Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απορία για τη χρηση gonal..


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geozak είπε:

@ jazz @peacock  @Mariloux ολα να πανε κατ' ευχήν. .....με το καλό η καθε σας κινηση

:x ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!!!!! πως είσαι, καλύτερα σιγουρα εεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου.Αντε όλα να πάρουν το δρόμο τους σιγά σιγά. Περιμένω με αγωνία το κάθε σου βήμα προς το όνειρο...

Εγώ σήμερα αδιαθετισα...επιτέλους με θυμήθηκε και αποφάσισε να έρθει...όμως ο γιατρος μου μου είπε όχι σε αυτό τον κύκλο τελικα.Πάμε για τον επόμενο.Και μου είπε να πάω να πάρω τα φάρμακά τώρα για να είμαστε έτοιμοι. Altermon και Orgalutran. Ξέρεις τι "παίζει" με αυτα? 

Μήπως είχε καμία σας εμπειρία (επιτυχία) με αυτόν τον συνδιασμο? 

Τώρα επειδή μπαίνω και εγώ στο χορό θα αρχίσω και εγώ τις δικές μου απορίες. 

Συχωρέστε με. ?

Ειχα παρει το δευτερο κοριτσι μου ειναι ανταγωνιστες των δικων σου ορμονων για να μπορεσεις να κανεις εμβρυομεταφορακαλγ επιτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Αχ @peacock μου θύμισες την πρώτη μου προσπάθεια όπου και εγώ είχα φτάσει στο όριο της υπερδιέγερσης και είχα πήξει με ασπράδια!!! Το καλύτερο έκανε ο γιατρός που σε πάει σε άλλο κύκλο, πρέπει να εξαλείψουμε οποιοδήποτε κίνδυνο μπορεί να μας οδηγήσει σε αποτυχία!! 

Ενα μόνο θα σου πω!!! Εγώ έμεινα έγκυος με κατεψυγμένα σε κύκλο διαφορετικό απο αυτό της ωοληψιας!! Περιμένουμε νέα σου για την εξέλιξη απο τα ωαριακια σου!!! ??

Κ γω με κατεψυγμενα εμεινα οχι στον κυκλο της ωοληψιας!!!τη δευτερη φορα!! Κ καλυτερα ειχε φυγει η ταλαιπωρια της ωοληψιας ημουν χαλαρη λες κ πηγα για καφε.πηγα μου βαλαν τα εμβρυα κ εφυγα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Krinoula είπε:

Κ γω με κατεψυγμενα εμεινα οχι στον κυκλο της ωοληψιας!!!τη δευτερη φορα!! Κ καλυτερα ειχε φυγει η ταλαιπωρια της ωοληψιας ημουν χαλαρη λες κ πηγα για καφε.πηγα μου βαλαν τα εμβρυα κ εφυγα?

Βασικα να μην κανεις δικια σου ωορηξια ωαριο για να σου βαλουν το εμβρυο στη μητρα!οτι θες ρωτα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Krinoula είπε:

Βασικα να μην κανεις δικια σου ωορηξια ωαριο για να σου βαλουν το εμβρυο στη μητρα!οτι θες ρωτα μας!!

Ετσι κι αλλιως δε κανω δικιά μου ωορρηξία.. χαχαχαχα οπότε μια χαρα! :P

Moυ είπε ο γιατρός όταν αδιαθετησω την 1η μερα του κυκλου να τον παρω τηλ και να θα με κατευθυνει για το τι θα κανουμε στη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ετσι κι αλλιως δε κανω δικιά μου ωορρηξία.. χαχαχαχα οπότε μια χαρα! :P

Moυ είπε ο γιατρός όταν αδιαθετησω την 1η μερα του κυκλου να τον παρω τηλ και να θα με κατευθυνει για το τι θα κανουμε στη συνεχεια!

Παντως δεν ειναι τιποτα ανταγωνιστες των δικων σου ορμονων λεγονται σε προετοιμαζουν για την εμβρυομεταφορα!!Καλη επιτυχια μεσα απ την καρδια μου σε ολες!Σας νιωθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

@elena 2 θα παρεις αντισυλληπτικά τωρα για να εχεις προγραμματισμενο κυκλο;

 

Οχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο. Όταν και όποτε μου έρθει ξεκινάμε. Απλά αντί για σερπαφαρ και altermon και orgalutran μου είπε κατευθείαν ξεκινάμε μόνο ενέσεις, απλά θα είναι πιο πολλές. Αυτά ξέρω μέχρι στιγμής...

Εσύ έμαθες σήμερα πώς προχώρησαν τα ωαριακια σου???Αντε αντε μην μας αφήνεις σε αγωνία...ααααα θα σε μαλωσουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τα 13 γονιμοποιήθηκαν τα 11, με μια πρωτη ματιά η εμβρυολογος μου ειπε οτι φαίνονται πολύ καλα! Αυριο θα ξέρουμε περισσότερα! :)  Προς το παρόν είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααα τέλεια....????☺☺☺☺ μπράβο.Εγώ να δεις πως χάρηκα. Λες και είναι δικά μου....χαχαχαχα.

Αντε βρε κορίτσι μου ένα ένα βήμα προς το μωρό σου....αντε επιτέλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Αντε βρε κορίτσι μου ένα ένα βήμα προς το μωρό σου....αντε επιτέλους. 

Μακαρι... μακαρι να είμαι κοντα στο όνειρο....

Μακαρι όλες μας να τα καταφερουμε συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock πολύ καλα τα νέα σου!! Η εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα είναι μια διαδικασία πολύ απλή & εύκολη!!

Πότε θα τα καταψυξετε τα εμβρυακια σου? Σκέφτεστε να πάτε σε βλαστοκύστες?

@jazz μου καλή επιτυχία για αύριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

@peacock πολύ καλα τα νέα σου!! Η εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα είναι μια διαδικασία πολύ απλή & εύκολη!!

Πότε θα τα καταψυξετε τα εμβρυακια σου? Σκέφτεστε να πάτε σε βλαστοκύστες?

@jazz μου καλή επιτυχία για αύριο.. 

Θα δουμε την ποιότητα τους, διαιρεσεις κτλ και θα αποφασίσουμε... Αν μας παίρνει ναι, θα προτιμήσουμε βλαστοκύστες! Εχω αγωνία για αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα είσαι @peacock ακι μου θα είσαι....θα δεις.Και στο τέλος το όνειρο σου θα έχει γίνει πλέον πραγματικότητα.

@jazzμου περιμένουμε και τα δικά σου νεακια αύριο. Να πάνε όλα καλά.

Αντε μια μια να περνουμε σειρά.

Κρίμα που δεν μπόρεσα και εγώ αυτόν το μήνα να έρθω και εγώ πιο κοντά στο δικό μου όνειρο, όμως παίρνω χαρές μέρα με την μέρα από τα νέα και τα βηματακια που κάνει η καθεμια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η peacock είπε:

Από τα 13 γονιμοποιήθηκαν τα 11, με μια πρωτη ματιά η εμβρυολογος μου ειπε οτι φαίνονται πολύ καλα! Αυριο θα ξέρουμε περισσότερα! :)  Προς το παρόν είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Καλημέρα κορίτσια. Γιουπιιιιι ευχάριστα νέα χέρομαι πολύ για τα ωάρια σου εύχομαι να ναι δυνατά γερά και να φτάσουν στην εμφύτευση.. Jazz  καλή επιτυχία κοπέλα μου εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες σας αν και έχω χάσει τι στάδιο βρίσκεστε όλες σας με ευχάριστα και θετικά αποτελέσματα. Όσες δεν ξεκινήσατε αυτό το μήνα εύχομαι ο επόμενος να ναι ο μήνας που θα σας ανταμείψει....???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...