Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Δε νομιζω, καλυτερα να ουρισεις σε κυπελο αυριο κ να βουτηξεις μεσα για λιγα δευτερολεπτα το τεστ..

Σε ρωτησα για τον χρονο, γιατι μερικα αρνητικα τεστ, μετα απο καποιες ωρες μπορει να εμφανισουν 2η γραμμη, αυτη ομως να ειναι θετικα... Αν το διαβασες συντομα, εισαι οκ! Αντε, μακαρη αυριο να δεις πιο κοκκινη!!

δεν ενθουσιαζομαι! προσπαθουμε πολυ καιρο καναμε κ εξετασεις....μακαρι να ηρθε η ωρα του να ερθει! οταν θα εχω νεα θα σας πω! ευχαριστω πολυ!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις Just now, ο/η pangipot είπε:

δεν ενθουσιαζομαι! προσπαθουμε πολυ καιρο καναμε κ εξετασεις....μακαρι να ηρθε η ωρα του να ερθει! οταν θα εχω νεα θα σας πω! ευχαριστω πολυ!

εύχομαι ολόψυχα αύριο ένα ξεκαθαρα θετικό τεστ.......

στις πριν 2 ώρες, ο/η xamogelo είπε:

Να σου ζήσει!Με το πέρασμα του καιρού που θα σιγουρευτώ πως όλα είναι καλά, θα σε ρωτήσω για το πώς είναι τα διδυμάκια (ζώδιο) μωρά!Με διδύμους δεν είχα ποτέ επαφές, δεν τους ξέρω!Το μαγιό μου θα το έχω αλλά αν έχω γίνει σαν φάλαινα δεν νομίζω να πλησιάσω.....!!!!

Καλά παιδιά και έξω καρδιά....όλο με δίδυμους και τοξότες κάνω παρέα!

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

κοριτσια καλησπερα εκανα ενα τεστ iq λεγεται κ νομιζω βλεπω μια πολυυυυυ αχνη γραμμουλα!
αλλα δεν το εκανα με πρωινα ουρα κ δε ξερω μηπως το εκανα λαθος...μηπως βραχικε το τζαμακι κατα λαθος?
ξερετε αν επιρεαζει αυτο το αποτελεσμα!

Κοριτσάκι μου μάλλον θετικό το κόβω, αλλά κάνε και το αυριανό, με κύπελλο όπως είπε και rosemary.

στις πριν 1 ώρα, ο/η pangipot είπε:

με το καλο, να είναι θετικό, μακάρι!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νινα85 είπε:

αχ, αχ τέτοια θέλω, γιατί είμαι πάαααρα πολύ του χαβαλέ άνθρωπος και εγώ και ο αγαπημένος μου, οπότε μακάρι να κάνουμε τα τρελά μας όλοι μαζι!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια like δεν μπορώ να κάνω. Έχω φτάσει το όριο.
    • @Scooby! κάθε γιατρός είναι διαφορετικός εμένα που είχα μιλήσει μόνο μια φορά όταν του είπα στο τηλ ότι θέλουμε μα αρχίσουμε προσπάθειες μας είπε καλό είναι να μας δει από κοντά και να μιλήσουμε όπως και βασικές εξετάσεις. Μπορει να σου πει οχι λογο οτι ειστε στην αρχή. Ήταν απότομη η αλλαγή για εμένα.. Μόνο την μαμα μου έχω κοντά τα πεθερικά μου είναι κάποιους μήνες Αθήνα και μετά όλους τους λαούς στο χωριό του άντρα μου @babybaby εγώ δεν είπα τίποτα και λέει λίγο πριν φύγουμε α κάτσε να κάνουμε και προγεννετικο έλεγχο λέω ωραία..!! Περισσότερο άγχος γιούπι.. αχαχα 
    • 26 στα 27... κοιτα απλα εμενα μου ειπε οτι οταν μεινω να ξερω οτι λογικα θα τις ξανακανω, γιατι το "πρωτοκολλο" ειναι να υπαρχουν αυτες οι εξετασεις στο φακελο μου αφου ξεκινησει η εγκυμοσυνη. Αλλα ειναι δικαιωμα σου να τις θελεις απο πριν, και ειναι καλυτερα αν υπαρχει κατι (κατα την αποψη μου) να το ξερεις πριν μεινεις εγκυος (που ειναι πολυ τυπικες εξετασεις, συνηθως δε σου βρισκουν κατι, μην ανησυχεις!)
    • @babybaby α ναι.? Εγώ θα τ πω να τα γράψει λες να πει όχι? Θα τ πω κ εγώ ότι θέλω.. Πόσο χρονών είσαι.? 
    • Προγεννητικο οπως μου ειπε κι εμενα συνηθιζουν να κανουν αμεσως μολις μεινεις εγκυος... Απλα εγω επεμενα οτι ηθελα απο πριν και μου τις εγραψε...
  • Νέες συζητήσεις