Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση...


Μαρια1996

Recommended Posts

Γεια σας,είχα με τον σύντροφό μου ελεύθερες επαφές όλο τον μήνα και περίοδο περίμενα κανονικά χθες αλλά ακόμα τίποτα....Πρωτη φορά Δεν έχω Ούτε πόνο στην μέση Ούτε τίποτα...Υπαρχει περίπτωση εγκυμοσύνης χωρίς κανένα σύμπτωμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοιτση μου !! εφοσον ειχατε ελευθερες επαφες εννοοιτε!! δε σημαινει κατι οτι δε εχεις συμπτωματα πολλα κοριτσια ητανε εγκυες και στην αρχη !! περιμενε θα σου ελεγα αλλες δυο μερες και αν δεν ερθει τεστακι η χοριακη κανε και θα δειξει αν εχεις και εναν κυκλο σταθερο και δε εχεις γενικα ετσι καθυστερησης η αστατη περιοδο!!!

 

σου ευχομαι να εισαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου ευχαριστώ πολυυυ!!!Ελπίζω να μην έρθει και απογοητευτουμε....Θα κάνω υπομονή όσο μπορώ και λέω να πάω για χοριακη για να είμαι πιο σίγουρη όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα!Και εγώ σου εύχομαι ότι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ FORUM! Μαρια1996 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΚΑΠΩΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 15Η-16Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ(ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ). ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ? ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ...ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 15Η-16Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ(ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΑ). ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ? ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ...ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ?

 

Σου εύχομαι ένα θετικοτατο τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου έλεγα καλύτερα να κάνεις μια χοριακη να έχεις πιο σίγουρο αποτέλεσμα...ναι στην ίδια κατάσταση με την μόνη διαφορά ότι είμαι στον πρώτο μήνα προσπάθειας και γενικά δεν παρακολουθώ τα συμπτώματα που έχω πριν την περίοδο Και δεν ξέρω τι παίζει...Σου εύχομαι τα καλύτερα και με μια ανεβασμένη χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία1996 σευχαριστώ! Είχες κανένα νέο; Εγώ τίποτα....... Πρώτη φορά στα 2 χρόνια θα φτάσω στο σημείο του..τεστ! Τις άλλες με προλάβαινε η περίοδος!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο.Γιαυτό πάω κάθε μήνα για υπέρηχο για να εντοπίσω ωορηξία γιατί δεν τη νιώθω ποτέ. Απλώς από την ημέρα της ωορηξίας μετά από 14 ημέρες αδιαθετώ πάντα. Ενώ τώρα είμαι στην 16η μέρα και ακόμα τίποτα. Θα σας λέω τα νεότερα! Εσύ anni7 σε τι φάση βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με έπιασε λίγο η μέση μου αλλά δεν ξέρω αν είναι από το βάρος που σήκωσα ή επειδή περιμένω...αλλο νεο Όχι περιμένω να σχολάσω να πάω σπίτι να δω!εσεις έχετε κανένα σύμπτωμα ή μόνο εγώ δεν έχω?πιστεύω ότι θα αργήσει να μου έρθει Γιατί το σκέφτομαι πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Μαρία1996 σευχαριστώ! Είχες κανένα νέο; Εγώ τίποτα....... Πρώτη φορά στα 2 χρόνια θα φτάσω στο σημείο του..τεστ! Τις άλλες με προλάβαινε η περίοδος!:)

Εύχομαι να μην την δεις αυτή τη φορά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

παντως αν εχετε σταθερους κυκλους και εχετε καθυστερηση εχετε πολλες ελπιδες !!! 

Μακάρι αυτόν τον μήνα να έχουμε όλες νεα...θα περιμένω να μου πείτε ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο.Γιαυτό πάω κάθε μήνα για υπέρηχο για να εντοπίσω ωορηξία γιατί δεν τη νιώθω ποτέ. Απλώς από την ημέρα της ωορηξίας μετά από 14 ημέρες αδιαθετώ πάντα. Ενώ τώρα είμαι στην 16η μέρα και ακόμα τίποτα. Θα σας λέω τα νεότερα! Εσύ anni7 σε τι φάση βρίσκεσαι?

αααα καταλαβα ελπιζω να ειναι ο μηνα σου !!!!!!! εμεις τωρα ξεκινησαμε να κανουμε ελευθερα με τον αντρα μου γιατι μεχρι τωρα προσεχαμε γιατι θελαμε να κανουμε καποια πραγματα πριν μεγαλωσει η οικογενεια μας τωρα στις διακοπες ξεκινησαμ ελευθερα για να μας ερθει ενα μωρακι !!!!!! δε αχγωνομαστε παμε χαλαρα και οτι γινει!!!! εγω περιμενω περιοδο ειναι να αδιαθετησω στις 21 του μηνα εχω πολυ σταθερο κυκλο αγγλιδα !!!! δε νομιζω ομως να εχει γινει τπτ !!!! χαχαχαχαα δε πειραζει παμε δυνατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μακαρι και για μας και για όλες όσες προσπαθούν και το θέλουν! Εγώ κανένα απολύτως σύμπτωμα πέρα από κατί ελάχιστα πονάκια.......

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anny7 έχεις λίγες ημέρες ακόμη αναμονή. Εύχομαι να μεγαλώσει σύντομα η οικογένειά σας. Όλα καλά να πάνε!

Κορίτσια χαίρομαι πολύ που τα λέμε.

Αύριο θα έχετε σίγουρα νέα μου γιατί θα κάνω το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παντως εγω και πριν που καναμε και με προφυλαξει πριν την περιοδο εχω ακριβως οτι περιγραφουν οτι εχεις και στην εγκυμοσυνη καλα μοιαζουνε κιωλας τα συμτωματα!!! οποτε αμα δε δω καθυστερηση δε με πολυ εμπιστευομαι τι νιωθω!!! για μενα μιλω για το δικο μου σωμα που το ξερω !! η καθεμια μας ξερει το σωμα της !! δλδ σκεφτομαι αμα φτασω στην καθυστερηση να περιμενω και τρεις μερες μηπως απλα μια ανωμαλια και μετα ενα τεστακι και μετα χωριακη !!!!! γιατι ειναι απογοητευση ενα αρνητικο τεστ ετσι οπως το σκεφτομαι γιατι δε εχω κανει ποτε !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

anny7 έχεις λίγες ημέρες ακόμη αναμονή. Εύχομαι να μεγαλώσει σύντομα η οικογένειά σας. Όλα καλά να πάνε!

Κορίτσια χαίρομαι πολύ που τα λέμε.

Αύριο θα έχετε σίγουρα νέα μου γιατί θα κάνω το τεστ.

να εισαι καλα κοριτση μου και ευχομαι αυριο να φερεις νεα γεματα μωρουδιλα!!!!! και εγω χαιρομαι που τα λεμε ειναι ωραια η παρεα εδω και εχεις να μοιραζεσαι τις σκεψεις σου και τις αποριες σου φυσικα !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

να εισαι καλα κοριτση μου και ευχομαι αυριο να φερεις νεα γεματα μωρουδιλα!!!!! και εγω χαιρομαι που τα λεμε ειναι ωραια η παρεα εδω και εχεις να μοιραζεσαι τις σκεψεις σου και τις αποριες σου φυσικα !!!!!! 

ναι εχω μερες αναμονης η αληθεια ειναι !!! το μονο που ειχα αυτο το μηνα που δε το ειχα ποτε μεχρι τωρα ειναισ την ωοριξια μου ειχα πονο στις θηλες αυτο πρωτη φορα !!! αλλα ειναι συπτωμα αυτο το διαβασα οταν ειναι οι καλε μερες ασπουμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

anny7 έχεις λίγες ημέρες ακόμη αναμονή. Εύχομαι να μεγαλώσει σύντομα η οικογένειά σας. Όλα καλά να πάνε!

Κορίτσια χαίρομαι πολύ που τα λέμε.

Αύριο θα έχετε σίγουρα νέα μου γιατί θα κάνω το τεστ.

Σου εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα να μας ενημερώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Ευχαριστώ! Εννοείται θα σας ενημερώσω είτε καλό είτε κακό! Εσύ Μαρία1996 πότε θα κάνεις τεστ?

Δεν ξέρω καθόλουυυ...δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο να δω αρνητικό τεστ η περίοδο...θα περιμένω καμία βδομάδα και πρώτα ο Θεός θα το κάνω...ναι κορίτσια ωραία η ομάδα μιλάμε και τα βγάζουμε Γιατί δεν φταίνε και οι καλοί μας με τα άγχοι μας....τον έχω τρελάνει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δεν πήρα τεστ τελικά γιατί χτες ήταν κλειστά λόγω του Σταυρού και 1 που βρηκα να εφημερεύει είχε πάνω από 20 άτομα και δεν έκατσα...Καλύτερα γιατί φοβάμαι λίγάκι. Βέβαια θα το κάνω αύριο το πρωί γιατί με πιέζει και ο άντρας μου! Αυτά! Κατά τα άλλα κανένα σύμπτωμα..........Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!! 

ολυ μου κανε και πες μας εχουμε και εμεις μια αγωνια κανε γιατι αν εισαι πρεπει να προεχεις και να πας και γιατρο !! οποτε και εφοσον ακομα η περιοδος δε εχει χτυπησει την πορτα σου κανε ενα !!! μαρακι και εσυ αφου θα περιμενεις να προσεχεις λιγακι οχι να γινεις κανενα ξερεις σπαστικο απλα αν ειχες στο μυαλο σου  να κανεις γενικη το σπιτι αστο αναβαλεται χααχχααχα!!! κανουμε και λιγο πλακα !!!!! εγω συμπτωματα εχω πριστει στηθος κοιλια ολα για την περιοδο !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...