα υπεραναλυτικά!  
    • @Angelmammy γέννησα με καισαρική κορίτσι μ στην 39η βδομάδα. Με έπιασαν οι πόνοι κ μετά από πααρα πολλές ώρες γέννησα με καισαρική γτ τ μωρο ερχόταν στραβά κ είχε κολλήσει στη λεκάνη μου. Την εγκυμοσύνη την μετράνε σαν διάρκεια στις 40 βδομάδες. Από την 37η κ μετά θεωρείται τ μωρο τελειομηνο με την έννοια ότι έχει πάρει κιλά κ έχουν ωριμάσει τα όργανα ρου για να μην μπει στη θερμοκοιτιδα.  Μπορεί να φθάσεις όμως μέχρι τις 40 βδομάδες χωρίς να υπάρχει κανένα θέμα. Από κει κ πέρα κάποιοι γιατροί δίνουν ένα περιθώριο μέχρι τις 42 βδομάδες ενώ άλλοι δ τ διακινδυνεύουν. Μετά τις 40 βδομάδες θελει μεγαλύτερη προσοχή και ακόμη πιο συχνές επισκέψεις στο γιατρό γτ μπορεί να γεράσει απότομα ο πλακούντας κ να μην τρέφεται σωστά τ μωρο.
    • Μια χαρά είναι καλε το βάρος, λίγο είναι να γεννηθει 3 κιλά; Άσε που πολλές φορές αυτά αποκλίνουν αρκετά!!
    • Μπράβο, πολύ καλά τα νέα!! Κ με τον τράχηλο κ με το βάρος των μωρών! Θα σου έφυγε ένα αγχος! 
  • Νέες συζητήσεις