Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφέ υγρά λίγες μέρες πριν την καθυστέρηση? Εγκυμοσύνη?


Cartoo_n

Recommended Posts

Κορίτσια την βοήθεια σας!!!!! Λοιπόν εδω και αρκετές ημερες ειχα διαφορα θεματακια που ολα δειχνουν οτι ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης. Ειχα γραψει πριν καποιες ημερες το θεμα μου γιατι ημουν πολυ πολυ χαλια. Για να μην τρωω τον χρονο σας μετα απο ζαλαδες πονους χαμηλα στην κοιλια σε καθημερινη βαση, ζαλαδες, δεκατα και ποσα αλλα πηγα εκανα μια χοριακη δεκα μερες πριν την αναμενωμενη περιοδο και βγηκε αρνητικη. Πηρα τηλεφωνο τον γιατρο μου και μου ειπε οτι δεκα ημερες πριν δεν ειναι απολυτα σιγουρο οτι θα φανει η εγκυμοσυνη. Μου ειπε να περιμενω και να επαναλαβω την χοριακη. Για την ιστορια τελευταια περιοδο ειχα 13 με 18/08 βαση εφαρμογης 31/08 με 06/09 ωορηξία την χοριακη την εκανα 12/09  και σημερα 14/09 πέντε ημέρες πριν την αναμενωμενη περιοδο εχω καφε υγρα. Γνωριζεται κατι για τα καφε υγρα πριν την περιοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Κορίτσια την βοήθεια σας!!!!! Λοιπόν εδω και αρκετές ημερες ειχα διαφορα θεματακια που ολα δειχνουν οτι ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης. Ειχα γραψει πριν καποιες ημερες το θεμα μου γιατι ημουν πολυ πολυ χαλια. Για να μην τρωω τον χρονο σας μετα απο ζαλαδες πονους χαμηλα στην κοιλια σε καθημερινη βαση, ζαλαδες, δεκατα και ποσα αλλα πηγα εκανα μια χοριακη δεκα μερες πριν την αναμενωμενη περιοδο και βγηκε αρνητικη. Πηρα τηλεφωνο τον γιατρο μου και μου ειπε οτι δεκα ημερες πριν δεν ειναι απολυτα σιγουρο οτι θα φανει η εγκυμοσυνη. Μου ειπε να περιμενω και να επαναλαβω την χοριακη. Για την ιστορια τελευταια περιοδο ειχα 13 με 18/09  βαση εφαρμογης 31/09 με 06/10 ωορηξία την χοριακη την εκανα 12/10  και σημερα 14/10 πέντε ημέρες πριν την αναμενωμενη περιοδο εχω καφε υγρα. Γνωριζεται κατι για τα καφε υγρα πριν την περιοδο? 

Καλησπέρα! Καταρχήν μας μπέρδεψες λίγο με τους μήνες (το πήγες έναν μήνα μετά άθελά σου). Πότε περιμένεις περίοδο κανονικά? Η χοριακή για να δείξει κάτι αξιόπιστο πρέπει να έχεις 2-3 μέρες καθυστέρηση. Όσον αφορά τα καφέ υγρά, εμφανίζονται σε πολλές κοπέλες στην εγκυμοσύνη. Όλα τα παραπάνω που αναφέρεις (δέκατα, πόνοι χαμηλά στην κοιλιά και ζαλάδες κ.α.) είναι συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα! Καταρχήν μας μπέρδεψες λίγο με τους μήνες (το πήγες έναν μήνα μετά άθελά σου). Πότε περιμένεις περίοδο κανονικά? Η χοριακή για να δείξει κάτι αξιόπιστο πρέπει να έχεις 2-3 μέρες καθυστέρηση. Όσον αφορά τα καφέ υγρά, εμφανίζονται σε πολλές κοπέλες στην εγκυμοσύνη. Όλα τα παραπάνω που αναφέρεις (δέκατα, πόνοι χαμηλά στην κοιλιά και ζαλάδες κ.α.) είναι συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!

Ωχ εχεις δικαιο κουκουρουκου δεκατο μηνα εγραψα.....χαχαχαχαχαχα Συγνωμη!!!!!!

13-18/8 περιοδο......31/8-6/9 ωορηξια.....12/09 χοριακη αρνητικη.....14/09 σημερα καφε υγρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε αν με το καλό δεν σου έχει έρθει η περίοδος μέχρι τις 22 - 23 να πας να κάνεις μια χοριακούλα....!!! Και θα χαρούμε να μάθουμε ότι είσαι εγκυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Κορίτσια την βοήθεια σας!!!!! Λοιπόν εδω και αρκετές ημερες ειχα διαφορα θεματακια που ολα δειχνουν οτι ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης. Ειχα γραψει πριν καποιες ημερες το θεμα μου γιατι ημουν πολυ πολυ χαλια. Για να μην τρωω τον χρονο σας μετα απο ζαλαδες πονους χαμηλα στην κοιλια σε καθημερινη βαση, ζαλαδες, δεκατα και ποσα αλλα πηγα εκανα μια χοριακη δεκα μερες πριν την αναμενωμενη περιοδο και βγηκε αρνητικη. Πηρα τηλεφωνο τον γιατρο μου και μου ειπε οτι δεκα ημερες πριν δεν ειναι απολυτα σιγουρο οτι θα φανει η εγκυμοσυνη. Μου ειπε να περιμενω και να επαναλαβω την χοριακη. Για την ιστορια τελευταια περιοδο ειχα 13 με 18/08 βαση εφαρμογης 31/08 με 06/09 ωορηξία την χοριακη την εκανα 12/09  και σημερα 14/09 πέντε ημέρες πριν την αναμενωμενη περιοδο εχω καφε υγρα. Γνωριζεται κατι για τα καφε υγρα πριν την περιοδο? 

Εγώ είχα για 2 μέρες καφέ υγρά τον πρώτο μήνα... ροζέ... Αλλά λίγα πολύ λίγα... Και πίστευα ότι θα αδιαθετησω...αλλά τελικά δεν ήρθε ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Οπότε αν με το καλό δεν σου έχει έρθει η περίοδος μέχρι τις 22 - 23 να πας να κάνεις μια χοριακούλα....!!! Και θα χαρούμε να μάθουμε ότι είσαι εγκυούλα!!!

Αν δεν ερθει στις 19 θα παω για χοριακη απλα ειμαι πολυ πολυ χαλια σαν ζομπι σχεδον ε και με το σημερινο τρομαξα λιγο.... :) Σευχαριστω πολυ!!!!! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lini είπε:

Εγώ είχα για 2 μέρες καφέ υγρά τον πρώτο μήνα... ροζέ... Αλλά λίγα πολύ λίγα... Και πίστευα ότι θα αδιαθετησω...αλλά τελικά δεν ήρθε ποτέ!

Ποσες ημερες πριν την περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Αν δεν ερθει στις 19 θα παω για χοριακη απλα ειμαι πολυ πολυ χαλια σαν ζομπι σχεδον ε και με το σημερινο τρομαξα λιγο.... :) Σευχαριστω πολυ!!!!! :)

 

Πάντως είναι λογικό που η χοριακή που έκανες στις 12 δεν έδειξε κάτι, βιάστηκες αρκετά, μάλλον το θέλεις πάρα πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πάντως είναι λογικό που η χοριακή που έκανες στις 12 δεν έδειξε κάτι, βιάστηκες αρκετά, μάλλον το θέλεις πάρα πολύ!!!!

Την χοριακη την εκανα γιατι ειμαι πολυ χαλια καθε μερα. Ζαλιζομαι ανακατευομαι κανω εμετους το στηθος μου δεν μπορω να το αντεξω ουτε με την μπλουζα που με ακουμπαει, εχω μονιμα πονο κατω χαμηλα στην κοιλια ειδικα το βραδυ και διαφορα τετοια....και ειπα δεν ειναι λογικο τοσα συμπτωματα....ή αρρωστη ειμαι ή εγκυος. Πανω που σταματησα να το σκεφτομαι μετα την αρνητικη χοριακη τσουπ τα υγρα σημερα και πονος.....Τι να πω.....

Το θελω εννοειται θα τρελαθουμε απο την χαρα μας ασχετα που ηταν στο προγραμμα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Την χοριακη την εκανα γιατι ειμαι πολυ χαλια καθε μερα. Ζαλιζομαι ανακατευομαι κανω εμετους το στηθος μου δεν μπορω να το αντεξω ουτε με την μπλουζα που με ακουμπαει, εχω μονιμα πονο κατω χαμηλα στην κοιλια ειδικα το βραδυ και διαφορα τετοια....και ειπα δεν ειναι λογικο τοσα συμπτωματα....ή αρρωστη ειμαι ή εγκυος. Πανω που σταματησα να το σκεφτομαι μετα την αρνητικη χοριακη τσουπ τα υγρα σημερα και πονος.....Τι να πω.....

Το θελω εννοειται θα τρελαθουμε απο την χαρα μας ασχετα που ηταν στο προγραμμα... :)

Είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με εσένα αλλά δυστυχώς η χοριακή δεν δείχνει αν δεν υπάρχει καθυστέρηση. Είμαι βέβαιη ότι στην επόμενη θα δεις μια τιμή που θα τρίβεις τα μάτια σου!!!! Περιμένουμε, μην μας ξεχάσεις όπως οι άλλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με εσένα αλλά δυστυχώς η χοριακή δεν δείχνει αν δεν υπάρχει καθυστέρηση. Είμαι βέβαιη ότι στην επόμενη θα δεις μια τιμή που θα τρίβεις τα μάτια σου!!!! Περιμένουμε, μην μας ξεχάσεις όπως οι άλλες!

στις πριν 18 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πάντως είναι λογικό που η χοριακή που έκανες στις 12 δεν έδειξε κάτι, βιάστηκες αρκετά, μάλλον το θέλεις πάρα πολύ!!!!

Την χοριακη την εκανα γιατι ειμαι πολυ χαλια καθε μερα. Ζαλιζομαι ανακατευομαι κανω εμετους το στηθος μου δεν μπορω να το αντεξω ουτε με την μπλουζα που με ακουμπαει, εχω μονιμα πονο κατω χαμηλα στην κοιλια ειδικα το βραδυ και διαφορα τετοια....και ειπα δεν ειναι λογικο τοσα συμπτωματα....ή αρρωστη ειμαι ή εγκυος. Πανω που σταματησα να το σκεφτομαι μετα την αρνητικη χοριακη τσουπ τα υγρα σημερα και πονος.....Τι να πω.....

Το θελω εννοειται θα τρελαθουμε απο την χαρα μας ασχετα που ηταν στο προγραμμα... :)

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με εσένα αλλά δυστυχώς η χοριακή δεν δείχνει αν δεν υπάρχει καθυστέρηση. Είμαι βέβαιη ότι στην επόμενη θα δεις μια τιμή που θα τρίβεις τα μάτια σου!!!! Περιμένουμε, μην μας ξεχάσεις όπως οι άλλες!

Εισαι πολυ πολυ γλυκια!!!!!Δεν θα σας ξεχασω οι γυναικες στην καθημερινοτητα σπανια εκτιμουν τις ανθρωπινες σχεσεις αλλα δεν ειμαι μια απο αυτες!!!!!! Αν βγει θετικο θα σου στειλω δωρο στο υποσχομαι!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Καφέ υγρά λίγες μέρες πριν την καθυστέρηση? Εγκυμοσύνη?

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...