Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα Μέλη - Περιορισμοί για αποφυγή spam


admin

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα. Όταν διαβάζω σε ένα θέμα τις απαντήσεις και θέλω να μεταβώ στην επόμενη σελίδα πατώντας πάνω στον αριθμό της σελίδας γράφει κάτω Loading και περιμένω να φορτώσει και να εμφανιστεί αλλά δεν εμφανίζεται. Μήπως δεν περιμένω αρκετή ώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Έχω ένα πρόβλημα. Όταν διαβάζω σε ένα θέμα τις απαντήσεις και θέλω να μεταβώ στην επόμενη σελίδα πατώντας πάνω στον αριθμό της σελίδας γράφει κάτω Loading και περιμένω να φορτώσει και να εμφανιστεί αλλά δεν εμφανίζεται. Μήπως δεν περιμένω αρκετή ώρα;

Όταν αλλάζεις σελίδα δεν φορτώνει κάνεις απλά ανανέωση την σελίδα και σου εμφανίζετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@paradisebird και εγω εχω το ιδιο πρόβλημα αλλα μονο οταν μπαινω απο το tablet , στον υπολογιστη δεν μου το έχει κανει καθολου. Τελικα οταν μπαινω απο το tablet κ δεν φορτωνει κανω ανανεωση στη σελιδα κ μπαινει κανονικα διαφορετικα θα εγραφε loading για παντα !! απο που μπαινεις εσυ? Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η σελιδα δεν ειναι για tablet Ουτε κ κινητο...μονο για pc ! μηπως να κανανε καποια αναβαθμιση οι συντονιστες ?? @adminαφου πλεον σε ολες μας ειναι πιο ευκολο το κινητο η το tablet απο το να καθομαστε κ να ανοιγουμε pc .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

@paradisebird και εγω εχω το ιδιο πρόβλημα αλλα μονο οταν μπαινω απο το tablet , στον υπολογιστη δεν μου το έχει κανει καθολου. Τελικα οταν μπαινω απο το tablet κ δεν φορτωνει κανω ανανεωση στη σελιδα κ μπαινει κανονικα διαφορετικα θα εγραφε loading για παντα !! απο που μπαινεις εσυ? Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η σελιδα δεν ειναι για tablet Ουτε κ κινητο...μονο για pc ! μηπως να κανανε καποια αναβαθμιση οι συντονιστες ?? @adminαφου πλεον σε ολες μας ειναι πιο ευκολο το κινητο η το tablet απο το να καθομαστε κ να ανοιγουμε pc .

Από το λάπτοπ μπαίνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όταν αλλάζεις σελίδα δεν φορτώνει κάνεις απλά ανανέωση την σελίδα και σου εμφανίζετε 

Το δοκίμασα και ''έπιασε''. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ πάντα από το κινητό και δεν έχω θέμα μόνο αυτό που δεν φορτίζει κάνω ανανέωση και κομπλέ  

Δεν ειναι πως δεν τα βλεπουμε κ απο το κινητο αλλα η σελιδα φαινεται πως δεν ειναι προσαρμοσμενη για κινητα , δεν ξερω αν καταλαβαινεις, αν διαβασεις παντως πολλες κοπελες εχουν θεμα οταν μπαινουν απο το κινητο κ ειναι κριμα γιατι το κινητο ειναι πιο ευκολο για ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

Δεν ειναι πως δεν τα βλεπουμε κ απο το κινητο αλλα η σελιδα φαινεται πως δεν ειναι προσαρμοσμενη για κινητα , δεν ξερω αν καταλαβαινεις, αν διαβασεις παντως πολλες κοπελες εχουν θεμα οταν μπαινουν απο το κινητο κ ειναι κριμα γιατι το κινητο ειναι πιο ευκολο για ολες μας.

Δεν ξέρω πώς είναι σε εσάς και φυσικά καταλαβενω. Δεν ξέρω αν μπορώ να στείλω φωτο να δεις πως είναι για τα κινητά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin pinned this topic

το οριο για τα likes και τις αντιδρασεις σε ποστ δεν μπορει να αυξηθει; Θελουμε να μοιρασουμε τα λαικ μας και τσουπ σε σταματαει το συστημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η vayaki είπε:

το οριο για τα likes και τις αντιδρασεις σε ποστ δεν μπορει να αυξηθει; Θελουμε να μοιρασουμε τα λαικ μας και τσουπ σε σταματαει το συστημα?

δώστε likes παρακαλώ στην εγκυμονούσα μας μη την συγχίζετε... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα,

ποσο καιρο παιρνει η εγκριση μηνυματων των νεων μελων;

μεχρι τοτε μπορω να γραψω καποιο αλλο μηνυμα στη συζητηση; Τα βλεπουν τα μηνυματα μου τα αλλα μελη;

σας ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου παρατήρησα εδώ και μια δυο μέρες πως πάνω σε κάποια από τα μηνύματά σας εμφανίζονται διαφημίσεις οι οποίες καλύπτουν μέρος των κειμένων και δεν μπορώ να δω τι γράφετε. Δεν υπάρχει χι για να τις σβήσω. Είναι εκνευριστικό αυτό. Συμβαίνει και σε εσάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2018 at 6:26 ΜΜ, ο/η admin είπε:

Nαι, φυσικά, εννοείται ότι μετράνε και οι απαντήσεις.

Ναι αλλά δεν τις εγκρινετε άμεσα για να ξεμπερδευουμε.. Δε μπορούμε στο άσχετο να ανοίγουμε θέματα.. Προσπαθούμε να συμμετέχουμε και σε άλλα αλλά αν δεν γίνεται άμεσα αποδοχή δε θα υπάρχει αλλιλεπιδραση με τα αλλα μέλη ώστε να συμπληρώσουμε 20 δημοσιεύσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Καλημέρα.  Και εγώ είμαι νέο μέλος και επρόκειτο να γίνω νέος γονιός.  Δεν έχω καμία εμπειρία και αρκετές απορίες.   Τώρα σχετικά με το φόρουμ υπάρχει κάποιο σημείο στο site που μπορώ να δω τις δημοσιεύσεις μου απαντήσεις κλπ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 12/7/2023 at 11:17 ΠΜ, ο/η Κωνστνος είπε:

Καλημέρα.  Και εγώ είμαι νέο μέλος και επρόκειτο να γίνω νέος γονιός.  Δεν έχω καμία εμπειρία και αρκετές απορίες.   Τώρα σχετικά με το φόρουμ υπάρχει κάποιο σημείο στο site που μπορώ να δω τις δημοσιεύσεις μου απαντήσεις κλπ ;

Στο προφίλ σου! Αν πατήσεις πάνω στο όνομα σου θα πας στο προφίλ σου και θα τα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...