Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Τι μου θύμισες τώρα με το σουπερ μαρκετ;; Καθόμουν απέξω, έβλεπα τον κόσμο μεσα και έκλαιγα που δεν ειχα το θάρρος να μπω.... Αλήθεια, γιατί σου έκοψαν για παιδι; Εγώ μόλις πέρασε το πρώτο τρίμηνο έπαιρνα αντικαταθλιπτικά σε πολυ μικρή δόση  (σε συνεννόηση με τον γιατρό μου εννοείται), γιατί την περίοδο της εγκυμοσύνης το άγχος χτύπαγε κόκκινα...
    • Κορίτσια μου καλησπέρα εύχομαι να είστε όλες καλά!!! Μανούλες Νοεμβρίου έχουμε;;; εγώ έχω πητ 26/11 πρώτο μου μωρό και από χθες έχω κάτι πόνους στην μέση κ στην κοιλιά βασικά δεν μπορώ να γυρίσω πλευρό νιώθω τράβηγμα και όταν πάω να λύγισω ή να σηκώσω λίγο τα πόδια μου... Δεν ξέρω μήπως έκανα καμία απότομη κίνηση... Προς το παρόν δεν έχω μιλήσει με τον γιατρό μου θέλω να δω πως θα είμαι και αύριο... Έχει καμία σας παρόμοια συμπτώματα;
    • Πραγματικά είναι κάτι που δεν το καταλαβαίνω ούτε κι εγώ. Εμένα η απόκλιση ήτανε μεγάλη καθώς και των κοριτσιών που σου προανέφερα. Πραγματικά ο καθένας γιατρός έχει την δική του εξήγηση και αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι θα τρελαθούμε στο τέλος με τόσες διαφορετικές πληροφορίες. Εγώ απλά έχω αφήσει τα πράγματα στην τύχη και την θετική ψυχολογία και διάθεση! Εαν θες σου στέλνω και τις εξετάσεις μου και τις 2 από ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ να τις δεις!   Επίσης το 3, κατι δεν ανήκει στα υψηλά ποσοστά γονιμότητας
    • Σε ευχαριστώ πολύ που με πληροφορείς. Κι εγω την εχω κανει σε διαφορετικες μερες του κυκλου στο ιδιο εργαστηριο και μου εχει βγει ο ιδιος ακριβως αριθμος. Εσενα σου βγηκε τόσο διαφορετικος ο αριθμος που αλλαζε τα δεδομενα σου? Δηλαδη σε εβγαλε μία στην υψηλη κ μία στην χαμηλη γονιμοτητα?  Επισης, αν ηταν αποδεδειγμενο οτι η μερα του κυκλου επηρεαζει το αλοτελεσμα της μετρησης γιατι τοτε να μην μας λενε να την κανουμε συγκεκριμενη ημερα οπως κανουμε την fsh, lh κλπ?  
    • Βγες έξω με τον αντρούλη σου και πηγαίνετε κάπου όμορφα να φάτε και να πιείτε ένα κρασάκι. Ηρεμήστε και πιο μετά σκέφτεστε το επόμενο βήμα.
  • Νέες συζητήσεις