Μετάβαση σε περιεχόμενο
Ri ri

Χαρίζονται φάρμακα εξωσωματικής

Recommended Posts

Χαρίζονται:

1) GONAL 900 μονάδες οι οποίες λήγουν τον Οκτώβριο του '17 (10/2017)

2) ARVECAP 2 αμπούλες οι οποίες λήγουν τον Απρίλιο του '18 (04/2018)

3) VASCLOR 1 κουτί το οποίο λήγει τον Δεκέμβριο του '19 (12/2019)

4) UTROGESTAN 2 κουτιά των 200mg τα οποία λήγουν τον Σεπτέμβριο του '18 (09-2018)

5) FELICINE 2 κουτιά τα οποία λήγουν το 2021

Οι ενδιαφερόμενες επικοινωνήστε μαζί μου στο email :   irini.vasil@yahoo.gr

• Like 4

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Κοπέλα μου αν δε τα έχεις δώσει τα φάρμακα θα με ενδιέφεραν. Ξεκινώ τον Οκτώβριο τη προσπάθειά μου.

στις On 19/9/2017 at 1:19 ΜΜ, ο/η Ri ri είπε:

Χαρίζονται:

1) GONAL 900 μονάδες οι οποίες λήγουν τον Οκτώβριο του '17 (10/2017)

2) ARVECAP 2 αμπούλες οι οποίες λήγουν τον Απρίλιο του '18 (04/2018)

3) VASCLOR 1 κουτί το οποίο λήγει τον Δεκέμβριο του '19 (12/2019)

4) UTROGESTAN 2 κουτιά των 200mg τα οποία λήγουν τον Σεπτέμβριο του '18 (09-2018)

5) FELICINE 2 κουτιά τα οποία λήγουν το 2021

Οι ενδιαφερόμενες επικοινωνήστε μαζί μου στο email :   irini.vasil@yahoo.gr

Μπράβο σας συγχαρητήρια  για την κίνηση σας, ελπίζω να βρεθεί γυναίκα που έχει πραγματική ανάγκη ...Σας εύχομαι ότι καλύτερο!Ελπιζω ο λόγος που χαρίζονται να ναι λόγω εγκυμοσύνης.  💕💖💗😘

συγχαρητηρια για τη πολυτιμη προσφορα!!!!

και εγω ξεκινησα στο φορουμ γιατι χρειαζομουν μια gonal 900 που τελικα δε χρεειαστηκε.

εαν μου περισευαν φαρμακα και εγω το ιδο θα εκανα!

ευχομαι το καλο που κανεισ να γυρισει πανω σου διπλο και τριπλο!

Καλησπέρα σας ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τα καλά τους λόγια εύχομαι κ σε εσάς ότι καλύτερο τα φαρμακα δόθηκαν σε ανασφάλιστη κοπέλα που τα είχε ανάγκη 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Athena μου τι κάνεις γλυκιά μου?Πολυ με συγκίνησες με το γραπτό σου..😘😙😍Όλα θα γίνουν μην στεναχωριέσαι και μην κάνεις αρνητικές σκέψεις τα φιλιά μου και την αγάπη μου 💜💛💚💙💋💋
    • Εύχομαι το σποράκι σου να σπάσει τα μηχανήματα από τους χτύπους της καρδουλας του  την επόμενη τριτη..
    • Να πάνε όλα τέλεια σου εύχομαι κορίτσι μου.Να κάνεις και την χοριακη σου και να ακούσεις σύντομα και την καρδούλα του μωρού σου.Ο γιατρος τι σου είπε για το αίμα?που οφείλεται @love30 
    • Κοριτσια μου για το αιμα ολα καλα ειδαμε το σπορακι αλλα ειναι μικρος ο σακος ειπε ο γιατρος και πρεπει την αλλη τριτη να ακουσουμε καρδουλα και ειναι συγκρατημενα αισιοδοξος τωρα δεν μενει παρα να περιμενουμε την επομενη τριτη α θα κανω και χωριακη ετσι για μια εικονα αυριο!!!!ποτε ακουμε καρδουλα?
    • Τ ιδια πονακια εχω κ εγω μερικες φορες... απλα κανω υπομονη... κοριτσια σος!!! πρτη φορα σμρ μ συνεβη κατι.. ειμαι 20 εβδομαδες ακριβως.. ημουν ξαπλωμενη,κ ξαφνικα ενιωσα ν σκληραινει ενα σημειο στην κοιλια μ,λιγο πιο κατω απο τν αφαλο μ κ δεξια.. κ εβαλα τ χερι μ κ ηταν κατι σκληρο γ 10 δευτερα περιπου... λετε ν ηταν τ ζουζουνι μ; μετα τ 10δευτερα τπτ χαλαρωσε παλι ολη η κοιλια μ.. η μαμα μ μ ειπε πως ισως ηταν.. γτ συσπαση λεει αν θυμαται καλα(εχουν περασει κ 22χρονια απο τν τελευταια φορα) θ επρε ν σκληρηνει ολη η κοιλιτσα μ,κ ισως ν εχω κ πονο.. τ ιδιο ειχα διαβασει κ σ ενα σαιτ αλλο,π τ ειχε γραψει μια μαια ως συμβουλη γ ν νερουμε ποτε εχουμε εστω κ απονες συσπασεις κ ποτε ειναι τ μωρο.. λετε ν ηταν τ μωρο;;; συγνωμη π σας ζαλισα αλλα ειναι απο τν χαρα μ!!! ευχομαι σ ολες τ καλυτερααααα!!!
  • Νέες συζητήσεις