Μετάβαση σε περιεχόμενο
Lovely

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?

Recommended Posts

Κοριτσια μου καλημεραααα!!!!

Ηθελα να σας πω οτι εχω να βγαλω εξανθηματα απο την περασμενη Κυριακη και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ετσι θα προψμχωρησουμε με μεγαλυτερη ανεση αρχες Οκτοβρη τις ενεσεις!!!

Σκεφτηκα να ανοιξω την συζητηση για να μοιραζομαστε την Χαρα μας για αυτο που περιμενουμε τοοοσο καιροο!!!

Κοντευουμεεεεε λοιπον!!!!!!😘😘😍😘😍😘😍😘

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Kαλημερα και καλή εβδομάδα!

Χαίρομαι που καταλαβαίνω πως εχεις ανέβει ψυχολογικά! :) 

Εύχομαι να είναι η πιο τυχερή σου προσπάθεια!!!!!!!

Σε μενα μάλλον θα παει η εμβρυομεταφορά τον Οκτώβριο πρωτα ο Θεός αν όλα πανε καλα!

• Like 1

καλημέρα!! κι εγω περιμένω ν ααδιαθετήσω σήμερα - αύριο και να ξεκινήσω ενεσούλες..ήδη πονάω από χθες..

οπότε αρχές Οκτώβρη κι εγώ....

• Like 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

καλημέρα!! κι εγω περιμένω ν ααδιαθετήσω σήμερα - αύριο και να ξεκινήσω ενεσούλες..ήδη πονάω από χθες..

Καλη δυναμη κοριτσια μου!!!!Ο Θεος να σας βοηθαει και να πανε ολα κατ ευχην!!!!

• Like 2
  • Thanks 1

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

Εγω περιμενω τελη με αρχες να αδιαθετησω οποτε κ θα ξεκινησωωω!!!αντε αντε κοριτσια μου!!!!

Ερχονται ομορφα πραγματααασσσσσααα!!!!!😅😅😄😄😃😃🤣😂😁😀😆😊😋😎😍😘😍😍😋😊

• Like 2

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλη δυναμη κοριτσια μου!!!!Ο Θεος να σας βοηθαει και να πανε ολα κατ ευχην!!!!

Ευχαριστουμε @Athena D!!!και σε σενα ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΟΟΟ!!!!😘😘😍😘😍😘

• Thanks 1

Κορίτσια μου εγώ έχω ξεκινήσει ενεσεις καταστολής, εφόσον θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και αν όλα πάνε καλα σε 4-5 μερουλες θα ξεκινήσω τη διέγερση!!! 

Καλη επιτυχία σε όλες, εύχομαι να ακούσουμε πολλά ευχάριστα!!! 

• Like 2

@Mariloux Καλη Επιτυχιαααααααα!!!!!!σου ευχομαιιιιι πολλα ωαριακια και γονιμοποιησημαααα οοολααααααα!!!!!😘😘😘😍😘😍😘😍😍😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

• Like 1
  • Thanks 1

Κοριτσια μπαινω σφηνα να ευχηθω απο τα βαθη της ψυχης μου καλη επιτθχια!! Οι επιτυχημενες μου εξωσωματικες που δωσαν μωρο ηταν Οκτωβρη κ Σεπτεμβρη αντιστοιχα..γουρικο το φθινοπωρο κι απο καρδιας ευχομαι του χρονου τετοια μερα να κρατατε τους θησαυρους σαςαγκαλια

• Like 4

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariloux είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω ξεκινήσει ενεσεις καταστολής, εφόσον θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και αν όλα πάνε καλα σε 4-5 μερουλες θα ξεκινήσω τη διέγερση!!! 

Καλη επιτυχία σε όλες, εύχομαι να ακούσουμε πολλά ευχάριστα!!! 

καλα και πολλά αυγουλάκια 😍😍😍😍 

• Thanks 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

Κοριτσια μπαινω σφηνα να ευχηθω απο τα βαθη της ψυχης μου καλη επιτθχια!! Οι επιτυχημενες μου εξωσωματικες που δωσαν μωρο ηταν Οκτωβρη κ Σεπτεμβρη αντιστοιχα..γουρικο το φθινοπωρο κι απο καρδιας ευχομαι του χρονου τετοια μερα να κρατατε τους θησαυρους σαςαγκαλια

ευχαριστούμε παρά πολύ!!!! Μακάρι να πάνε οοοοολα καλά!!!

• Like 1

Κοριτσια σε ολες μας καλα αποτελεσματα !!!!!!!!!εγω ξεκηνισα φαρμακα και την Πεμπτη θα δουμε αν παμε σε αυτον τον κυκλο για εμβρυομεταφορα και ξεκιναω ενεσεις!👍👍👍👍👍

• Like 1

Με το καλό κορίτσια μου σε όλες σας. 

Με ηρεμία πίστη και θετική ενέργεια όλα θα πάνε καλά. Κοντεύουμε στον στόχο μας.

• Like 2

κορίτσια τρίτη πρωί ξεκίνησα τα prezolon 5mg 2χαπακια μαζί, μετά το πρωινό κατά τις 9.. Το μεσημερι είχα τρομερό πονοκέφαλο και το βραδυ έκανα εμετό. λέτε να είναι τυχαίο ή να με πείραξαν; η δόση ειναι πολυ μικρή απ οτι ξερω, τι να πω... Τα εχει παρει καμία , είχε παρόμοιο θέμα;

στις πριν 8 ώρες, ο/η jazz είπε:

κορίτσια τρίτη πρωί ξεκίνησα τα prezolon 5mg 2χαπακια μαζί, μετά το πρωινό κατά τις 9.. Το μεσημερι είχα τρομερό πονοκέφαλο και το βραδυ έκανα εμετό. λέτε να είναι τυχαίο ή να με πείραξαν; η δόση ειναι πολυ μικρή απ οτι ξερω, τι να πω... Τα εχει παρει καμία , είχε παρόμοιο θέμα;

Δε ξερω να σε βοηθησω δυστυχως.. μίλησες με το γιατρό σου γι΄αυτό?

το prezolon τι είναι?

στις πριν 30 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δε ξερω να σε βοηθησω δυστυχως.. μίλησες με το γιατρό σου γι΄αυτό?

το prezolon τι είναι?

είναι κορτιζόνη, για τυχόν αυτοανοσα κ καλύτερη εμφύτευση. Αλλα μάλλον απο τις puregon ήταν.. απότομη αύξηση ορμονων...

στις πριν 11 ώρες, ο/η jazz είπε:

Ωχ κοριτσακι μου λιγο υπομονη να φτασεις στο στοχο σου και θα περασουνε ολα και εγω ετσι ειμαι τασεις για αιμετο πονοκεφαλο και πολη ατονια!!!!!ειμαι ετσι απο τα Χριστουγεννα που αρχισα θερεπεια!!!!τα κλουκοφαζ με ενοχλουν πολη!

• Thanks 1

Κοριτσια το απογευμα παω στο γιατρο να δουμε αν ειναι καλος κυκλος να αρχισω ενεσεις!!!!!!!!

• Like 2

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

είναι κορτιζόνη, για τυχόν αυτοανοσα κ καλύτερη εμφύτευση. Αλλα μάλλον απο τις puregon ήταν.. απότομη αύξηση ορμονων...

Όλα να πάνε καλα!!!! :) 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια το απογευμα παω στο γιατρο να δουμε αν ειναι καλος κυκλος να αρχισω ενεσεις!!!!!!!!

Με το καλό να ξεκινήσεις!!! :)

Αντε να δουμε.... θα είναι τυχερό και για μας το Φθινόπωρο??? Ουφ!

• Like 1

στις πριν 35 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου!! Τελικά μαζί είμαστε στις ημερομηνίες, εγώ έχω ραντεβού αύριο το πρωί!!! 

Αχ κοριτσια εχω αγωνια να δω αν ξεκινισω αν ναι παω για εμβρυομεταφορα τελος Σεπτεμβριου ουφ ουφ!!!!και σε εσας κοριτσια καλη επυτιχια

• Like 2

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αχ κοριτσια εχω αγωνια να δω αν ξεκινισω αν ναι παω για εμβρυομεταφορα τελος Σεπτεμβριου ουφ ουφ!!!!και σε εσας κοριτσια καλη επυτιχια

Τι ενεσεις θα κανεις; Μην έχεις αγωνία, όλα καλα θα πάνε!!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

αντε με το καλο!!! 

Μωλις γυρισα ολα καλα και λογικα απο Σαββατο αρχιζω ενεσεις!!!τα φαρμακα ειναι σαλοσπιρ ινοχεπ ενα τζελ σικλακουρ ουτροτζεσταν πρεζολ.....κορτιζονη δεν τη θυμαμε πως !!!!τι να σας πω ειναι και αλλα???????αχαχχχαχαχαχ ποσα ακομα!!!!!!!

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @Vivi.Nik. Κοριτσι σε ευχαριστω γ την απαντηση αν κ καθυστερημενα!! Ρουκετες δ ειναι, γουλιες ειναι κ καμια φορα βγαζει κ την ωρα π τρωει. Γενικα υπαρχουν φορες που τον αισθανομαι οτι εχει φαει πολυ κ φουσκωνει γ αυτο το βγαζει νομιζω, αλλα δ ξερω πως να το χειριστω. Να τον βγαζω? Να του κανω διαλλειματα; Μηπως να αρχισω να τον κοιμιζω αλλιως;; Γτ οποτε τον παιρνω εγω κ νυσταζει θελει στηθος..
    • @Sunshine 88 λυπάμαι πολύ κοπέλα μου που ταλαιπωρεισαι.. 😕😕 Εγώ και στους δυο κύκλους δεν είχα καθόλου καθυστέρηση, ακριβώς 14 μέρες μετά την ωοληψια!! Εμένα μόνο η κοιλιά μου είχε πρηστεί, με το στήθος δεν είχα πρόβλημα!! Εύχομαι να συνέλθεις όσο πιο γρήγορα... 
    • Κοίτα λες από κανένα καλυτετα δύο από την άλλη κ η εγκυμοσύνη είναι υψηλού κινδύνου κ μετά είναι πιο δύσκολα! Όλα καλά εύχομαι να πανε κορίτσι μου!!! 
    • Κορίτσια εσείς που κάνετε διέγερση με εμβρυομεταφορα σε επόμενο κύκλο είχατε καθυστερήσει τον κύκλο που κάνετε διέγερση...μιλαμε δεν μπορώ να αντέξω και για πολύ το στήθος που πονάω  και στα ρούχα που ακουμπάει πεθαίνω δάκρυα στα μάτια 
    • Κι εγώ στην 30 είμαι και μου είπε ότι είναι μεγάλο. 1680..οχι όμως οτι ειναι κακό..απλα θα προσεξω λιγο κ για μενα κ γι αυτο κ όλα θα πάνε καλά..να χαίρεσαι που αναπτύσσεται καλά και να εισαι χαρούμενη! Γιατί ετσι γυρισα κ εγώ λυπημενη κ επεσα στο κρεβατι κ πονούσα πολυ στην κοιλιά..καθαρα ψυχολογικό..ωσπου ξυπνησα την αλλη μερα κ σκέφτηκα αντι να χαιρομαι που ειναι καλα εγώ στεναχωρηθηκα για ποιο λογο;; τωρα για το αμνιακο υγρο να σου πω οτι μια φιλη μου γεννησε ενα παιδακι 2 κιλά γιατί δεν είχε επαρκές αμνιακό υγρό και επρεπε να γεννηθεί. Δεν θυμάμαι ακριβώς..
  • Νέες συζητήσεις