Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mε την δικη μου ιστορια, θα ηθελα να δωσω ελπιδα σε οσες-ους προσπαθουν για να κανουν παιδακι


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@NikhNikh ετσι ακριβως ειναι τα συμπτωματα εγω τα περνω απο τα χριστουγεννα και μου ειπε θα τα παρω και μετα οταν με το καλο μεινω! Στην αρχη πηρα μια φορα την ημερα μετα δυο και μετα τρεις μισο πρωι μισο μεσυμερι η ενα και ενα το βραδυ αλλα το απογευμα ημουν παντα χαλια με τασεις και ανακατοσουρα μου το εκοψε και περνω μισο πρωι και ενα βραδυ!!!!και ακομα τα ιδια συμπτωματα!

Να μην ανησυχώ τότε και μην κάθομαι να το ψάξω άλλο τι φταίει.. εμένα 1 το μεσημέρι 1 το βράδυ αλλά άστα να πάνε μετά πως ειμαι ιδικά με το βραδυνό.. Πιο πέρνεις τον 1000;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το 1000 το ιδιο περνουμε εμενα μου τα εδωσε σταδιακα και σταδιακα τα εκοψα για κανενα μηνα μετα την ωολυψια!αλλα μην ανχονεσε τα εχει αυτα τα συμπτωματα το Glucophage δυστηχως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν εμεινα εγκυος τα σταματησα σταδιακα τους πρωτους μηνες. επερνα αν θυμαμαι καλα ενα χαπι την ημερα απο αυτα.

χασατε κιλα? ζηλευωωωωω 

εγω για να τα χασω, μετα τις εγκυμοσυνες, λιμοκτονησα (και ηταν μονο 3-4 κιλα τα παραπανισια μου)

δυστυχως,:) δεν ειχα την ευτυχια χα εχω αυτη την παρενεργια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα @antsa εχασα καποια ναι αλλα ας πανε ολα καλα και ειναι το τελευταιο πραγμα που με απασχολει χαχα!!χανεις γιατι δεν εχεις ορεξη να φας εφοσον εχεις και ανακατοσουρες!!!! Μην ανχονεσε τα 4 κιλα δεν ειναι γιποτα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο εγω είμαι η ΓΟΥΡΟΥΝΑ που πήρα και κιλά με το glucophase? χαχαχαχα απο 48 κιλά που είχα αρχικά εχω πάει 52!!!!!! :mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μονο εγω είμαι η ΓΟΥΡΟΥΝΑ που πήρα και κιλά με το glucophase? χαχαχαχα απο 48 κιλά που είχα αρχικά εχω πάει 52!!!!!! :mad:

Ειμαι σιγουρη οτι θα σου πηγαινουν!! Ακου 48!! Απ'το γυμνασιο εχω να δω τετοιο αριθμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Εγω μια ζωη στα 50 κιλα και με τις εξωσωματικες και τοσες ορμονες δεν ανεβηκα σε ζυγαρια γιατι φοβαμε χαχαχαχχααχαχα ?

Kαλα τωρα με τις ενεσεις της εξωσωματικής ουτε εγω ανεβηκα σε ζυγαρια.... Με κοιταει, τη κοιταω αλλά καμια από τις δυο μας δε κανει κίνηση... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock ετσι καλα κανεις αστην την κακια σε αποσταση αντε γιατι σαν πολλα μας τα κανει εγω ειμαι τσακωμενη δεν τις μυλαω πια! Αχχαχαχ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...