Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση...


Μαρια1996

Recommended Posts

στις On 22/9/2017 at 3:38 ΜΜ, ο/η anni7 είπε:

τι ωραια νεα ειναι αυτα μπραβο κοριτση μου που ο μωρακι σου ειναι τελεια ευχομαι να παει ετσι ολοι εγκυμοσυνη και με το καλο να το κρατησεις στα χερια σου!!!!!! τελεια αυτη η αισθηση ειναι να το βλεπεις κι να το ακους !!!!!!!! μπραβο μπραβο !!!!!!!! ξεκουραση τωρα και απολαυσε το !!!!!!!!!!

 

 

στις On 22/9/2017 at 1:25 ΜΜ, ο/η OLY10 είπε:

EVI1986 ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Ή ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!! Σας εύχομαι κι εγώ ολόψυχα, αν ήρθε το θαυματάκι σας αυτό το μήνα, με το καλό να πάνε όλα τέλεια και αν δεν έκανε ακόμα την εμφάνισή του το ατιμούτσικο, σύντομα να έχετε τα πολυπόθητα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!! Σας εύχομαι κι εγώ ολόψυχα, αν ήρθε το θαυματάκι σας αυτό το μήνα, με το καλό να πάνε όλα τέλεια και αν δεν έκανε ακόμα την εμφάνισή του το ατιμούτσικο, σύντομα να έχετε τα πολυπόθητα νέα!!!

Χερομαι που ναι καλα το μωρακι σου :xΣου ευχομαι και εγω οτι καλυτερο για  μια ηρεμη διχως προβληματα τελειομηνη εγκυμοσυνη...Απολαυσε την ,ξεκουραση και καλη διατροφη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ...κ εγω στην ηδια φαση ειμαι σημερα κανονικα περιμενα περιοδο αλλα μεχρι στιγμης ειναι αφαντη .!! απο συμτωματα εχω πριξιμο κοιλιας  συχνοουρια κ πεινα..ειχα ξανα μεινει εγκυος πριν 7 μηνες αλλα το το εχασα κ τωρα ξανα προσπαθουμε για νινακι ..μακαρι κοριτσια να ειναι ο μηνας μας κ ολλες μας να δουμε θετικα τεστ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα..εκανα την παρασκευη ενα clearblue digital βγεικε αρνητικο αλλα εχω ακομα καθυστεριση αυριο λεω να παω για χωριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/10/2017 at 5:48 ΜΜ, ο/η OLY10 είπε:

Δεν πειραζει κοριτσι μου παμε για νέο κύκλο.....

 

εννοειτε!! ενταξει προβλιματιστικα λιγο γιατι την πρωτη φορα στον δευτερο προσπαθειον εμεινα εγκυος .τωρα παω στον τριτο μηνα μακαρι να ειναι τυχερος!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...