Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση...


Μαρια1996

Recommended Posts

Από τώρα για την περίοδο;21δεν περιμένεις; Μακάρι να μην τη δεις....Ναι θα κάνω μη με φάει και η αγωνία το ΣΚ! Αν και να σας πω σήμερα δεν έχω τόσο καλή ψυχολογία όπως χτες........Είμαι σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω!:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι πριστηκα απο τωρα να σου πω και μενα μου φανηκε περιεργο οτι πριστηκα πολυ νωρις !!!!! θα δουμε !!! 

οτι ειναι να γινει θα γινει !!! εν το μεταξυ εγω ειμαι 28 χρονων και απο την αρχη που ξεκινησα να εχω ερωτικες επαφες παντα εκανα με προφυλαξεις οποτε λενε οτι αν ξεκινησεις να κανεις ελευθερα εχει κατι αλλαγες και η περιοδος!! ετι διαβασα δλδ !!! κανε μωρε να σου φυγει και λιγο η αγωνια!!! καλα διαθεση μπορει να ειναι και απο τις ορμονες!!! εχεις ενοχλησεις για περιοδο σημερα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι κάπως περίεργα...Όχι ακριβώς περιόδου,κάτι σουβλίτσες πού και πού, αλλά το προαίσθημα πιο πολύ δεν είναι καλό! Θα δούμε έτσι κι αλλιώς δεν απογοητεύομαι πλέον. Τό χω πάρει απόφαση ό,τι είναι να γίνει θα γίνει........Εύχομαι αυτά που νιώθεις να είναι από εγκυμοσύνη και όχι από περίοδο...Εσύ πονάς στην περίοδο γενικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια !!! 

ολυ μου κανε και πες μας εχουμε και εμεις μια αγωνια κανε γιατι αν εισαι πρεπει να προεχεις και να πας και γιατρο !! οποτε και εφοσον ακομα η περιοδος δε εχει χτυπησει την πορτα σου κανε ενα !!! μαρακι και εσυ αφου θα περιμενεις να προσεχεις λιγακι οχι να γινεις κανενα ξερεις σπαστικο απλα αν ειχες στο μυαλο σου  να κανεις γενικη το σπιτι αστο αναβαλεται χααχχααχα!!! κανουμε και λιγο πλακα !!!!! εγω συμπτωματα εχω πριστει στηθος κοιλια ολα για την περιοδο !!!!! 

@anni7 μη το λες γτ και εμένα πρήστηκε το στήθος 2-3 μέρες πριν και απλά δεν ξεπρήστηκε ποτέ!!! ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα δυστυχώς μου ήρθε σήμερα και απογοητευτικά αλλά πάλι καλά Δεν άργησε πολύ Γιατί θα που έδινε ελπίδα....και κάτι άλλο? Μέρα παρά μέρα επαφές η κάθε μέρα?κάτι άκουσα ότι δεν θα είναι τόσο δυνατό ξέρετε κάτι?Σας εύχομαι να μην σας έρθει και θετικες σκέψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρια1996 είπε:

Κορίτσια εμένα δυστυχώς μου ήρθε σήμερα και απογοητευτικά αλλά πάλι καλά Δεν άργησε πολύ Γιατί θα που έδινε ελπίδα....και κάτι άλλο? Μέρα παρά μέρα επαφές η κάθε μέρα?κάτι άκουσα ότι δεν θα είναι τόσο δυνατό ξέρετε κάτι?Σας εύχομαι να μην σας έρθει και θετικες σκέψεις...

Κοριτσάκι μου θα ρθεί που θα πάει για όλες μας!!!Νομίζω δεν παίζει ρόλο.Εμεις και καθε 2 το έχουμε πάει και κάθε μέρα.Εκτος αν υπάρχει ένα κακό σπερμοδιάγραμμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου δεν πειραζει σένα μηνα θα τα ξαναλέμε.........Υπομονή και αισιοδοξία χρειάζεται κι όλα θαρθουν!

Εμένα ο γιατρός μου έχει πει μέρα παρα μερα, αλλά να πω την αλήθεια δεν το τηρούμε πάντα:) Το πάμε και κάθε μέρα κάποιες φορές........Αν ρωτάς για σπερμοδιάγραμμα είναι πολύ νωρίς για σαςν αφού τώρα ξεκινήσατε......Συνήθως οι γιατροί το συστήνουν μετά από ένα χρόνο προσπάθειες! Οπότε βουρ κι όλα θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μαρια1996 είπε:

Εμείς είμαστε στον πρώτο μήνα προσπάθειας λες να υπάρχει κάποιο θέμα? 

Μη το σκέφτεσαι καθόλουυυυυ!!Απόλαυσε τις επαφούλες!!Συμβουλή μου μην ακους καθόλου αν κάποιες λένε ότι το έπιασαν αμέσως!Ο γιατρός μου αυτά που έλεγε προχτές.Για πετύχεις εγκυμοσύνη δεν είναι εύκολο.Εγώ στην αποβολή που είχα έκανα 14 μήνες να το πιάσω από το άγχος μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με marillia.........Εγώ το γιο μου τον έπιασα με τη 2η προσπάθεια και τώρα προσπαθούμε για το 2ο παιδάκι από τον Αύγουστο του 2015......Βέβαια μεσολάβησαν διάφορα προβλήματα υγείας του συζύγου μου που δυσκολεύουν την κατάσταση αλλά θέλω να πω ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο. Οπότε χαλαρά χωρίς αγχος είναι η καλύτερη συνταγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα και το άγχος είναι σημαντικός παράγοντας εγώ να σας πω την αλήθεια από την μέρα που είπαμε το οκ για το μωράκι σε όλες τις επαφές που είχαμε στις γόνιμες μέρες μου ήταν το μόνο που σκεφτόμουν....

Κακώς και γι αυτό δεν έγινε τίποτα...  

Καλή επιτυχία και στις δύο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαρια1996 είπε:

Άρα και το άγχος είναι σημαντικός παράγοντας εγώ να σας πω την αλήθεια από την μέρα που είπαμε το οκ για το μωράκι σε όλες τις επαφές που είχαμε στις γόνιμες μέρες μου ήταν το μόνο που σκεφτόμουν....

Κακώς και γι αυτό δεν έγινε τίποτα...  

Καλή επιτυχία και στις δύο!?

Πολύ κακώς κορίτσι μου...εγώ στις διακοπές επειδή το είχα ρίξει στις καταχρήσεις καφέ, αλκοόλ και τσιγάρων...οχι τίποτα υπερβολές αλλά αν αναλογιστείς οτι δεν πολυπίνω... δεν καθόμουν καν ανάσκελα που με προέτρεπαν για κανα 20',  έλεγα που να το πιάσω τώρα το ψυχάκι που τα κάνω όλα αυτά...κι όμως επειδή ήμουν πολύ χαλαρή ήρθε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήσουν χαλαρή γι αυτό....χαχχα και εγώ ξάπλωνα και σήκωνα και τα πόδια κανένα μισάωρο??αλλά αν είναι να γίνει θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXA! Ναι το εχω ακουσει οτι ισως κανει καλο, αλλα δεν τοχω κανει ποτε.Απλά για κανα 10λεπτο μετα δε σηκωνομαι απτο κρεβατι κι ο Θεός βοηθός..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Είμαι κάπως περίεργα...Όχι ακριβώς περιόδου,κάτι σουβλίτσες πού και πού, αλλά το προαίσθημα πιο πολύ δεν είναι καλό! Θα δούμε έτσι κι αλλιώς δεν απογοητεύομαι πλέον. Τό χω πάρει απόφαση ό,τι είναι να γίνει θα γίνει........Εύχομαι αυτά που νιώθεις να είναι από εγκυμοσύνη και όχι από περίοδο...Εσύ πονάς στην περίοδο γενικά;

κοιτα ποναω αλλα νορμαλ αντεχετε δλδ δε ειναι κατι που θα με κανει να πεσω κατω που ακουω αλλα κοριτσια ειναι στο πολυ νορμαλ υπαρχουνε φορες πολλες που δε ποναω καθολου το μονο που εχω ειναι οτι νιωθω τρελη κουραση !!!!!! εσυ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

@anni7 μη το λες γτ και εμένα πρήστηκε το στήθος 2-3 μέρες πριν και απλά δεν ξεπρήστηκε ποτέ!!! ;-)

ναι καλα ποτε δε ξερεις θ δειξει απλα μεχρι να ερθει θα ειμαι ως την παμελα!!!!!! να σου πω δε με χαλαει γιατι εχω μικρο στηθος και τωρα φαινεται πιο ωραιο χαχαχααχαχχαχ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαρια1996 είπε:

Εμείς είμαστε στον πρώτο μήνα προσπάθειας λες να υπάρχει κάποιο θέμα? 

μαρακι οχι μην το σκεφτεσαι ολα καλα αλλωστε με απο ενα χρονο λενε ολοι οι γιατροι που δε εχεις συλλαβει πας για εξετασεις !!!! ουτε καν ετυχε απλα θα δεις θα κατσει το μωρο !!! εγω εχω ακουσει και μερα παρα μερα να λενε γιατροι και καθε μερα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια νομιζω το αχγος παιζει παρα πολυ ρολο!!!!! εγω να πω την αληθεια ακομα δε νιωθω πιεση απο τον εαυτο μου οποτε μας ερθει κανουμε και το απολαμβανω !!! αυτο να μην συκωνετε το εκανε και η κολλητη μου και πετυχε επισης φανατικη καπνιστρια και ορθοστατικη δουλεια εκανε πολυ οπως κανω και εγω !!! και εμενα μου λενε να κοψω ην προπονηση γιατι λεει δε θα μεινω εγκυος και εχω τρεις συναθλητριες που εχουνε μεινει ανετα μια περιμενει και δυδιμα !!! απλα οταν μεινεις εγκυος και το ξερεις προσεχεις!! θελει χαλαρα ψυχολογια γιατι περναει και στον αντρα μας πιστευω !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα θετική σκέψη και τίποτα άλλο Όλα καλά θα πάνε και όλα για κάποιον λόγο γίνονται επιμονή θέλει...εσεις Πώς είστε Σήμερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! καλο σκ κοριτσια μου!!!! 

εγω δουλευω και σημερα!!! αλλα καλα η ψυχολογια ειναι καλη!!! εσεις ????

ολυ εκανες ο τεστακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!! Πώς είστε;; Εγώ αγχωμένη...Τετάρτη πάω για 1ο υπέρηχο και με την ελπίδα να ακούσουμε καρδούλα...μέχρι τότε βέβαια θα μου έχει βγει η δικιά μου καρδούλα αλλά τι να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

Καλησπέρα κούκλες!!! Πώς είστε;; Εγώ αγχωμένη...Τετάρτη πάω για 1ο υπέρηχο και με την ελπίδα να ακούσουμε καρδούλα...μέχρι τότε βέβαια θα μου έχει βγει η δικιά μου καρδούλα αλλά τι να κάνω...

Χαχαχα...έλα μωρέ, 2 μερούλες έμειναν. 

Άντε να πας στο γιατρό και να είναι όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Χαχαχα...έλα μωρέ, 2 μερούλες έμειναν. 

Άντε να πας στο γιατρό και να είναι όλα καλά. 

Ευχαριστώ @ditaki μου το περιμένω πως και πως φυσικά! έχω αντέξει 15 μέρες και απο τότε που το έμαθα...τώρα θα κολλήσω... Βέβαια τώρα είναι το άγχος του τι θα ακούσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...