Μετάβαση σε περιεχόμενο
admin

Νέα Μέλη - Περιορισμοί για αποφυγή spam

Recommended Posts

Για να λύσουμε το πρόβλημα με τους ενοχλητικούς που γράφονται στο φόρουμ είτε για να τρολάρουν είτε για να ποστάρουν ένα διαφημιστικο μήνυμα, στο εξής για ΟΛΕΣ τις νέες εγγραφές ισχύουν τα εξής:

• Θα μπορούν να δημοσιεύσουν εως 6 μηνύματα ανά ημέρα
  • Όλα τα μηνύματά τους θα πρέπει να εγκρίνονται πρώτα από κάποιον συντονιστή
  • Δεν θα μπορούν να στέλνουν προσωπικά μηνύματα
  • Δεν θα μπορούν να δημοσιεύουν links
  • Δεν θα μπορούν να επεξεργαστούν το προφίλ τους, όπως πχ να έχουν υπογραφή κλπ.

Στις 20 εγκεκριμένες δημοσιεύσεις, όλοι οι περιορισμοί παύουν να ισχύουν.

Μπορεί να είναι λίγο αυστηροί αυτοί οι κανόνες για τα νέα μας μέλη, όμως δυστυχώς δεν γίνεται διαφορετικά. Προέχει η ομαλή λειτουργία του φόρουμ. 

• Like 14

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπερα σας .ειμαι καινούργια στην σελιδα ..συμφωνω με τις αποφασεις σας..αλλα δεν μπορει ενα καινούργιο μελος να περιμενει 2 εβδομάδες για να εγκρινει καποιο συντονιστης το μήνυμα του!το θεωρω υπερβολικό! !ειχα την αγωνια μου σε προσωπικο επιπεδο μιλαω,ηθελα να ακουσω μια αποψη για το θεμα μου ..και ακομη το εγκρίνεται. .αν χρειάζονται καποια ιδιαιτέρα προνόμια για να ενταχθουμε στην ομαδα ενημερωστε απο την αρχη!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Χαχα στον εαυτο μου οχι!!!!!μην ανχονεσε ολα καλα θα πανε!!!
    • xamogelo!!!!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!Μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!
    • Στον γιατρό μου έχω τυφλή εμπιστοσύνη....στον εαυτό μου πάλι όχι. Νομίζω με δουλεύει και παίζει με τα νεύρα μου και τις αντοχές μου.Πφφφφ😥😥😥 Αντε τώρα να δούμε τι θα γίνει σε κάνα εξαημερο παλι.
    • Καλημέρα σε όλες, 14 μήνες προσπαθειων για εμάς, εξετάσεις όλες καλές, σπερμοδιαγραμμα μέτριο που όμως μπορει να γονιμοποιήσει. Ή εγκυμοσύνη δεν μας έχει τύχει ακόμη με ότι συνεπάγεται αυτό στο συναισθηματικό κομμάτι.. Νομίζω όλες με καταλαβαίνετε.. Μετά από 3 μήνες που χρησιμοποιώ τεστ ωορηξιας κατάλαβα ότι  η ωορηξια μου ενώ έχω αρκετά σταθερό κύκλο δεν συμβαίνει την 14η μέρα όπως νόμιζα. Την πρώτη φορά που τα χρησιμοποίησα η ωορηξια έγινε την 15η μέρα, τη δεύτερη φορά την 12η και την τελευταία που ειμαι τώρα την 11η..!αυτή η τελευταία επιβεβαιωμένη και με υπέρηχο. Οπότε ήθελα να πω ότι η ωορηξια μπορεί να γίνει οποιαδήποτε μέρα στα μέσα του κύκλου. Ο γιατρός μου με είχε από την αρχή συμβουλεύσει να ερχόμαστε σε επαφές από την 10η έως την 18η μέρα κάθε δύο μέρες.  Στον επόμενο κύκλο ξεκιναω κομιλφαινη με παρακολούθηση με υπερήχους για 3 κύκλους μήπως έχουμε αποτέλεσμα έτσι..
  • Νέες συζητήσεις