Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

στις On 7/12/2017 at 12:36 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια μόλις επέστρεψα από τον υπέρηχο. Εχω 7 ωοθηλάκια σύνολο. Τα 5 μεγάλα τα 2 πιο μικρά. Μόνο στην αριστερή ωοθηκη. Η δεξιά δεν λειτούργησε τελικά.

Η οιστραδιόλη είναι 768.

 

Εγώ είχα την δεξιά που λειτουργούσε όσο μπορούσε και η αριστερή τζίφος. Καλός αριθμος ωαριων  εύχομαι να πάρεις όσο  πιο πολλά μπορείτε και να ναι γερά και δυνατά θέλουμε και ποιότητας και ποσοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η karen είπε:

Elena σε καταστολή είσαι σε τι το παίρνεις το σουπερμάρκετ από μυ5η σπρέι ή ενέσιμο?

Κλαίω @karen χαχαχα. Λοιπόν το σουπερμάρκετ μου συνήθως το περνώ από τον ΑΒασιλοπουλο, μέσο ιντερνέτ, με βολεύει πολύ. Ελπίζω να σε κάλυψα.????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εγώ είχα την δεξιά που λειτουργούσε όσο μπορούσε και η αριστερή τζίφος. Καλός αριθμος ωαριων  εύχομαι να πάρεις όσο  πιο πολλά μπορείτε και να ναι γερά και δυνατά θέλουμε και ποιότητας και ποσοτητα

Αχ Κάρεν μου! Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου.

Εσύ πώς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/12/2017 at 2:59 ΜΜ, ο/η elena 2 είπε:

Κλαίω @karen χαχαχα. Λοιπόν το σουπερμάρκετ μου συνήθως το περνώ από τον ΑΒασιλοπουλο, μέσο ιντερνέτ, με βολεύει πολύ. Ελπίζω να σε κάλυψα.????

Πφφφφφ πάλι γελάς χαχα άτιμο τ9.Μαρη το σουπερφακτ ήθελα να γράψω  ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/12/2017 at 3:00 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Αχ Κάρεν μου! Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου.

Εσύ πώς είσαι;

Τίποτα εύχομαι ότι καλύτερο!Εγω δεν είμαι και στις καλύτερες μου αλλά προσπαθώ πάρα πολύ να συνέλθω  σύντομα γιατί περνάνε οι μέρες μου. Υπέρηχο ξανά? Τετάρτη ωοληψια  η τα έχω μπερδέψει  με καμία άλλη? Είμαστε  και αρκετές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η karen είπε:

Πφφφφφ πάλι γελάς χαχα άτιμο τ9.Μαρη το σουπερφακτ ήθελα να γράψω  ???????

Το ξέρω βρε. Να σε κάνω να γελάσεις ήθελα μωρέ. Μπας και πάρεις λίγο τα πάνω σου...

Λοιπόν το suprefact δεν ξέρω ακόμα σε τι θα το πάρω. Περιμένω την Δευτέρα να μου τα συνταγογραφιση.Απλά ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει καποια για το συγκεκριμένο. Εσύ τα έχεις πάρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!Μια ερώτηση σε σας πονούσε το στήθος κατά την διάρκεια των ενώσεων;;???

Από την τρίτη μέρα των ενεσεων είχε πρηστεί και μετά με πονούσε και εμένα. Ειδικά στον ύπνο πολύ. Εννοείται ότι δεν μπορούσα ούτε σουτιέν να φορέσω. Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι φυσιολογικό. Γιατί είχα ανησυχήσει η αλήθεια είναι. Οπότε υπομονή κορίτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena 2 είπε:

Το ξέρω βρε. Να σε κάνω να γελάσεις ήθελα μωρέ. Μπας και πάρεις λίγο τα πάνω σου...

Λοιπόν το suprefact δεν ξέρω ακόμα σε τι θα το πάρω. Περιμένω την Δευτέρα να μου τα συνταγογραφιση.Απλά ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει καποια για το συγκεκριμένο. Εσύ τα έχεις πάρει?

Ξέρω ότι τα κάνεις για να γελάσω αλλά δεν μπορώ δεν είμαι σε φάση πολύ τα κάτω μου.... Εγώ Daronda tο γράφω και σωστά μάλλον για καταστολή πρέπει να ναι παρόμοιο νομίζω  ?μην σε μπερδέψω κιόλας. Με επιφύλαξή αν δεν κάνω λάθος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!Μια ερώτηση σε σας πονούσε το στήθος κατά την διάρκεια των ενώσεων;;???

Χμμμ άλλο και τούτο εμένα όχι ποτέ τώρα ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά  έλα μην αγχώνεσαι οι ορμόνες οι ρήμαδες είναι μην σε φοβίζει αλήθεια ποιες παίρνεις και πόσες μονάδες ημερησίως? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena 2 είπε:

Το ξέρω βρε. Να σε κάνω να γελάσεις ήθελα μωρέ. Μπας και πάρεις λίγο τα πάνω σου...

Λοιπόν το suprefact δεν ξέρω ακόμα σε τι θα το πάρω. Περιμένω την Δευτέρα να μου τα συνταγογραφιση.Απλά ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει καποια για το συγκεκριμένο. Εσύ τα έχεις πάρει?

Τι έγινε εσύ έχω χάσει επεισόδια με την αναθεματισμένη σου τι κάνεις σε τι φάση βρίσκεσαι ακόμη αναμονή περιόδου έχει πέσει σε κακοκαιρία χαχα. Έχεις ξεκινήσει τίποτε το σούπερ γιατί θα το πάρεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

Χμμμ άλλο και τούτο εμένα όχι ποτέ τώρα ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά  έλα μην αγχώνεσαι οι ορμόνες οι ρήμαδες είναι μην σε φοβίζει αλήθεια ποιες παίρνεις και πόσες μονάδες ημερησίως? 

Καλημέρα!Ξεκίνησα με Bemfola τον 225 στις 2 Δεκεμβρίου και από από 7 του μήνα κάνω 150 μοναδες σην orgalutran 0.25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Από την τρίτη μέρα των ενεσεων είχε πρηστεί και μετά με πονούσε και εμένα. Ειδικά στον ύπνο πολύ. Εννοείται ότι δεν μπορούσα ούτε σουτιέν να φορέσω. Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι φυσιολογικό. Γιατί είχα ανησυχήσει η αλήθεια είναι. Οπότε υπομονή κορίτσι μου. 

Ευχαριστώ η αλήθεια είναι ότι έχω τρομάξει πάρα πολύ με όλα αυτά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ η αλήθεια είναι ότι έχω τρομάξει πάρα πολύ με όλα αυτά ?

Έλα δεν είναι τίποτε απέβαλε το άγΧος;  και τις αρνητικές σκέψεις συγκεντρώσου στην προσπάθεια σου και όλα καλά θα πάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Sunshine η αλήθεια είναι ότι κι εγώ με το στήθος έχω μία φοβία. Ο νους μου όλο στο κακό πάει. 

Προσπαθώ όμως να σκέφτομαι θετικά. 

Πότε εχεις υπέρηχο εσύ ξανά; Εγώ σήμερα πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα! Sunshine η αλήθεια είναι ότι κι εγώ με το στήθος έχω μία φοβία. Ο νους μου όλο στο κακό πάει. 

Προσπαθώ όμως να σκέφτομαι θετικά. 

Πότε εχεις υπέρηχο εσύ ξανά; Εγώ σήμερα πάλι. 

Έκανα σήμερα κορίτσι τέταρτη εχω ωοληψια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έκανα σήμερα υπέρηχο. Εβγαλε και η δεξιά  τελικά κάποια ωοθηλάκια αλλά μαλλον δεν θα τα προλαβουμε.

Αυριο θα παμε στη Θεσσαλονικη στο κεντρο για να με δουν κι εκει υπερηχογραφικά και μάλλον Πέμπτη ωοληψία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2017 at 12:25 ΠΜ, ο/η karen είπε:

Τι έγινε εσύ έχω χάσει επεισόδια με την αναθεματισμένη σου τι κάνεις σε τι φάση βρίσκεσαι ακόμη αναμονή περιόδου έχει πέσει σε κακοκαιρία χαχα. Έχεις ξεκινήσει τίποτε το σούπερ γιατί θα το πάρεις? 

Καλή εβδομάδα @karen .Εύχομαι αυτή την εβδομάδα η ψυχολογία σου να είναι καλύτερη από την προηγούμενη. 

Εγώ σήμερα αδιαθετισα και αυριο ξεκινάω το τρύπιμα πάλι. Αντε να δούμε τι θα γίνει αυτή την φορά.

Αύριο ξεκινάω το suprefact τελικά ενέσιμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2017 at 8:59 ΠΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ η αλήθεια είναι ότι έχω τρομάξει πάρα πολύ με όλα αυτά ?

Έλα δεν είναι τίποτε απέβαλε το άγΧος;  και τις αρνητικές σκέψεις συγκεντρώσου στην προσπάθεια σου και όλα καλά θα πάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλ ωοληψιες Κορίτσια  αυτή η εβδομάδα Με το καλό,με πολλά γερά δυνατά ποιοτικά ωάρια. Έλενα δεν μου είπες γιαι θα το πάρειΣ  το σουΠερφακτ ?Εγώ την δευτέρα έχω ραντεβού για οδηγίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η karen είπε:

 Έλενα δεν μου είπες γιαι θα το πάρειΣ  το σουΠερφακτ ?Εγώ την δευτέρα έχω ραντεβού για οδηγίες 

Από ότι κατάλαβα καταλήξαμε στο συγκεκριμένο για να κλείσουμε υποφηση του οργανισμού μου και να λειτουργούμε μόνο με τα φάρμακά. Στην ουσία "κατεβάζω ρολλα" και το γυρνάω σε "αυτοματο πιλότο"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 18/9/2017 at 2:58 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω ξεκινήσει ενεσεις καταστολής, εφόσον θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και αν όλα πάνε καλα σε 4-5 μερουλες θα ξεκινήσω τη διέγερση!!! 

Καλη επιτυχία σε όλες, εύχομαι να ακούσουμε πολλά ευχάριστα!!! 

Ti einai oi eneseis katastolis????prepei oles na tis kanoume???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel δεν κάνουν όλες οι κοπέλες ενεσεις καταστολής, παίζει ρόλο ποιο πρωτόκολλο θα ακολουθήσεις!! Ο γιατρός με βάση την ηλικία σου και το ορμονικό προφίλ θα σου πρότεινε με ποιο πιστεύει οτι θα ανταποκριθεί καλύτερα ο οργανισμος σου!! Σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@Castrop rauxel δεν κάνουν όλες οι κοπέλες ενεσεις καταστολής, παίζει ρόλο ποιο πρωτόκολλο θα ακολουθήσεις!! Ο γιατρός με βάση την ηλικία σου και το ορμονικό προφίλ θα σου πρότεινε με ποιο πιστεύει οτι θα ανταποκριθεί καλύτερα ο οργανισμος σου!! Σε τι φάση βρίσκεσαι; 

Geia sou Mariloux egw autes tis meres perimenw na adiathetisw kai na arcisw tis eneseis...einai prwti mou fora mou exoun dwsei puregon...na se rwtisw kati kai an diladi ta puregon den einai to swsto protokolo gia emena ta stamataw kai meta ti???prepei na agorasw kainourgia farmaka???gt edw germania avrio tha ta parw kai tha plirwsw 560 eyro egw kai 500 i asfaleia mou.mono gia ta farmaka ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...