Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Έκανα τον υπέρηχο(πρεπει να το εγραψα στο αλλο θεμα της εξω) . Φάνηκε ότι υπήρχε ένα υπόλειμμα αλλά μου είπαν να ξεκινήσω. Ελπίζω να εχουν δίκιο. Εκανα χθεσ την πρωτη γκοναλ

Μπράβο, καλη αρχή!! Θα πάνε ολα μια χαρά! Εχω πολυ καλο feeling για σένα!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν κάνει εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων όταν παίρνατε cyclacur & utrogestan πως τα παίρνατε; Θέλω να πω εφόσον είναι και τα δυο πρωί-μεσημέρι-βράδυ τα παίρνατε με κάποια διαφορά ώρας ή την ίδια στιγμή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2017 at 2:42 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

Καλησπέρα!!! Θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν κάνει εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων όταν παίρνατε cyclacur & utrogestan πως τα παίρνατε; Θέλω να πω εφόσον είναι και τα δυο πρωί-μεσημέρι-βράδυ τα παίρνατε με κάποια διαφορά ώρας ή την ίδια στιγμή; 

Καλησπερα εγω την ίδια στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου! Σε ευχαριστω που με σκεφτεσαι. Λοιπον, δεν νομιζω οτι ειναι κ πολυ καλα τα πραγματα. Οι ορμονες πολυ καλες, οπως τις θελουν μου ειπανε. Ο υπερηχος εδειξε μονο τρια ωοθηλαξια στην αριστερη κ κανενα συη δεξια. Υπενθυμιζω οτι στη δεξια εχω δυο ενδιμητριωσικες κυστεις. Οι οποιες ψιλομεγαλωσαν κιολας τωρα. Αυτο πολυ με ανησυχει. 

Βεβαια εγω επειδη δεν μενω θεσνικη όπου ειναι το κεντρο που κανουμε την προσπαθεια, κάνω υπερηχους στην πολη μου στο γιατρο μου κ τα στελνω στη θεσνικη με μαιλ να τα δουν. Ο γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι ακομη νωρις κ ειναι καλα τα τρια. Εσεις τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @nikona μου.Πιστεύω και θα συμφωνήσω και με τον γιατρό σου πώς είναι νωρίς ακόμα. Μην ξέχνας πώς ήταν ο πρώτος υπέρηχος. Όλο και κάτι θα ξεπεταχτει ακόμα. Πολλές κοπέλες έχω διαβάσει που ανακάλυψαν και άλλα ωοθυλακια στην πορεία της διέγερσης. Μην ξεχνάς πως δεν θέλουμε πολλά άλλα καλά. Ακόμα και με αυτά τα τρία να μείνεις μας νοιάζει να είναι ποιοτικά. Κάνε λίγο υπομονή. Τώρα πότε έχεις τον επόμενο υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Την Πεμπτη εχω ξανα. 

Τι να πω. Μακαρι να βγουν ακομη λιγα. Αλλα οπως λες μετραει να ειναι ποιοτικα. 

Θα δούμε. 

@nikona μερικές κοπέλες αργούν να αντιδρούν στα φάρμακα μπορεί να είναι νωρίς ακόμα η οιστραδιολη σου πως ήταν πριν αρχίσεις της ενέσεις και τι πρωτόκολλο ακολουθείς;;;

Εμένα χτες ο γιατρός είδε πολλά μικρά και όταν τον ρώτησα πόσα μου είπε είναι νωρίς ακόμη στον άλλο υπέρηχο θα δειξει??

Οπότε υπομονή και θετική ενέργεια θέλουμε ποιότητα και καλά έμβρυα καλή επιτυχία αγάπη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sunshine η οιστραδιόλη μου ήταν 23 πριν ξεκινησω. Ακολουθώ το μακρύ πρωτόκολλο.

Μπραβο για σένα που είδατε πολλά. Ευχομαι να πανε όλα καλά. Πότε έχεις ξανά υπέρηχο; Εγώ την Πέμπτη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2017 at 2:42 ΜΜ, ο/η Mariloux είπε:

Καλησπέρα!!! Θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν κάνει εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων όταν παίρνατε cyclacur & utrogestan πως τα παίρνατε; Θέλω να πω εφόσον είναι και τα δυο πρωί-μεσημέρι-βράδυ τα παίρνατε με κάποια διαφορά ώρας ή την ίδια στιγμή; 

Εγω μαζι τα επερνα ενα ενα αλλα οχι με διαφορα ωρας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εμένα ο γιατρός δεν μου είχε πει ποτέ πόσα ωοθηλακια βλέπει, αλλά και εγώ βέβαια δεν είχα μπει στη διαδικασία να τον ρωτήσω, και μόνο στον τελευταία υπέρηχο δεν κρατήθηκα και ρώτησα και μου είπε οτι θα πάρουμε πάνω απο 15.. Τελικά πήραμε 16. Παρολαυτα σημασία έχει να είναι ποιοτικά, ακόμα και ένα είναι αρκετό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλού μου συμφωνώ με αυτό που λεσ. Αλλά ξέρεις θα θελα μια που κανω τη διέγερση να μας μεινει και κανενα στην καταψυξη. Εγώ έχω και τις κυστεις ενδομητριωσης οι οποιες ηδη μεγαλωσαν λιγο με τη διεγερση και δεν ξερω αν εχω πολλά περιθωρια να κανω συνεχεια διεγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι @nikona, το να έχουμε στην κατάψυξη μας κάνει να σκεφτομαστε λίγο πιο χαλαρά, αλλά πού ξέρεις μπορεί και να μην τα χρειαστούμε!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις επέστρεψα από τον υπέρηχο. Εχω 7 ωοθηλάκια σύνολο. Τα 5 μεγάλα τα 2 πιο μικρά. Μόνο στην αριστερή ωοθηκη. Η δεξιά δεν λειτούργησε τελικά.

Η οιστραδιόλη είναι 768.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια μόλις επέστρεψα από τον υπέρηχο. Εχω 7 ωοθηλάκια σύνολο. Τα 5 μεγάλα τα 2 πιο μικρά. Μόνο στην αριστερή ωοθηκη. Η δεξιά δεν λειτούργησε τελικά.

Η οιστραδιόλη είναι 768.

 

Μπράβο μια χαρά τα βλέπω Εγώ 9 μόνο στην αριστερή έπεισες η δεξιά τρία μικρά μόνο οιστραδιολη μετά από της 1 θα μάθω ??? με έχει πιάσει ένα φόβο σήμερα είμαι 7 μέρα με ενέσεις όγδοη του κύκλου μάλλον τέταρτη ωοληψια μείωσε την δόση στα 150 και θα κάνω και orgalutran σήμερα. 1471  η οιστραδιολη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχραιμία όσο μπορείτε κοριτσακια μου! Ολα να πανε καλα με τις διεγερσεις σας και ευχομαι να εχετε πανω απ΄όλα γονιμοποιησιμα ωαριάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Sunshine μπράβο!!! Πολύ καλά!!! Με το καλό και η ωοληψία. Γιατί φοβάσαι;;;;

 

Elena2 δεν ξέρω καθόλου από αυτές τις ενέσεις.

Δεν ξέρω ίσως επειδή το περίμενα τόσο καιρό μάλλον ξέρω και εγω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο φόβος κορίτσια παντα θα υπάρχει γιατί πάντα θα υπάρχουν και οι δευτερες σκέψεις.... Ολες μας νομίζω ανυπομονουμε και ταυτόχρονα φοβόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2017 at 5:58 ΜΜ, ο/η elena 2 είπε:

Να πανε όλα καλά κοριτσάκι μου.? Θα περιμένω νέα σου.?

Elena σε καταστολή είσαι σε τι το παίρνεις το σουπερμάρκετ από μυ5η σπρέι ή ενέσιμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2017 at 12:43 ΜΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Μπράβο μια χαρά τα βλέπω Εγώ 9 μόνο στην αριστερή έπεισες η δεξιά τρία μικρά μόνο οιστραδιολη μετά από της 1 θα μάθω ??? με έχει πιάσει ένα φόβο σήμερα είμαι 7 μέρα με ενέσεις όγδοη του κύκλου μάλλον τέταρτη ωοληψια μείωσε την δόση στα 150 και θα κάνω και orgalutran σήμερα. 1471  η οιστραδιολη ??

Μπράβος ένΑς πολύ καλός αριθμός ψαριών με το καλό ή ωοληψια σου και με γερά δυνατά έμβρυα που θα καταφέρουν να φτάσουν στην εμφύτευση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...