Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γόνιμες μέρες..


xamogelo

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

   Δε νομιζω, καλυτερα να ουρισεις σε κυπελο αυριο κ να βουτηξεις μεσα για λιγα δευτερολεπτα το τεστ..

   Σε ρωτησα για τον χρονο, γιατι μερικα αρνητικα τεστ, μετα απο καποιες ωρες μπορει να εμφανισουν 2η γραμμη, αυτη ομως να ειναι θετικα... Αν το διαβασες συντομα, εισαι οκ! Αντε, μακαρη αυριο να δεις πιο κοκκινη!!

δεν ενθουσιαζομαι! προσπαθουμε πολυ καιρο καναμε κ εξετασεις....μακαρι να ηρθε η ωρα του να ερθει! οταν θα εχω νεα θα σας πω! ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η pangipot είπε:

δεν ενθουσιαζομαι! προσπαθουμε πολυ καιρο καναμε κ εξετασεις....μακαρι να ηρθε η ωρα του να ερθει! οταν θα εχω νεα θα σας πω! ευχαριστω πολυ!

εύχομαι ολόψυχα αύριο ένα ξεκαθαρα θετικό τεστ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xamogelo είπε:

Να σου ζήσει!Με το πέρασμα του καιρού που θα σιγουρευτώ πως όλα είναι καλά, θα σε ρωτήσω για το πώς είναι τα διδυμάκια (ζώδιο) μωρά!Με διδύμους δεν είχα ποτέ επαφές, δεν τους ξέρω!Το μαγιό μου θα το έχω αλλά αν έχω γίνει σαν φάλαινα δεν νομίζω να πλησιάσω.....!!!!

Καλά παιδιά και έξω καρδιά....όλο με δίδυμους και τοξότες κάνω παρέα!

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

κοριτσια καλησπερα εκανα ενα τεστ iq λεγεται κ νομιζω βλεπω μια πολυυυυυ αχνη γραμμουλα!
αλλα δεν το εκανα με πρωινα ουρα κ δε ξερω μηπως το εκανα λαθος...μηπως βραχικε το τζαμακι κατα λαθος?
ξερετε αν επιρεαζει αυτο το αποτελεσμα!

Κοριτσάκι μου μάλλον θετικό το κόβω, αλλά κάνε και το αυριανό, με κύπελλο όπως είπε και rosemary.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

δεν ενθουσιαζομαι! προσπαθουμε πολυ καιρο καναμε κ εξετασεις....μακαρι να ηρθε η ωρα του να ερθει! οταν θα εχω νεα θα σας πω! ευχαριστω πολυ!

με το καλο, να είναι θετικό, μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νινα85 είπε:

αχ, αχ τέτοια θέλω, γιατί είμαι πάαααρα πολύ του χαβαλέ άνθρωπος και εγώ και ο αγαπημένος μου, οπότε μακάρι να κάνουμε τα τρελά μας όλοι μαζι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...