Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιλιγγος


Recommended Posts

Γεια σας,ειμαι καινουρια εδω!Εχω ενα παιδακι 9 μηνων και μεχρι τωρα το θηλαζα πρωι και στα μεσοδιαστηματα και ολο το βραδυ αφου ξυπναει συνεχεια.Δεν εχω βοηθεια και λιγο η αυπνια λιγο η κουραση επαθα γερο ιλιγγο κ παιρνω vomex(το παιδι το αφησα στη μανα μου για να μπορεσω να κανω αποθηλασμο γιατι δεν αντεχω αλλο)Επισης παιρνω χαπι για διακοπη του θηλασμου γιατι εκανα υπομονη κ δεν κοβεται αλλιως!οποτε εγινα χειροτερα με ζαλαδες!εκτος απο τον ιλιγγο εχω κ εξαψεις κ κανω υπομονη...ο γυναικολογος μου επιμενει οτι εχω θεμα με λαβυρινθο γιατι μολις κουναω το κεφαλι τρελαινομαι.ο ορλ μου πε οτι ειναι κ υπερκοπωση εχω κ σφιξιμο πισω στο κεφαλι και μου πε μολις γινω καλα να παω για εξεταση λαβυρινθου.Ετυχε σε καμια αυτο το πραγμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Krinoula είπε:

Γεια σας,ειμαι καινουρια εδω!Εχω ενα παιδακι 9 μηνων και μεχρι τωρα το θηλαζα πρωι και στα μεσοδιαστηματα και ολο το βραδυ αφου ξυπναει συνεχεια.Δεν εχω βοηθεια και λιγο η αυπνια λιγο η κουραση επαθα γερο ιλιγγο κ παιρνω vomex(το παιδι το αφησα στη μανα μου για να μπορεσω να κανω αποθηλασμο γιατι δεν αντεχω αλλο)Επισης παιρνω χαπι για διακοπη του θηλασμου γιατι εκανα υπομονη κ δεν κοβεται αλλιως!οποτε εγινα χειροτερα με ζαλαδες!εκτος απο τον ιλιγγο εχω κ εξαψεις κ κανω υπομονη...ο γυναικολογος μου επιμενει οτι εχω θεμα με λαβυρινθο γιατι μολις κουναω το κεφαλι τρελαινομαι.ο ορλ μου πε οτι ειναι κ υπερκοπωση εχω κ σφιξιμο πισω στο κεφαλι και μου πε μολις γινω καλα να παω για εξεταση λαβυρινθου.Ετυχε σε καμια αυτο το πραγμα;

Απαντηση κανεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί α συμβεί από υπερκόπωση!!Εγώ είχα ζάλη και βουητό από άγχος!!Εκανα εξέταση λαβύρινθου και βγηκε μια χαρά!!Σου κλείνουν τα μάτια με μια μάσκα και σε εξετάζουν κόστος ήτα 40e!!!Προσπάθησε να ξεκουραστείς και πήγαινε μετά να εξεταστείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...