Μετάβαση σε περιεχόμενο
Lovely

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?

Recommended Posts

@Castrop rauxel τα φάρμακα της διέγερσης είναι πάνω κάτω τα ίδια, κάνουν ακριβώς την ίδια δουλειά!! Απο όσο καταλαβαίνω θα κανεις βραχύ πρωτόκολλο; Δηλαδή θα ξεκινησεις διέγερση 2η-3η μέρα αφού θα αδιαθετησεις; Ποτέ δεν μπορουμε να είμαστε σίγουροι κατα πόσο το πρωτόκολλο θα λειτουργήσει, αλλά σκεφτομαστε θετικά και ελπίζουμε ο οργανισμος να παράγει ωάρια ποιοτικά και γονιμοποιησιμα! Ποιος είναι ο λόγος που κανεις εξωσωματική & ποια η ηλικία σου; Μην σκέφτεσαι αρνητικά, βήμα βήμα κάθε φορά!!! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

@Castrop rauxel καλή σου επιτυχία ευχομαι!!! Μακαρι όλα να πάνε καλά!!! Μην ανησυχείς και μην είσαι απαισιοδοξη. Δειξε δύναμη!!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@Castrop rauxel τα φάρμακα της διέγερσης είναι πάνω κάτω τα ίδια, κάνουν ακριβώς την ίδια δουλειά!! Απο όσο καταλαβαίνω θα κανεις βραχύ πρωτόκολλο; Δηλαδή θα ξεκινησεις διέγερση 2η-3η μέρα αφού θα αδιαθετησεις; Ποτέ δεν μπορουμε να είμαστε σίγουροι κατα πόσο το πρωτόκολλο θα λειτουργήσει, αλλά σκεφτομαστε θετικά και ελπίζουμε ο οργανισμος να παράγει ωάρια ποιοτικά και γονιμοποιησιμα! Ποιος είναι ο λόγος που κανεις εξωσωματική & ποια η ηλικία σου; Μην σκέφτεσαι αρνητικά, βήμα βήμα κάθε φορά!!! 

Edaksei ena anxws to exw einai kati pou tha to viwsw prwti fora...an kai exw iremisei ligo meta apo kapoia sizitisei me mia kopela apo edw...eimai 26 kai exw apofragmenes salpiges...exw idi ena  koritsaki 4 xronwn...ton noemvrio ekana laparoskopisi kai mou eipan oti einai kleistes.

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Castrop rauxel καλή σου επιτυχία ευχομαι!!! Μακαρι όλα να πάνε καλά!!! Μην ανησυχείς και μην είσαι απαισιοδοξη. Δειξε δύναμη!!!

Euxaristw poluuuu ax vre koritsia prospathwwwww....i alitheia einai oti opote koimate to paidi to skeftomai giati meta oli tin mera olo kai me kati ascoloume...kali epituxia se oles mas 😘

@Castrop rauxel καλη επυτυχια να πανε ολα καλα!!! Λαπαροσκοποιση εκανες να δεις τις σαλπιγγες? Με σαλπιγγογραφια δε εδειχνε κατι?

στις πριν 19 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Castrop rauxel καλη επυτυχια να πανε ολα καλα!!! Λαπαροσκοποιση εκανες να δεις τις σαλπιγγες? Με σαλπιγγογραφια δε εδειχνε κατι?

Euxaristw polu...nai me laparoskopisi gt iksera oti to thema to exw egw gt o adras mou ekane spermodiagrmma kai ekana laparoskopisi gt oti kai an eixa mporousan na to lisoun ekeini tin stigmi...

• Like 1

στις πριν 4 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Euxaristw polu...nai me laparoskopisi gt iksera oti to thema to exw egw gt o adras mou ekane spermodiagrmma kai ekana laparoskopisi gt oti kai an eixa mporousan na to lisoun ekeini tin stigmi...

Ε ναι εφοσον το ξερατε καλα κανατε οτι ξαι αν ηταν το βλεπανε και τελος!!!

στις πριν 11 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ε ναι εφοσον το ξερατε καλα κανατε οτι ξαι αν ηταν το βλεπανε και τελος!!!

😟

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη και το κουράγιο σας. Ένας λόγος που δεν εχω ξεκινήσει τις εξωσωματικές προσπάθειες ειναι τα τρυπηματα. Εχω τόσο τρυπήθει απο τις χοριακες της παλινδρομης που παρόλα τα τέσσερα χρονια προσπάθειας οι ενέσεις ειναι ανασταλτικός παράγοντας για μένα... 😔
    • Σίγουρα θα μπορούσε να ειναι. Άλλωστε γιατι να μην ειναι;;! 
    • Εγω γινει ειδικη!! Δε προλαβαινω να σου απαντησω τωρα, αλλα θα σου στειλω ή αυριο ή τη δευτερα!! Παντως μην αγχωνεσαι για συσπασεις!!
    •    Κατερινακι, να ελεγξεις αν αυτο που περιγραφεις κραταει λιγη (εως ενα λεπτο) ή πολυ ωρα... Αν κραταει λιγο, ειναι πολυ πιθανο να ειναι μικροσυσπασουλες. Αν κραταει πολυ ειναι πολυ πιθανο να ειναι ειτε απο κουραση (ορθοστασια, περπατημα κ.α) ειτε απο το εντερο (τυμπανισμος ή δυσκοιλιοτητα).    Παρατηρησε τον χρονο, αλλα κ ποσο συχνα γινεται μεσα στην ημερα κ μετεφερε το στο γιατρο σου...    Ειχα κι εγω παρομοια πραγματα (σε φιαφορετικες φασεις της κυησης) εξαιτιας κ των 3 παραπανω περιπτωσεων!!    Υ.Γ. Εμενα ο γιατρος μου μου εχει πει οτι μπορω να αγγιζω την κοιλια μου κ να την χαιδευω αλλα σε καμια περιπτωση να μην της κανω μασαζ, καθως οδηγει σε συσπασεις...   Τι πονο νιωθεις? Ψηλα? χαμηλα? μοιαζει με περιοδο?
  • Νέες συζητήσεις