Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπορεί να πρόκειται για εγκυμοσύνη;


Rafu

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marillia είπε:

@RafuΚορίτσι μου πως είσαι?

Καλημέρα @marillia μου! Αδιαθέτησα πριν μια ώρα.. κ πολύ άσχημα κ όλας, ζάλη έτοιμη να λιποθυμήσω ήμουν.. αφού ξύπνησα κ τον άντρα μου απ τον πανικό μου.. πήρα το voltaren μου κ είμαι περδίκι τώρα! Τελικά δεν ήταν ο μήνας μου ε; δεν πειράζει δεν απογοητευομαι( αν κ απογοητεύτηκα στην αρχή ?) Θα συμβεί κάποια στιγμή που θα πάει..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Καλημέρα @marillia μου! Αδιαθέτησα πριν μια ώρα.. κ πολύ άσχημα κ όλας, ζάλη έτοιμη να λιποθυμήσω ήμουν.. αφού ξύπνησα κ τον άντρα μου απ τον πανικό μου.. πήρα το voltaren μου κ είμαι περδίκι τώρα! Τελικά δεν ήταν ο μήνας μου ε; δεν πειράζει δεν απογοητευομαι( αν κ απογοητεύτηκα στην αρχή ?) Θα συμβεί κάποια στιγμή που θα πάει..! 

Δεν πειράζει γλυκιά μου!!!!Θα ρθεί ο σποράκι μας!!!!Να είμαστε χαλαρές και θα ρθείιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Δεν πειράζει γλυκιά μου!!!!Θα ρθεί ο σποράκι μας!!!!Να είμαστε χαλαρές και θα ρθείιι!!!

Ναι θα έρθει και να ξες θα είναι εκεί που δεν το περιμένουμε!!!! Υγεία κι όλα γίνονται!!! Σε ευχαριστώ πολύ γι αυτό τον καιρό που με συμβουλευες κ τα λέγαμε..εύχομαι πολύ σύντομα να μάθω ευχάριστα νέα σου, θα χαρώ πολύ!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rafu είπε:

Ναι θα έρθει και να ξες θα είναι εκεί που δεν το περιμένουμε!!!! Υγεία κι όλα γίνονται!!! Σε ευχαριστώ πολύ γι αυτό τον καιρό που με συμβουλευες κ τα λέγαμε..εύχομαι πολύ σύντομα να μάθω ευχάριστα νέα σου, θα χαρώ πολύ!!!!!!?

Nα είσαι καλά!!Και γω σ ευχαριστώ για την ευχούλααα!!!Εγώ περιμένω περίοδο σε μια βδομάδα.Δεν κοιτάω καθόλου συμπτώματα!!Κουράστηκα.Νιώθω καλύτερα έτσι.Η επιθυμία πάντα υπάρχει αλλά όχι αυτό το άγχος.Ελπίζω να το κρατήσω χαχαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Nα είσαι καλά!!Και γω σ ευχαριστώ για την ευχούλααα!!!Εγώ περιμένω περίοδο σε μια βδομάδα.Δεν κοιτάω καθόλου συμπτώματα!!Κουράστηκα.Νιώθω καλύτερα έτσι.Η επιθυμία πάντα υπάρχει αλλά όχι αυτό το άγχος.Ελπίζω να το κρατήσω χαχαχχα!!!

Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ φυσικά να μη σου έρθει περίοδος!!!!!!!!! Πάντως το κλειδί εκεί είναι στην ηρεμία κ όχι αγχος.. ταλαιπωρούμαστε άδικα για κάτι που θα συμβεί αργά η γρήγορα κ χάνουμε κ τις στιγμές μας! Λες κ με το άγχος θα μείνουμε έγκυος! Ότι είναι να συμβεί θα συμβεί!!!! Θα περιμένω νέα σου οπωσδήποτε!!! Φιλάκια πολλά!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Rafu καλησπέρα! Τελικά τι έγινε;

Γεια σου @Sofia35! Τελικά αδιαθέτησα εχθές το πρωί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 30/9/2017 at 8:32 ΜΜ, ο/η Rafu είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ήρθα σε ελεύθερη επαφή τη 10η μέρα του κύκλου μου. Πιστέυετε υπάρχουν ελπίδες;;

Κοριτσι μου οσο αγχωνεσαι ετσι δεν θα ηρεμησεις γι αυτο ειχες τα καφε κ μετα την περιοδο οσο στρεσαριζομαστε δημιουργουμε προβλημα στις ορμονες.ναι το σπερμα ζει μεσα εως 5 μερες κ.στα λεω αυτα γιατι εχω περασει πολλα σταδια κ τα ξερω απ εξω αυτα!!κοιτα να περασεις καλα με τον αντρα σου κ θα ρθει!!!!βεβαια πρεπει να ξερεις κ τις γονιμες!!αλλα εγω στη θεση σου σε πρωτη φαση θα χαλαρωνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Krinoula είπε:

Κοριτσι μου οσο αγχωνεσαι ετσι δεν θα ηρεμησεις γι αυτο ειχες τα καφε κ μετα την περιοδο οσο στρεσαριζομαστε δημιουργουμε προβλημα στις ορμονες.ναι το σπερμα ζει μεσα εως 5 μερες κ.στα λεω αυτα γιατι εχω περασει πολλα σταδια κ τα ξερω απ εξω αυτα!!κοιτα να περασεις καλα με τον αντρα σου κ θα ρθει!!!!βεβαια πρεπει να ξερεις κ τις γονιμες!!αλλα εγω στη θεση σου σε πρωτη φαση θα χαλαρωνα

Ναι αγχώνομαι πολύ το ξέρω.. Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση @Krinoula!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rafu είπε:

Ναι αγχώνομαι πολύ το ξέρω.. Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση @Krinoula!

Εγω πιστευω οτι οπου να ναι ερχεται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...