Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lovely είπε:

Τι εννοεις μολις γυρισες??εκανες εμβρυομεταφορααααα???????????

Οχι στο γιατρο πηγα να δουμε αν θα παμε σε αυτο τον κυκλο  και μαλον την Παρασκευη 29 θα κανω εμβρυομεταφορα!!! το Σαββατο θα ξαναπαω να με ξαναδει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοο με το καλοοοοο όποτε και αν αποφασισετε με τον γιατρο!!!με το καλοοοοο!!!!!!????????

 

@love30ποσα εμβρυακια θα σου κανει εμβρυομεταφορα και ποιας ημερας?εμας μας ειπε αυτη την φορα θα μας τα κανει εμβρυομεταφορα την 5η.τωρα η εμβρυολογος ξερεις δεν ειναι και πολυ fun της 5ης για ευνοουτους λογους!!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η love30 είπε:

Οχι στο γιατρο πηγα να δουμε αν θα παμε σε αυτο τον κυκλο  και μαλον την Παρασκευη 29 θα κανω εμβρυομεταφορα!!! το Σαββατο θα ξαναπαω να με ξαναδει!

Μπράβο!!!! Τι ωραία νέα.. Με το καλό να σου πάνε ολα καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η peacock είπε:

Όλα να πάνε καλα!!!! :) 

Με το καλό να ξεκινήσεις!!! :)

 

Αντε να δουμε.... θα είναι τυχερό και για μας το Φθινόπωρο??? Ουφ!

Μακάρι @peacock μου.μακάρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Μπραβοοοοοοο με το καλοοοοο όποτε και αν αποφασισετε με τον γιατρο!!!με το καλοοοοο!!!!!!????????

 

@love30ποσα εμβρυακια θα σου κανει εμβρυομεταφορα και ποιας ημερας?εμας μας ειπε αυτη την φορα θα μας τα κανει εμβρυομεταφορα την 5η.τωρα η εμβρυολογος ξερεις δεν ειναι και πολυ fun της 5ης για ευνοουτους λογους!!????????????

Εμεις ειπαμε απο την πρωτη στιγμη εφοσον της τριτης μερας σεν μας πηγε τις προηγουμενες φορες ειπαμε 5ης!!!!εγω το ξεπερασα το ανχος της ωολυψιας μιας που το εκανα τον Ιουνιο χαλαρωσα και τωρα παμε δυνατα!!!!! Και ειπαμε για δυο να βαλουμε!εσεις για ποσα ειπατε? Αντε και σε εσενα ολα καλα να πανε καλη επυτιχιααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολη για τις ευχες σας !!!

Με το καλό κοριτσάκι μου.Αχ τι τέλεια. Αντε να έρθει επιτέλους και για μένα αυτή η ωρα.

Να μας κρατάς ενημερες. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου.Αχ τι τέλεια. Αντε να έρθει επιτέλους και για μένα αυτή η ωρα.

Να μας κρατάς ενημερες. ?

Εσεις για ποτε λετε να ξεκηνησεετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εμεις ειπαμε απο την πρωτη στιγμη εφοσον της τριτης μερας σεν μας πηγε τις προηγουμενες φορες ειπαμε 5ης!!!!εγω το ξεπερασα το ανχος της ωολυψιας μιας που το εκανα τον Ιουνιο χαλαρωσα και τωρα παμε δυνατα!!!!! Και ειπαμε για δυο να βαλουμε!εσεις για ποσα ειπατε? Αντε και σε εσενα ολα καλα να πανε καλη επυτιχιααααααα!!!!!

Εξαρταται απο ποσα ωαριακια θα εχουμε στην οωληψια.αλλα ναι και εμεις για 2 παμε.οπως καο τον Μαρτιο.

Ευχαριστουμε!

Σε ολες μας εδω μεσα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lovely είπε:

Εξαρταται απο ποσα ωαριακια θα εχουμε στην οωληψια.αλλα ναι και εμεις για 2 παμε.οπως καο τον Μαρτιο.

Ευχαριστουμε!

Σε ολες μας εδω μεσα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!????????????

Εγω εκανα ωαρια αλλα και θεμα ηλικιας δεν βαζουν πανω απο δυο για τις προηγουμενες φορες λεω αλλα τι να πω καλα να πανε σε ολες μας!!!!!!!ποτε πας για ωολυψια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@elena 2 τι κανεις? πως προχωράς? ολα καλα?

Εγώ περίμενα 5-6 να ξεκινήσω διέγερση αλλά κάποιος πρέπει να παίζει μαζί μου  (δεν εξηγείται αλλιώς ) και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει ?.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Εγώ περίμενα 5-6 να ξεκινήσω διέγερση αλλά κάποιος πρέπει να παίζει μαζί μου  (δεν εξηγείται αλλιώς ) και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει ?.

 

Το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης το εχεις αποκλείσει? τι σου εχει πει ο γιατρός σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω περίεργο κύκλο @peacock μου. Κάθε φορά που πέρναγαν έτσι οι μέρες έκανα τεστ και έτρωγα τα μούτρα μου.Τώρα από τον Ιούνιο που έκανα την σπερματενχυση και για δύο μήνες ειμουνα ρολόι.Δύο κύκλοι στις 28 μέρες. Μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω (5-6 Σεπτέμβρη) μίλησα με τον γιατρό μου για να μου πει τι χάπια να πάρω για να είμαι έτοιμη και να ξεκινήσω. Και ακόμα περιμένω από τότε....και περιμένω...

Δεν έχω κάνει τεστ ούτε τον έχω πάρει τηλ να του το πω.

Έχω πέσει ψυχολογικά, από εκεί που ήμουν στα πάνω μου. (Υποτίθεται πως με χωριζαν 6μερες από το δικό μου ταξίδι της εξωσωματικής ) αλλά από ότι φαίνεται κάτι,κάποιος,δεν το θέλει. 

Τι άλλο να πω...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Έχω περίεργο κύκλο @peacock μου. Κάθε φορά που πέρναγαν έτσι οι μέρες έκανα τεστ και έτρωγα τα μούτρα μου.Τώρα από τον Ιούνιο που έκανα την σπερματενχυση και για δύο μήνες ειμουνα ρολόι.Δύο κύκλοι στις 28 μέρες. Μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω (5-6 Σεπτέμβρη) μίλησα με τον γιατρό μου για να μου πει τι χάπια να πάρω για να είμαι έτοιμη και να ξεκινήσω. Και ακόμα περιμένω από τότε....και περιμένω...

Δεν έχω κάνει τεστ ούτε τον έχω πάρει τηλ να του το πω.

Έχω πέσει ψυχολογικά, από εκεί που ήμουν στα πάνω μου. (Υποτίθεται πως με χωριζαν 6μερες από το δικό μου ταξίδι της εξωσωματικής ) αλλά από ότι φαίνεται κάτι,κάποιος,δεν το θέλει. 

Τι άλλο να πω...???

Βρε κοριτσακι μου οκ δεν αδιαθετησες ετσι κι αλλιως εχεις περίεργο κυκλο, μην σε παίρνει από κάτω... Πρωτα απ΄όλα είναι σημαντικό να τσεκαρεις αν είσαι ή όχι εγκυούλα και μετα να μιλήσεις με το γιατρό σου. Δεν είναι τόσο τρομερό που δεν εχεις αδιαθετησει, θα σου δωσει χαπια, θα αδιαθετησεις και θα ξεκινησεις!!!!

Στο λεω εγω με ότι να ναι κυκλο και καποιες φορες χωρίς καν κυκλο... Για να σηκώσουμε λίγο ηθικό παρακαλώ!!! Ενεργοποιησου και σκέψου θετικά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

Έχω περίεργο κύκλο @peacock μου. Κάθε φορά που πέρναγαν έτσι οι μέρες έκανα τεστ και έτρωγα τα μούτρα μου.Τώρα από τον Ιούνιο που έκανα την σπερματενχυση και για δύο μήνες ειμουνα ρολόι.Δύο κύκλοι στις 28 μέρες. Μια εβδομάδα πριν αδιαθετησω (5-6 Σεπτέμβρη) μίλησα με τον γιατρό μου για να μου πει τι χάπια να πάρω για να είμαι έτοιμη και να ξεκινήσω. Και ακόμα περιμένω από τότε....και περιμένω...

Δεν έχω κάνει τεστ ούτε τον έχω πάρει τηλ να του το πω.

Έχω πέσει ψυχολογικά, από εκεί που ήμουν στα πάνω μου. (Υποτίθεται πως με χωριζαν 6μερες από το δικό μου ταξίδι της εξωσωματικής ) αλλά από ότι φαίνεται κάτι,κάποιος,δεν το θέλει. 

Τι άλλο να πω...???

Σκεψου και λιγο μια πιθανη εγκυμοσυνη και μην σε περνει απο κατω αν δεν θελεις να σκεφτεις εγκυμοσυνη για να μην φας τα μουτρα σου ωπος ειπες  χαλαρωσε και θα ερεθι τι 6 μερες τι 10 τωρα μπηκες στην τελειη ευθεια και ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε κορίτσια μου...είμαι στα πατώματα τωρα.Φάση ειναι, και θα περάσει και αυτη...Σας ευχαριστώ πολύ που προσπαθητε να με σηκώσετε από τα πατώματα.

Εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας που έχετε είδει ξεκινήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε με το καλο να σου έρθει (αν δεν ειναι κάτι άλλο!!!) και να ξεκινήσεις! εγώ ξεκίνησα τρίτη  ενεσεις και αύριο βάζω καιτην πρωινή ένεση, τον ανταγωνιστή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η jazz είπε:

άντε με το καλο να σου έρθει (αν δεν ειναι κάτι άλλο!!!) και να ξεκινήσεις! εγώ ξεκίνησα τρίτη  ενεσεις και αύριο βάζω καιτην πρωινή ένεση, τον ανταγωνιστή..

Σου ευχομαι καλη επυτιχια ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 πως εισαι κοριτσι μας; ξεκουραζεσαι ε; 

Εγω ειμαι χαρουμενη...προχωρανε κανονικα τα εμβρυακια μου! Θα τα παμε βλαστοκυστες! Ευχαριστω συνεχεια τη Παναγιτσα που παει καλα ως τωρα! ☺❤???☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock Μπραβοοοοοκο κοπελα μου!!!!!!μπραβοοοοοοο!!!!!!με το καλοοο κοριτσι μου!!!με το καλοοοοο!!!!!

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...