Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η loralora είπε:

Τι να πω. Είμαι και μεγαλοκοπέλα 39 ετών.  Φοβάμαι μήπως έχασα το τρένο. 

Loralora αν επιτρέπεται για ποιον λόγο προχωρήσατε σε εξωσωματική;

Η ηλικία σου είναι καλή. Μην απογοητεύεσαι. Προσπάθησε να έχεις θετική ενέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@loralora μην σκεφτεσε την ηλικια  ολα θα γινουν ξερω περιπτωση που εμεινε εγκυος στα 49 ποσο μαλον στα 39 ετσι δεν θελω ανχος !!!μονο θετικη ενεργεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@eriv με το καλο ολα καλα να σου πανε !!!!!καλη επυτιχιααααααααα!!!!!!!!

@love30 Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που αντί να επικεντρωθείς σε εσένα, βρίσκεις χρόνο και διάθεση να μου ευχηθείς καλή επιτυχία ! :x

Ελπίζω όλα να σου πάνε καλά την επόμενη φορά και να είναι και η τελευταία.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ευχομαι και εγω!!!!!! δεν ειναι τιποτα να ευχηθεις κατι μεσα απο την καρδια σου για καποιον που παλευει και αυτος οπως και εσυ με χιλια σκαμπανευασματα!!!!! Πραγματικα σου ευχομε οοοολα να ειναι τελεια να πανε οπως εσυ θελεις και να το ζησεις στο επακρον!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Loralora αν επιτρέπεται για ποιον λόγο προχωρήσατε σε εξωσωματική;

Η ηλικία σου είναι καλή. Μην απογοητεύεσαι. Προσπάθησε να έχεις θετική ενέργεια.

Η ηλικία μου και το οτι δεν έχω χρονικά περιθώρια. Οι εξετάσεις μας είναι καλές προς μέτριες και θέλουμε να εξαντλήσουμε όλες τις ευκαιρίες. Η ΑΜΗ μου 0,45ng οπότε τα αποθέματα χαμηλά πολύ. 

Κάθε προσπάθεια και έξτρα βάρος. Ελπίζω η 3η να πάει καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love30 ευχαριστώ για τις ευχές παρά τις δυσκολίες που περνάς> Να σου ευχηθώ οτι καλύτερο στο μέλλον και στην επόμενη προσπάθεια σου. Το πέρασα τον Ιούλιο και ξέρω πόσο δύσκολο και επώδυνο είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Το ευχομαι και εγω!!!!!! δεν ειναι τιποτα να ευχηθεις κατι μεσα απο την καρδια σου για καποιον που παλευει και αυτος οπως και εσυ με χιλια σκαμπανευασματα!!!!! Πραγματικα σου ευχομε οοοολα να ειναι τελεια να πανε οπως εσυ θελεις και να το ζησεις στο επακρον!!!!!!

Να είσαι καλά, σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ! 

Επικεντρώσου μόνο στην επόμενη φορά. [smilie=love9.gif] Το πέρασα και εγώ το πρώτο χοριακή οκ, 2η πάτος. Όχι με τις τιμές σου λιγότερο αλλά σε καταλαβαίνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η loralora είπε:

Τι να πω. Είμαι και μεγαλοκοπέλα 39 ετών.  Φοβάμαι μήπως έχασα το τρένο. 

Τίποτε δεν έχεις χάσει δεν παίζει ρόλο η ηλικία τα νούμερα αλλά το πως αντιδρά ο οργανισμός όλα καλά θα πάνε εύχομαι ότι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα ειμαστε θετικες οσο μπορουμε και με ολη μας τη δυναμη να πανε ολα καλα και θα ξεχαστουνε οοοοοοολα!!!!!!!!εχω περασει τοσα και προσπαθω να μην το βαζω κατω απο την πρωτη μεχρι και την τεταρτη εξωσωματικη παντα σκεφτομουνα οτι παω ενα βημα ποιο κοντα στο ονειρο δεν με πηγε ουτε ενα βημα πισω ουτε οι δυο επεμβασειςνουτε τα λαθοι των γιατρων το μονο που ηθελα ηταν να παω μπροστα και θα το κανω καποια στιγμη θα γινει και θα γινει σε ολες μας!!!! ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η loralora είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα ξεκίνησα κι εγω την 1η μου ένεση και από αύριο θα κάνω 4 κάθε πρωί. Είναι η δεύτερη διέγερση μου και 3η εξωσωματική. Ελπίζω να τα καταφέρω αυτή τη φορά. 

1η μηδενική χοριακή

2η θετικό , παλλινδρομησε 7η εβδομαδα

3η μόλις ξεκίνησε. 

Φοβάμαι και ανησυχώ πολύ, όπως πάντα άλλωστε.

Καλη τυχη κοπελα  μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η loralora είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα ξεκίνησα κι εγω την 1η μου ένεση και από αύριο θα κάνω 4 κάθε πρωί. Είναι η δεύτερη διέγερση μου και 3η εξωσωματική. Ελπίζω να τα καταφέρω αυτή τη φορά. 

1η μηδενική χοριακή

2η θετικό , παλλινδρομησε 7η εβδομαδα

3η μόλις ξεκίνησε. 

Φοβάμαι και ανησυχώ πολύ, όπως πάντα άλλωστε.

@loralora Να πάνε όλα καλά !!! Προσπάθησε (όσο μπορείς) να σκέφτεσαι θετικά ! (*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια θα ειμαστε θετικες οσο μπορουμε και με ολη μας τη δυναμη να πανε ολα καλα και θα ξεχαστουνε οοοοοοολα!!!!!!!!εχω περασει τοσα και προσπαθω να μην το βαζω κατω απο την πρωτη μεχρι και την τεταρτη εξωσωματικη παντα σκεφτομουνα οτι παω ενα βημα ποιο κοντα στο ονειρο δεν με πηγε ουτε ενα βημα πισω ουτε οι δυο επεμβασειςνουτε τα λαθοι των γιατρων το μονο που ηθελα ηταν να παω μπροστα και θα το κανω καποια στιγμη θα γινει και θα γινει σε ολες μας!!!! ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ?????

Μπράβο  ??????έτσι να σαι συνέχεια από λάθη γιατρων είχα και γω στο παρελθόν  και συστημένη και κορυφή υποτίθεται λάθη που μου στοίχισαν πολλά και εσκεμμένα για να κόνομανε αυτά τα λάθη δεν τα συγχωρώ  ναι είπαμε γιατροί είναι όχι Θεοί γίνονται και λάθη και αυτοί σπούδασαν δεν γεννήθηκαν αλλά λάθη για χρήμα δεν ....Αντε πάμε γερά δυνατά με έκανες κααι χαμογελασα    εγώ περιμένω πως και πως ν αδιαθετησω.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen χαρηκα που χαμογελασες ?? παρε μια αγκαλιτσα τωρα χαχα!!!! Και εγω απο μεγαλο την πατησα εκανα τρεις εξωσωματικες χωρις σαλπιγγογραφια και με διαφραγμα με αποτελεσμα να χασω την μια σαλπιγγα και με εξοργιζει που μας βλεπουν σαν χρηματα και οχι ανθρωπους με συναισθηματα!!!!!!και εγω ετσι να αδιαθετισω να παμε παρακατω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια βλέπω αυτή την Τατιάνα με το κορίτσι που δολοφονήθηκε να μου πεις πόσα γίνουνε συνέχεια αχ αυτή η μάνα που να βρει κουράγιο και πως να συνεχίσει  ????και μεις στεναχωριόμαστε για μια αποτυχημένη προσπάθεια εμείς έχουμε ελπίδες και συνεχίζουμε αυτή πως να φέρει το κοριτσάκι της πίσω. Αχ υγεία πάνω από όλα και θα έρθουν ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω βρε κοριτσια πολα γινοντε η αλλη δολοφονισε την κορη της ο αλλος τραυματισε την κορη του τι εχει γινει? Τι εχουν παθει ολοι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

Αχ βρε κορίτσια βλέπω αυτή την Τατιάνα με το κορίτσι που δολοφονήθηκε να μου πεις πόσα γίνουνε συνέχεια αχ αυτή η μάνα που να βρει κουράγιο και πως να συνεχίσει  ????και μεις στεναχωριόμαστε για μια αποτυχημένη προσπάθεια εμείς έχουμε ελπίδες και συνεχίζουμε αυτή πως να φέρει το κοριτσάκι της πίσω. Αχ υγεία πάνω από όλα και θα έρθουν ολα

Όπως τα λες!Υγεία πανω απο όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω εγώ πως εΧει γίνει έτσι ο κόσμος ολα ασχημα γεγονότα .παλια δεν ηταν έτσι σήμερα κάθε μέρα ένα ευχάριστο  δεν ακούς  ??προβλήματα και ψυχολογικά πολύ θέλει το μυαλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτήσω κι εγώ βρε ''συμπάσχουσες''...φουσκώνετε και ξεφουσκώνετε κι εσείς απότομα;;; κι αυτά τα κλάμματα; βρύσες τα μάτια μου!!! και μετά μου λένε πως δεν έχω καλή ψυχολογία!!!μα μόνα τους έρχονται!!!ποπο!!!δεν μπορώ να περιμένω μέχρι την χοριακή!!!αυτό το αρνητικό τεστ μ' εχει ρίξει στα πατώματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @papou το test δεν θα το σκεφτεσε και κακος που το εκανες δεν δειχνει τιποτα αυτο να σκεφτεσε!!!!!οσο για τα δακρυα και πριν και τωρα καθομε και μου φευγουν βρυση ανοιγει δεν ξερω απλα μυλας για οτι δηποτε και αυτα τρεχουνε!!!! Ειδηκα οταν βλεπω τον αντρα μου ασε που απο συγκεντρωση μηδεν ρωταω τα ιδια μου απαντανε και λεω ε τι? Γιατι ρωτησα κατι αλου σου λεω εντελως!!!!!!! Ποτε κανεις χωριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η papou είπε:

να ρωτήσω κι εγώ βρε ''συμπάσχουσες''...φουσκώνετε και ξεφουσκώνετε κι εσείς απότομα;;; κι αυτά τα κλάμματα; βρύσες τα μάτια μου!!! και μετά μου λένε πως δεν έχω καλή ψυχολογία!!!μα μόνα τους έρχονται!!!ποπο!!!δεν μπορώ να περιμένω μέχρι την χοριακή!!!αυτό το αρνητικό τεστ μ' εχει ρίξει στα πατώματα!!!

δυο αρνητικα τεστ κ κρατω στο χερι μου 2 παιδια....αυτο λεω μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...