Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Χαίρεταιι!!Πριν 6 χρόνια περίπου ανακάλυψα ότι έχω προκαρκινικες βλάβες στον τραχηλο (hpv)..Έκανα βιοψία τότε και δεν ήταν κακοήθεια δόξα το Θεο..Από τότε πάντα σταθερή στο τεστ παπ κλπ δεν εχω κάποιο πρόβλημα..(Να αναφέρω ότι κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά γιατί σε κάθε επαφή είχα αίμα..)

Η τότε γιατρός μου μου είπε ότι ο ιός αυτός κοιμάται και ξυπνάει..Και οτι απλα θα πρεπει να γεννησω με καισαρική οταν έρθει η ωρα.

Τώρα είμαι έγκυος στη 12η εβδομάδα και όταν συζήτησα με τον γιατρό μου ,που εμπιστεύομαι πολύ η αλήθεια είναι,μου είπε ότι θα κάνουμε κάτι εξετάσεις προς το τέλος για να δούμε την κατάσταση του τραχήλου και θα αποφασίσουμε τότε πως θα γεννήσω..

Θέλω απλα να ρωτήσω απλά αν έχετε ακούσει η βιώσει κάτι παρόμοιο..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 14/9/2017 at 2:34 ΜΜ, ο/η Minime είπε:

Χαίρεταιι!!Πριν 6 χρόνια περίπου ανακάλυψα ότι έχω προκαρκινικες βλάβες στον τραχηλο (hpv)..Έκανα βιοψία τότε και δεν ήταν κακοήθεια δόξα το Θεο..Από τότε πάντα σταθερή στο τεστ παπ κλπ δεν εχω κάποιο πρόβλημα..(Να αναφέρω ότι κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά γιατί σε κάθε επαφή είχα αίμα..)

Η τότε γιατρός μου μου είπε ότι ο ιός αυτός κοιμάται και ξυπνάει..Και οτι απλα θα πρεπει να γεννησω με καισαρική οταν έρθει η ωρα.

Τώρα είμαι έγκυος στη 12η εβδομάδα και όταν συζήτησα με τον γιατρό μου ,που εμπιστεύομαι πολύ η αλήθεια είναι,μου είπε ότι θα κάνουμε κάτι εξετάσεις προς το τέλος για να δούμε την κατάσταση του τραχήλου και θα αποφασίσουμε τότε πως θα γεννήσω..

Θέλω απλα να ρωτήσω απλά αν έχετε ακούσει η βιώσει κάτι παρόμοιο..

Εχω πολυ καλη φιλη που εκανε κ εγχειρηση λογo hpv κ γεννησε φυσιολογικα! πιστευω πως αν το προσεχεις δε θα εχεις καποιο προβλημα.. αλλα ακομα κ καισαρικη να κανεις, μην αγχωνεσαι.. ειναι πολυ συνηθες το προβλημα στις μερες μας κ νομιζω οτι το χειριζονται σωστα οι γατροι..! Με το καλο!!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα