Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?


Lovely

Recommended Posts

Κοριτσια μου καλημεραααα!!!!

Ηθελα να σας πω οτι εχω να βγαλω εξανθηματα απο την περασμενη Κυριακη και ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ετσι θα προψμχωρησουμε με μεγαλυτερη ανεση αρχες Οκτοβρη τις ενεσεις!!!

Σκεφτηκα να ανοιξω την συζητηση για να μοιραζομαστε την Χαρα μας για αυτο που περιμενουμε τοοοσο καιροο!!!

Κοντευουμεεεεε λοιπον!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και καλή εβδομάδα!

Χαίρομαι που καταλαβαίνω πως εχεις ανέβει ψυχολογικά! :) 

Εύχομαι να είναι η πιο τυχερή σου προσπάθεια!!!!!!!

Σε μενα μάλλον θα παει η εμβρυομεταφορά τον Οκτώβριο πρωτα ο Θεός αν όλα πανε καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!! κι εγω περιμένω ν ααδιαθετήσω σήμερα - αύριο και να ξεκινήσω ενεσούλες..ήδη πονάω από χθες..

οπότε αρχές Οκτώβρη κι εγώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Πόσες ξεκινάμε εξωσωματικη τον Οκτώβρη?
στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

καλημέρα!! κι εγω περιμένω ν ααδιαθετήσω σήμερα - αύριο και να ξεκινήσω ενεσούλες..ήδη πονάω από χθες..

οπότε αρχές Οκτώβρη κι εγώ....

Καλη δυναμη κοριτσια μου!!!!Ο Θεος να σας βοηθαει και να πανε ολα κατ ευχην!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

καλημέρα!! κι εγω περιμένω ν ααδιαθετήσω σήμερα - αύριο και να ξεκινήσω ενεσούλες..ήδη πονάω από χθες..

οπότε αρχές Οκτώβρη κι εγώ....

Εγω περιμενω τελη με αρχες να αδιαθετησω οποτε κ θα ξεκινησωωω!!!αντε αντε κοριτσια μου!!!!

Ερχονται ομορφα πραγματααασσσσσααα!!!!!????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

καλημέρα!! κι εγω περιμένω ν ααδιαθετήσω σήμερα - αύριο και να ξεκινήσω ενεσούλες..ήδη πονάω από χθες..

οπότε αρχές Οκτώβρη κι εγώ....

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλη δυναμη κοριτσια μου!!!!Ο Θεος να σας βοηθαει και να πανε ολα κατ ευχην!!!!

Ευχαριστουμε @Athena D!!!και σε σενα ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΟΟΟ!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ έχω ξεκινήσει ενεσεις καταστολής, εφόσον θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και αν όλα πάνε καλα σε 4-5 μερουλες θα ξεκινήσω τη διέγερση!!! 

Καλη επιτυχία σε όλες, εύχομαι να ακούσουμε πολλά ευχάριστα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux Καλη Επιτυχιαααααααα!!!!!!σου ευχομαιιιιι πολλα ωαριακια και γονιμοποιησημαααα οοολααααααα!!!!!??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπαινω σφηνα να ευχηθω απο τα βαθη της ψυχης μου καλη επιτθχια!! Οι επιτυχημενες μου εξωσωματικες που δωσαν μωρο ηταν Οκτωβρη κ Σεπτεμβρη αντιστοιχα..γουρικο το φθινοπωρο κι απο καρδιας ευχομαι του χρονου τετοια μερα να κρατατε τους θησαυρους σαςαγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariloux είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω ξεκινήσει ενεσεις καταστολής, εφόσον θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο και αν όλα πάνε καλα σε 4-5 μερουλες θα ξεκινήσω τη διέγερση!!! 

Καλη επιτυχία σε όλες, εύχομαι να ακούσουμε πολλά ευχάριστα!!! 

καλα και πολλά αυγουλάκια ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

Κοριτσια μπαινω σφηνα να ευχηθω απο τα βαθη της ψυχης μου καλη επιτθχια!! Οι επιτυχημενες μου εξωσωματικες που δωσαν μωρο ηταν Οκτωβρη κ Σεπτεμβρη αντιστοιχα..γουρικο το φθινοπωρο κι απο καρδιας ευχομαι του χρονου τετοια μερα να κρατατε τους θησαυρους σαςαγκαλια

ευχαριστούμε παρά πολύ!!!! Μακάρι να πάνε οοοοολα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σε ολες μας καλα αποτελεσματα !!!!!!!!!εγω ξεκηνισα φαρμακα και την Πεμπτη θα δουμε αν παμε σε αυτον τον κυκλο για εμβρυομεταφορα και ξεκιναω ενεσεις!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσια μου σε όλες σας. 

Με ηρεμία πίστη και θετική ενέργεια όλα θα πάνε καλά. Κοντεύουμε στον στόχο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τρίτη πρωί ξεκίνησα τα prezolon 5mg 2χαπακια μαζί, μετά το πρωινό κατά τις 9.. Το μεσημερι είχα τρομερό πονοκέφαλο και το βραδυ έκανα εμετό. λέτε να είναι τυχαίο ή να με πείραξαν; η δόση ειναι πολυ μικρή απ οτι ξερω, τι να πω... Τα εχει παρει καμία , είχε παρόμοιο θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η jazz είπε:

κορίτσια τρίτη πρωί ξεκίνησα τα prezolon 5mg 2χαπακια μαζί, μετά το πρωινό κατά τις 9.. Το μεσημερι είχα τρομερό πονοκέφαλο και το βραδυ έκανα εμετό. λέτε να είναι τυχαίο ή να με πείραξαν; η δόση ειναι πολυ μικρή απ οτι ξερω, τι να πω... Τα εχει παρει καμία , είχε παρόμοιο θέμα;

Δε ξερω να σε βοηθησω δυστυχως.. μίλησες με το γιατρό σου γι΄αυτό?

το prezolon τι είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δε ξερω να σε βοηθησω δυστυχως.. μίλησες με το γιατρό σου γι΄αυτό?

το prezolon τι είναι?

είναι κορτιζόνη, για τυχόν αυτοανοσα κ καλύτερη εμφύτευση. Αλλα μάλλον απο τις puregon ήταν.. απότομη αύξηση ορμονων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η jazz είπε:

κορίτσια τρίτη πρωί ξεκίνησα τα prezolon 5mg 2χαπακια μαζί, μετά το πρωινό κατά τις 9.. Το μεσημερι είχα τρομερό πονοκέφαλο και το βραδυ έκανα εμετό. λέτε να είναι τυχαίο ή να με πείραξαν; η δόση ειναι πολυ μικρή απ οτι ξερω, τι να πω... Τα εχει παρει καμία , είχε παρόμοιο θέμα;

Ωχ κοριτσακι μου λιγο υπομονη να φτασεις στο στοχο σου και θα περασουνε ολα και εγω ετσι ειμαι τασεις για αιμετο πονοκεφαλο και πολη ατονια!!!!!ειμαι ετσι απο τα Χριστουγεννα που αρχισα θερεπεια!!!!τα κλουκοφαζ με ενοχλουν πολη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

είναι κορτιζόνη, για τυχόν αυτοανοσα κ καλύτερη εμφύτευση. Αλλα μάλλον απο τις puregon ήταν.. απότομη αύξηση ορμονων...

Όλα να πάνε καλα!!!! :) 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια το απογευμα παω στο γιατρο να δουμε αν ειναι καλος κυκλος να αρχισω ενεσεις!!!!!!!!

Με το καλό να ξεκινήσεις!!! :)

 

Αντε να δουμε.... θα είναι τυχερό και για μας το Φθινόπωρο??? Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια το απογευμα παω στο γιατρο να δουμε αν ειναι καλος κυκλος να αρχισω ενεσεις!!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάκι μου!! Τελικά μαζί είμαστε στις ημερομηνίες, εγώ έχω ραντεβού αύριο το πρωί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια εχω αγωνια να δω αν ξεκινισω αν ναι παω για εμβρυομεταφορα τελος Σεπτεμβριου ουφ ουφ!!!!και σε εσας κοριτσια καλη επυτιχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αχ κοριτσια εχω αγωνια να δω αν ξεκινισω αν ναι παω για εμβρυομεταφορα τελος Σεπτεμβριου ουφ ουφ!!!!και σε εσας κοριτσια καλη επυτιχια

Τι ενεσεις θα κανεις; Μην έχεις αγωνία, όλα καλα θα πάνε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Κοριτσια το απογευμα παω στο γιατρο να δουμε αν ειναι καλος κυκλος να αρχισω ενεσεις!!!!!!!!

αντε με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωλις γυρισα ολα καλα και λογικα απο Σαββατο αρχιζω ενεσεις!!!τα φαρμακα ειναι σαλοσπιρ ινοχεπ ενα τζελ σικλακουρ ουτροτζεσταν πρεζολ.....κορτιζονη δεν τη θυμαμε πως !!!!τι να σας πω ειναι και αλλα???????αχαχχχαχαχαχ ποσα ακομα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...